Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. AY İÇİN NORMAL Mİ ?
Merhaba arkadaşlar herkese çok geçmiş olsun. hsv 2 ile karşılaşalı 5 ay oldu 1. Ayımda herkesteki gibi çok şiddetli lezyonlar çıktı doktor 10 gün valtrex kullandırdı  yaklaşık 2-3 ay lezyon çıkmadı. 16 Mart itibatiyle bir lezyon çıktı sonrada hiç durmadı bugün 16 nisan bir bacak aramda çıkıyor bir genital bölgemde tam bitti diyorum yenisi çıkıyor bir iki hafta sicilce şeklinde çıktı sonrakiler hep sulu çıktı sulu olunca iyileşme süreside uzuyor lezyon var diye duş alamıyorum adam akıllı çünki o bölgeye sabun bezini sürüp başka bir bölgeye değdirince ordada lezyon çıktığını düşünüyorum tatlıyla pek fazla aram yok . Ayrıca ramazanda 30 gün oruç tuttum acaba ondan mı diyorum sonuçta düzensiz uyku düzensiz yemek vs. Birde henüz çok yeni diye düşünüyorum   merak ediyorum 5. Ayında herkes böylemiydi ?

(16-04-2024, Saat: 13:06)mstmstmst76 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar herkese çok geçmiş olsun. hsv 2 ile karşılaşalı 5 ay oldu 1. Ayımda herkesteki gibi çok şiddetli lezyonlar çıktı doktor 10 gün valtrex kullandırdı  yaklaşık 2-3 ay lezyon çıkmadı. 16 Mart itibatiyle bir lezyon çıktı sonrada hiç durmadı bugün 16 nisan bir bacak aramda çıkıyor bir genital bölgemde tam bitti diyorum yenisi çıkıyor bir iki hafta sicilce şeklinde çıktı sonrakiler hep sulu çıktı sulu olunca iyileşme süreside uzuyor lezyon var diye duş alamıyorum adam akıllı çünki o bölgeye sabun bezini sürüp başka bir bölgeye değdirince ordada lezyon çıktığını düşünüyorum tatlıyla pek fazla aram yok . Ayrıca ramazanda 30 gün oruç tuttum acaba ondan mı diyorum sonuçta düzensiz uyku düzensiz yemek vs. Birde henüz çok yeni diye düşünüyorum   merak ediyorum 5. Ayında herkes böylemiydi ?
5. Ayı bilmem ama aylardır sürekli çıkıyor ve 5 yılı aşkın süredir var malesef olabiliyor duş almak çok rahatlatıyor lifi kullanmadan duş alabilirsiniz çok illa lifle sürtünmenize gerek yok o bolgeleri

(19-04-2024, Saat: 13:24)hopelove07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5. Ayı bilmem ama aylardır sürekli çıkıyor ve 5 yılı aşkın süredir var malesef olabiliyor duş almak çok rahatlatıyor lifi kullanmadan duş alabilirsiniz çok illa lifle sürtünmenize gerek yok o bolgeleri

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için sağolun

(19-04-2024, Saat: 13:24)hopelove07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5. Ayı bilmem ama aylardır sürekli çıkıyor ve 5 yılı aşkın süredir var malesef olabiliyor duş almak çok rahatlatıyor lifi kullanmadan duş alabilirsiniz çok illa lifle sürtünmenize gerek yok o bolgeleri

Bir doktorla konuşup baskılama tedavisine başlayabilirsiniz. Ayrıca bazı bitkisel takviyeler atak aralıklarını uzatabiliyor. Forumda bu konuda bilgilendirici mesajlar var. Bitkisel takviyeleri de doktor kontrolünde almanız yararlı olacaktır. Özellikle kronik bir rahatsızlığınız, kullandığınız herhangi bir ilaç varsa doktora danışmadan bitisel takviyeleri kullanmak sakıncalı olabilir.

(19-04-2024, Saat: 14:55)max.903406 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir doktorla konuşup baskılama tedavisine başlayabilirsiniz. Ayrıca bazı bitkisel takviyeler atak aralıklarını uzatabiliyor. Forumda bu konuda bilgilendirici mesajlar var. Bitkisel takviyeleri de doktor kontrolünde almanız yararlı olacaktır. Özellikle kronik bir rahatsızlığınız, kullandığınız herhangi bir ilaç varsa doktora danışmadan bitisel takviyeleri kullanmak sakıncalı olabilir.

Teşekkür ederim hocam. Bir yandan da vücudumun bu virüsle mücadele etmesini istiyorum bağışıklık kazansın istiyorum o yüzden valtrex kullanmakta istemiyorum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi