Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Son Aktiviteler
Genital herpes ve hiv
Son Yorum: mutsuzpanda
10 saat önce
5. AY İÇİN NORMAL Mİ ?
Son Yorum: mstmstmst76
11 saat önce
Herpes den kurtulmanın Ke...
Son Yorum: Gubban
14-04-2024, Saat: 17:19
Hayatımda bir ilk!
Son Yorum: Makarsu
13-04-2024, Saat: 00:22
ANTİ HERPES
Son Yorum: emreee1907
12-04-2024, Saat: 01:22
Morale ihtiyacım var evli...
Son Yorum: guest
09-04-2024, Saat: 10:25
Lezyonlarimda Artış
Son Yorum: drumkit7
03-04-2024, Saat: 02:40
Bitmeyen Herpes
Son Yorum: azazel85
30-03-2024, Saat: 13:47
Valtrex ve Çocuk
Son Yorum: Pintypan
30-03-2024, Saat: 13:22
Herpes ciddiyeti
Son Yorum: TurambarTurin
30-03-2024, Saat: 05:05

  5. AY İÇİN NORMAL Mİ ?
Yazar: mstmstmst76 - 16-04-2024, Saat: 13:06 - Forum: Hoş Geldiniz, Herpes Forumu Genel Bilgilendirme - Yorumlar (4)

Merhaba arkadaşlar herkese çok geçmiş olsun. hsv 2 ile karşılaşalı 5 ay oldu 1. Ayımda herkesteki gibi çok şiddetli lezyonlar çıktı doktor 10 gün valtrex kullandırdı  yaklaşık 2-3 ay lezyon çıkmadı. 16 Mart itibatiyle bir lezyon çıktı sonrada hiç durmadı bugün 16 nisan bir bacak aramda çıkıyor bir genital bölgemde tam bitti diyorum yenisi çıkıyor bir iki hafta sicilce şeklinde çıktı sonrakiler hep sulu çıktı sulu olunca iyileşme süreside uzuyor lezyon var diye duş alamıyorum adam akıllı çünki o bölgeye sabun bezini sürüp başka bir bölgeye değdirince ordada lezyon çıktığını düşünüyorum tatlıyla pek fazla aram yok . Ayrıca ramazanda 30 gün oruç tuttum acaba ondan mı diyorum sonuçta düzensiz uyku düzensiz yemek vs. Birde henüz çok yeni diye düşünüyorum   merak ediyorum 5. Ayında herkes böylemiydi ?

Bu konuyu yazdır

  Genital herpes ve hiv
Yazar: nonameecr - 14-04-2024, Saat: 12:59 - Forum: Hoş Geldiniz, Herpes Forumu Genel Bilgilendirme - Yorumlar (8)

Arkadaşlar herkese öncelikle şifalar dilerim. Hsv-2 ve hiv tanısını aynı anda alan oldu mu?

Bu konuyu yazdır

Lightbulb Herpes den kurtulmanın Kesin çözümü!!!
Yazar: Gubban - 13-04-2024, Saat: 19:33 - Forum: Herpes (Uçuk) Aşısı Hakkında Haberler - Yorumlar (8)

Arkadaşlar bilindiği üzere herpes virüsünün herhangi bir aşısı yok ama bunun ilacı var! Velp sadece t hücreleri bu virüsten kurtulmanın kapısını aralıyor ama sadece velp yeterli gelmeye biliyor bunun için kendim denedim emin oldum ona göre yazıyorum ozon terapisi ve velp ikisini aynı zamanda yaptırdım bizzat bu hastalıktan belli gölgelerim de yok olduğunu gözlemledim ve hafif sızı şeklinde yok oldu bir kaç gün sızı çektim ama sonunda başardım ozon bilindiği üzere hücreleri yeniliyor ve bağışıklık arttırıyor velp ile berber kullanınca inanılmaz t hücresi üretiliyor zaten bunu vücudunuzda sizde hissedecek siniz emin olmadan bilgi kirliliği yapmak istemedim yanlız bunları yaparken stresli bir dönemde olmamanız gerekiyor iyilik hali döneminde yapın çünkü bağışıklık stres yaşam kalitesi düzgün ruh hali ile de ilişkili.. saygılar

Bu konuyu yazdır

Exclamation ANTİ HERPES
Yazar: HopeFul - 11-04-2024, Saat: 17:27 - Forum: Herpes (Uçuk) İçin Doğal Çaylar, Yağlar, Tüketmemiz ve Kaçınmamız Gereken Gıdalar - Yorumlar (1)

AdiosA kullanıcısı tarafından bahsi geçen aşağıda verilen linkteki ürün;
https://www.antiherpes.com.tr/
Forum kullanıcıları tarafından kullanılmak üzere bir şekilde tedarik edildiyse eğer, kullanmamalarını tavsiye ederim.
Eğer kullanmakta kararlılarsa mutlaka doktorlarına danışıp öyle kullanmalılar.

