Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANTİ HERPES
Exclamation 
AdiosA kullanıcısı tarafından bahsi geçen aşağıda verilen linkteki ürün;
https://www.antiherpes.com.tr/
Forum kullanıcıları tarafından kullanılmak üzere bir şekilde tedarik edildiyse eğer, kullanmamalarını tavsiye ederim.
Eğer kullanmakta kararlılarsa mutlaka doktorlarına danışıp öyle kullanmalılar.

Bitkisel takviye ürünleri tamamiyle masum değildir. İçerisinde bulunan her hangi bir maddeye karşı vucudunuzun alerjisi olabilir ve istenmeyen sonuçlar alabilirsiniz.

Bilimsel araştırmalar yapılmamış ve makaleleri olmayan ürünleri kullanmamalısınız.

AdiosA kullanıcısını da foruma üye olan diğer kullanıcılar kadar tanımaktayım sadece. Aramızda her hangi bir maddi manevi menfaat ya da husumet bulunmamaktadır.
Forumda üründen bahsederek tanıtımını yaptığı ve bazı kullanıcılara ücretsiz deneme imkanı sağlamasından dolayı bu açıklamayı ve uyarıyı yapma gereği hissettim.

Web sitesinde belirtilen aşağıdaki ürünler (3 Adet farklı ürün):
1. Vital Mina Herpes Counter
2. Vital Mina Herpes Protection
3. Vital Mina Herpes CareFree

Yukarıda bahsedilen bu ürünlerin kullanımından doğabilecek her hangi bir olumsuzluktan forum sorumlu tutulamaz.
Kullanmak tamamiyle kendi insiyatifinizdedir.
Ürünleri doktora danışmadan ve doktor önerisi olmadan kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.

Evet, bizi hem fiziki hem de psikolojik olarak zorlayan bir virüsle muhattabız. Maalesef ki bizi bu virüsün etkilerinden tam olarak kurtarabilen bir ilaç henüz geliştirilmedi. HSV den dolayı zorluklar yaşayan bir çok enfekte kişi riskler alarak farklı tedavi yöntemleri denemek istiyor. Fakat bilinmesi gerekiyor ki bu tip denemeler sizi HSV konusunda daha zor şartlara götürebilir hatta belki de başka daha riskli ve hatta hayatınıza mal olabilecek hastalıklara sebebiyet verebilir.

Kesinlikle dotor önerisi ve kontrolü olmadan sağlık bakanlığı tarafından onaylanmamış ilaç ya da takviyeleri kullanmamalısınız.

Buna benzer açıklamalar ve uyarılar farklı konular altında bir çok kere benim tarafımdan ya da diğer forum kullanıcıları tarafından yapıldı. Ürün bildiğim kadarıyla ilk defa bu forumda bahsedildiği için böyle bir uyarı yapma gereği hissettim.

Herkese sağlıklı günler dilerim.

(11-04-2024, Saat: 17:27)HopeFul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: AdiosA kullanıcısı tarafından bahsi geçen aşağıda verilen linkteki ürün;
https://www.antiherpes.com.tr/
Forum kullanıcıları tarafından kullanılmak üzere bir şekilde tedarik edildiyse eğer, kullanmamalarını tavsiye ederim.
Eğer kullanmakta kararlılarsa mutlaka doktorlarına danışıp öyle kullanmalılar.

Bitkisel takviye ürünleri tamamiyle masum değildir. İçerisinde bulunan her hangi bir maddeye karşı vucudunuzun alerjisi olabilir ve istenmeyen sonuçlar alabilirsiniz.

Bilimsel araştırmalar yapılmamış ve makaleleri olmayan ürünleri kullanmamalısınız.

AdiosA kullanıcısını da foruma üye olan diğer kullanıcılar kadar tanımaktayım sadece. Aramızda her hangi bir maddi manevi menfaat ya da husumet bulunmamaktadır.
Forumda üründen bahsederek tanıtımını yaptığı ve bazı kullanıcılara ücretsiz deneme imkanı sağlamasından dolayı bu açıklamayı ve uyarıyı yapma gereği hissettim.

Web sitesinde belirtilen aşağıdaki ürünler (3 Adet farklı ürün):
1. Vital Mina Herpes Counter
2. Vital Mina Herpes Protection
3. Vital Mina Herpes CareFree

Yukarıda bahsedilen bu ürünlerin kullanımından doğabilecek her hangi bir olumsuzluktan forum sorumlu tutulamaz.
Kullanmak tamamiyle kendi insiyatifinizdedir.
Ürünleri doktora danışmadan ve doktor önerisi olmadan kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.

Evet, bizi hem fiziki hem de psikolojik olarak zorlayan bir virüsle muhattabız. Maalesef ki bizi bu virüsün etkilerinden tam olarak kurtarabilen bir ilaç henüz geliştirilmedi. HSV den dolayı zorluklar yaşayan bir çok enfekte kişi riskler alarak farklı tedavi yöntemleri denemek istiyor. Fakat bilinmesi gerekiyor ki bu tip denemeler sizi HSV konusunda daha zor şartlara götürebilir hatta belki de başka daha riskli ve hatta hayatınıza mal olabilecek hastalıklara sebebiyet verebilir.

Kesinlikle dotor önerisi ve kontrolü olmadan sağlık bakanlığı tarafından onaylanmamış ilaç ya da takviyeleri kullanmamalısınız.

Buna benzer açıklamalar ve uyarılar farklı konular altında bir çok kere benim tarafımdan ya da diğer forum kullanıcıları tarafından yapıldı. Ürün bildiğim kadarıyla ilk defa bu forumda bahsedildiği için böyle bir uyarı yapma gereği hissettim.

Herkese sağlıklı günler dilerim.

Kullanan var mı bunlardan?

Ürünler elime ulaştı , çok şık kutu içerisine konulmuş.Cam ve etiket kalitesi çok iyi.Kullanmaya başlayacağım yarın itibari ile.Tek eleştirim kutu üzerinde ve şişelerde her yerde Herpes yazıyor.Hastalığının bilinmemesini isteyen kişiler için sıkıntılı bir durum.

Evet ben de kullanıyorum kutu şık ve emek harcanmış. Etkilerini yeni olduğu için zamanla paylaşırım.

bede kullanıyorum 1 hafta oldu çok emek vermiş hazırlayan arkadaş çokta para harcamış işallah etkisi olur burdan yazarız kendisi inanarak hazırlamış kendisinde etki etmiş hopeful site kurucusu şüpeyle yaklaşmış ve siteye zarar gelmesin diye yazı yazmış siteye zarar gelecegini zannetmiyorum tarım bakanlıgı bu ürünü insan kullana bilir demiş onay vermiş içinde arı ürünleri var arı sütü gibi içindekiler yazıyor onlardan birine arlerjisi olan arkadaşlar kullanmaz yada içinden o ürün çıkarılır yeterki etki etsin burdan yazalım

Arkadaşlar, bir ürünü faydalı yapan etiketi ve kutusu mudur?

Tarım Bakanlığından onay almak çok kolay bir şey. Asıl önemli olan SAĞLIK BAKANLIĞINDAN onay almaktır. Çıkaran arkadaşa burdan sorular sordum ama gördüğü halde cevap vermekten kaçındı. Kendisinin sitedeki yorumlardan bilgisinin yetersiz olduğunu da gördüm. Bir de işim bitkiler yazmıştı, komik.

Kaldı ki içeriği zaten bilinen şeyler, yıllardır tavsiye edilen yazılan şeyler. Forumda en eskiye gidip jimmy nin yorumlarını okursanız aynı şeyleri o da tavsiye etmiş. Sadece birleştirip ürün çıkarmış, baya da pahalıya. Hoş, hangisinden ne kadar kattığını da sordum ama cevap vermedi, kutunun üstünde de belirtmemiş.