Bitkisel takviye ürünleri tamamiyle masum değildir. İçerisinde bulunan her hangi bir maddeye karşı vucudunuzun alerjisi olabilir ve istenmeyen sonuçlar alabilirsiniz.

Bilimsel araştırmalar yapılmamış ve makaleleri olmayan ürünleri kullanmamalısınız.

AdiosA kullanıcısını da foruma üye olan diğer kullanıcılar kadar tanımaktayım sadece. Aramızda her hangi bir maddi manevi menfaat ya da husumet bulunmamaktadır.
Forumda üründen bahsederek tanıtımını yaptığı ve bazı kullanıcılara ücretsiz deneme imkanı sağlamasından dolayı bu açıklamayı ve uyarıyı yapma gereği hissettim.

Web sitesinde belirtilen aşağıdaki ürünler (3 Adet farklı ürün):
1. Vital Mina Herpes Counter
2. Vital Mina Herpes Protection
3. Vital Mina Herpes CareFree

Yukarıda bahsedilen bu ürünlerin kullanımından doğabilecek her hangi bir olumsuzluktan forum sorumlu tutulamaz.
Kullanmak tamamiyle kendi insiyatifinizdedir.
Ürünleri doktora danışmadan ve doktor önerisi olmadan kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.

Evet, bizi hem fiziki hem de psikolojik olarak zorlayan bir virüsle muhattabız. Maalesef ki bizi bu virüsün etkilerinden tam olarak kurtarabilen bir ilaç henüz geliştirilmedi. HSV den dolayı zorluklar yaşayan bir çok enfekte kişi riskler alarak farklı tedavi yöntemleri denemek istiyor. Fakat bilinmesi gerekiyor ki bu tip denemeler sizi HSV konusunda daha zor şartlara götürebilir hatta belki de başka daha riskli ve hatta hayatınıza mal olabilecek hastalıklara sebebiyet verebilir.

Kesinlikle dotor önerisi ve kontrolü olmadan sağlık bakanlığı tarafından onaylanmamış ilaç ya da takviyeleri kullanmamalısınız.

Buna benzer açıklamalar ve uyarılar farklı konular altında bir çok kere benim tarafımdan ya da diğer forum kullanıcıları tarafından yapıldı. Ürün bildiğim kadarıyla ilk defa bu forumda bahsedildiği için böyle bir uyarı yapma gereği hissettim.

Herkese sağlıklı günler dilerim.

Bu konuyu yazdır

  Valtrex ve Çocuk
Yazar: Pintypan - 28-03-2024, Saat: 02:42 - Forum: Herpes (Uçuk) İçin Doğal Çaylar, Yağlar, Tüketmemiz ve Kaçınmamız Gereken Gıdalar - Yorumlar (13)

Merhabalar, evliyim eşime bulaşı olmasın diye her gün 1 tane 500 mg valtrex alıyorum. Kan testlerimde bir anormallik yok. Aldığımdan beride uçuk çıkarmıyorum ama çocuk yapmayı düşünüyoruz. Kullanım devam ederken eşim hamile kalırsa ilaçtan sebep çocukta bir sakatlık meydana gelir mi sizce? Yani sperme vs. etkisi var mıdır? Evli ve çocuk sahibi olan arkadaşlar varmı aramızda

Bu konuyu yazdır

  Herpes ciddiyeti
Yazar: mrtge88 - 23-03-2024, Saat: 13:49 - Forum: Genital Herpesin (HSV) Belirtileri Nelerdir? - Yorumlar (6)

Arkadaşlar merhaba biraz içimi dökmek istediğim bir konu olacak. Ben buradaki bazı olumsuz konulardan etkilenen biriyim sizde benim gibiyseniz bu konuyu okumasanız da olur bir bilgi verdigim bir konu değil sadece içimi dökücem. Biraz olumsuzluk barındırıyor etkileniyorsanız es geçin ??
Dün twitterda gündem olan Karabük olayını görmüşsünüzdür. Kendi atak sıklığıma göre ilk defa uzun zamandır çıkarmıyordum yeni şeyler keşfediyodum herpesle yaşamaya alışmış ve öğrenmiştim ki hala öyle kendimi hırpalamıyorum sadece dün gündem olan konuda insanların yorumları beni o kadar yıprattı ki sabah 3-4 yarayla uyandım. Herpes hiç bilinmiyor diye şikayet ediyordum ama insanların bu olaylarla bu kadar yanlış bilmesi beni çok üzdü ben herkes bilinçlensin herpesi öğrensin dikkat etsin derken herkes onu sanki sadece siyahilerden kapılan pis insanların kaptığı birden fazla kişiyle beraber olanların (ki bu tercih meselesi) kaptığı bir hastalık diye öğrendi.
Yorumlarda gördüğüm şimdi kapan kızlar bir Türkle evlenip ona bulaştıracak, dışarı bile adım atmayın siz hak ettiniz tarzı yorumlar gördüğüm için atak yaşıyorum resmen. Öncesinde hayatıma birini alırsam karşıma alıp oturup konuşur güzelce anlatırım düşüncesindeydim şu an birini alsam hayatıma ve bu yazılanları okumuş biri olsa uçuk lafını duyduğu an korkup kaçar. Öyle bir yansıttılar ki artık konusunu açmak bile beni korkutuyor. Çünkü yansıttıkları algıya göre ben birine bende uçuk var desem kafasında oluşacak şey -Bu kesin hep afrikalılarla oldu pis insanlarla oldu binlerce kişiyle oldu pis birisi vs vs-
Oradaki insanlar yaşamadıkları için mi bu kadar acımasızlar ya da bende şu an olmasaydı acısını bilmeseydim bende o kadar acımasız düşünür müydüm bilmiyorum ama bizler yeterince acı çekerken pişmanlık yaşarken ve nerdeyse hepimiz sadece güvendiğimiz için bunları yaşarken bu yorumlar beni çok yıprattı ve sizlere içimi dökmek istedim. Umarım bu hastalık konusunda daha ileriye gitmeden daha da çirkinleşmeden bilinçlenir insanlar

Bu konuyu yazdır

  Asiviral Krem Kullanmak Hk.
Yazar: ghost1907 - 18-03-2024, Saat: 01:48 - Forum: Herpes (Uçuk) Aşısı Hakkında Haberler - Yorumlar (6)

Herkese selam, 

Bende 1 seneye yakın süredir var. İlk süreç zaten çok kötüydü anlatmaya gerek yok. 
Bu aralar tek tük çıkmaya başladı. Asiviral sürüyorum günde 3-4 defa ve toplamda 2-3 günde geçiyor. Başka hiççç bir şey kullanmıyorum sadece sabahları multivitamin. Bu sefer yanında çıkmaya başladı. Asiviral kullanan varsa tavsiye, yorum yapabilir mi? 

Teşekkürler

Bu konuyu yazdır

Question Herpes Hakkında Merak Ettiklerinizi Yapay Zekaya Sorun!
Yazar: mutluluk - 17-03-2024, Saat: 23:21 - Forum: HSV Herpes Virüsü Hakkında Genel Bilgiler - Yorum Yok

Merhaba sevgili forum üyeleri,

Herpes ile ilgili merak ettiğiniz soruları artık yapay zekaya sorabilirsiniz! Bu başlıkta herpesle ilgili her türlü sorunuzu paylaşabilirsiniz. Bende sizler gibi forum üyesi olarak, sorularınızı yapay zekaya iletecek ve aldığım yanıtları sizlerle paylaşacağım. Bu şekilde, bilgi alışverişimizi daha da genişleterek, herpes konusunda farkındalığımızı artırabiliriz.

Sorularınızı bekliyorum! Blush

Not: Lütfen unutmayın, yapay zeka tarafından verilen yanıtlar genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiye yerine geçmez. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa, lütfen doktorunuza başvurun.

Bu konuyu yazdır

  Antikor testleri
Yazar: hopefu - 13-03-2024, Saat: 18:55 - Forum: Herpes (Uçuk) İçin Doğal Çaylar, Yağlar, Tüketmemiz ve Kaçınmamız Gereken Gıdalar - Yorumlar (14)

Merhaba 6 ay önce internette yazan tüm görsel ve sözel bilgilerle birebir aynı olan doktorun da herpes dediği bir ilk enfeksiyon sürecim oldu. Geçen hafta antikor testi verdim. Igg m ve ıgg g sıfır değil ama normal değerlerde gelmiş ve negatif diyor. Test mi yanlış. Vücuttan atmış olmak imkansızmış. Yorumu olan var mı.

Bu konuyu yazdır

  Fotodinamik tedavi
Yazar: Gülsüm - 12-03-2024, Saat: 17:55 - Forum: Herpes (Uçuk) İçin Doğal Çaylar, Yağlar, Tüketmemiz ve Kaçınmamız Gereken Gıdalar - Yorumlar (2)

fotodinamik tedavi için İstanbul’daki bahsedilen Levent beyi aradım az önce.bu tedavide kesin çözüm olmadığını tekrar çıktığını artık uygulamadıklarını söylediler.

Bu konuyu yazdır