Neyse, yakında gelen geri dönüşlerden sonra bu da unutulup gider.

arı sütü polen zencefil zerdecal melisa oraya yazmış karabaş otu bunlar zaten ilaç olarak geçmez sağlık bakanlıgıyla bir alakası yok solgarın bir sürü gıda takviyesi var sağlık bakanlıgındanmı izin alıyorlar yok onlarda üzerine yazmış ilaç degil gıda takviyesi diye bu ürün o arkadaşda etki etmiş oda ben öldürdüm yok ettim demiyor uzun bir süre çıkmaz diyor zaten kullanırken çıkarsa yazacagız çıkmazsada ne mutlu yine yazacagız işallah etki ederde insanlar biraz olsun rahat eder bence dua et etki etsin diye içindeki bazı ürünler zerdecal yemeklerde kullanan aşcıları biliyorum arı sütü polen allerjin yoksa kullanılan ürünler zencefil marketlerde satılıyor zaten inan bilinmedik zararlı içinde bir ürün olsa tarım bakanlıgı onay vermez dedigim gibi çıkarsa yine yazacagız dua edelim çıkmasın da yazalım

Tamam bir sıkıntı yaşadığında da, Kıdem Promosyon Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne ulaşırsın. Ulaşabilirsen tabi daha siteleri bile yok. Droglar hakkında bilgisi bile olmayan birinin çıkardığı şeye inanıyorsunuz. Ne diyim yani, ben kullandım bende işe yaradı diye bir tavsiye olabilir mi? Fotodinamik tedavi, ozon terapisi vs buraya da yazdılar bende işe yaradı diye, noldu sonra?

(22-04-2024, Saat: 03:05)Suphelihasta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam bir sıkıntı yaşadığında da, Kıdem Promosyon Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne ulaşırsın. Ulaşabilirsen tabi daha siteleri bile yok. Droglar hakkında bilgisi bile olmayan birinin çıkardığı şeye inanıyorsunuz. Ne diyim yani, ben kullandım bende işe yaradı diye bir tavsiye olabilir mi? Fotodinamik tedavi, ozon terapisi vs buraya da yazdılar bende işe yaradı diye, noldu sonra?
Ya iyi de isteyen kullanır istemeyen kullanmaz niye burda muhalefet oluyorsun? Zaten admin gerekli uyarıyı yaptı. Herkesin paşa gönlü bilir. İnsanlar umut görmek istiyor kendi tercihleri burda eleştirmek yerine saygı duyarsan mutlu oluruz.

denemeden bilimeyiz ya işe yararsa diye kullanıyoruz ışın tedavisinede gittim 5 hafda bende işe yaramadı burdan yazdım buda işe yaramazsa yazarım sizin yaklaşımınız işallah işe yaramazgibi anlıyorum sende dua et işe yarasın 3 aylık bir ürün bırakın kullanalım neticeyi burdan yazalım içindekiler belli ürünler kullanılan ürünler bir kapsüle bir kaşık arı sütü polen sığdırma şansı yok dedigim gibi içindekiler belli ürünler ve kullanılan ürünler bana 10 gün oldu bir yan etki filan hisetsem yazardım aksine daha zihindeyim biraz bekleyelim işe yarayıp yaramadıgını kullanan arkadaşlar yazsın siz degil

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neem Yağının Herpes'e Etkisi - Neem Oil and Its Affect on Herpes jimmmy 15 4,714 02-08-2018, Saat: 01:52
Son Yorum: HopeFul
  Aloe Vera Bitkisi ve Genital Herpes - Aloe Vera and Herpes jimmmy 0 904 25-06-2018, Saat: 11:40
Son Yorum: jimmmy
  Herpes İçin Vitaminler ? Which Vitamines for Herpes ? jimmmy 0 1,962 25-06-2018, Saat: 11:40
Son Yorum: jimmmy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi