Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brokoli kürü yapan varmı?
Brokoli kürünü yapıyorum. 2. Haftadayım. Ilk hafta yanma batma hissettim. Jilet kullanmak zorunda kaldim. Yine yanma hissediyorum. Moralim çok kötü. Yapanlar sonuç aldi mi?

(14-02-2024, Saat: 19:23)Üzgüny Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Brokoli kürünü yapıyorum. 2. Haftadayım. Ilk hafta yanma batma hissettim. Jilet kullanmak zorunda kaldim. Yine yanma hissediyorum. Moralim çok kötü. Yapanlar sonuç aldi mi?

Merhaba brokoli kürü işe yaradı mı acaba? 1 ay devam etmek gerekiyormuş. 1 ay mı yaptınız acaba? Sonuç nasıl?

(17-03-2024, Saat: 22:06)Ezgiulusoy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba brokoli kürü işe yaradı mı acaba? 1 ay devam etmek gerekiyormuş. 1 ay mı yaptınız acaba? Sonuç nasıl?

Yaptığım süreçte yanma batma hissi çok oldu. Ben kafama taktığım an ayni seyleri hissetmeye başlıyorum

(19-03-2024, Saat: 14:01)Üzgüny Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaptığım süreçte yanma batma hissi çok oldu. Ben kafama taktığım an ayni seyleri hissetmeye başlıyorum

Yanma batma bende de oluyor ama en fazla kaşıntı var kaşıntı çok rahatsız ediyor beni. Siz 1 ay mı denediniz brokoli kürünü yoksa bıraktınız mı

Aidate yeni tedavi umdu:Hiv i hücreden ayırma denemesi başarılı oldu.Nobel ödüllü CRISPR gen değiştirme teknolojisi kullanımdı.Vücudun virüsten tamamen arındırılması ve tedavinin güvenilirliği için çalışmalar sürüyor.Belki hsv içinde yapılabilir.Çalışmayı medimagazinden okuyabilirsiniz.

(20-03-2024, Saat: 13:33)nurbahar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aidate yeni tedavi umdu:Hiv i hücreden ayırma denemesi başarılı oldu.Nobel ödüllü CRISPR gen değiştirme teknolojisi kullanımdı.Vücudun virüsten tamamen arındırılması ve tedavinin güvenilirliği için çalışmalar sürüyor.Belki hsv içinde yapılabilir.Çalışmayı medimagazinden okuyabilirsiniz.

Hiv, bağışıklık hücresi olan cd4 e tutunuyor. Hsv ise sinir sistemine. Crispr ile cd4 e biraz hasar verilerek hivden kurtulabilirler. Ama aynısını hsv için yapsalar, sinirlerimize zarar vermeden bunu nasıl yapacaklar. Crispr ve yapay zeka şu an tek umudumuz. Belki vücuttan tamamen atamayız, ama hiçbir atak göstermeden stabil bir hayata geçebiliriz

(21-03-2024, Saat: 17:38)Suphelihasta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiv, bağışıklık hücresi olan cd4 e tutunuyor. Hsv ise sinir sistemine. Crispr ile cd4 e biraz hasar verilerek hivden kurtulabilirler. Ama aynısını hsv için yapsalar, sinirlerimize zarar vermeden bunu nasıl yapacaklar. Crispr ve yapay zeka şu an tek umudumuz. Belki vücuttan tamamen atamayız, ama hiçbir atak göstermeden stabil bir hayata geçebiliriz
Doğada buna çözüm olacak bitkiler karışımlar vardır. Bu ilmin uzmanını bulmak zor.Birde bu sıkıntılı bir hastalık genital bölgede olmasından dolayı herkese acamiyorsun bahsedemiyotsun.

İnstagrama bakarsan güney Afrika ülkelerinden çözüm bulduğunu söyleyen çok hesap var. Güya bitkisel tedavi doktoruymuş 500 dolar civarı da para istiyorlar?Ama bence de mutlaka doğada vardır bu virüsü etkisiz hale getiren bir çözüm

(22-03-2024, Saat: 19:49)Majan10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnstagrama bakarsan güney Afrika ülkelerinden çözüm bulduğunu söyleyen çok hesap var. Güya bitkisel tedavi doktoruymuş 500 dolar civarı da para istiyorlar?Ama bence de mutlaka doğada vardır bu virüsü etkisiz hale getiren bir çözüm

Bununla ilgili  ilginç bir hikayeler duymadım değil.Arkadasimin elinde vardı mesela bitmeyen yaralar uzun yıllar uğraştı uğraştı en sonunda bıraktı kabullendi.Sonra birgun tesadüfen bir yerde denk gelen biri çözümünü soyledi 10 seneden fazladır elinde bisey çıkmıyor.herpes kötü yaralardi. Doğada çözümü olmayan dert olmaz

(22-03-2024, Saat: 19:49)Majan10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnstagrama bakarsan güney Afrika ülkelerinden çözüm bulduğunu söyleyen çok hesap var. Güya bitkisel tedavi doktoruymuş 500 dolar civarı da para istiyorlar?Ama bence de mutlaka doğada vardır bu virüsü etkisiz hale getiren bir çözüm

Sakın o tarz şeylere inanmayın kesinlikle ve de kesinlikle yalan hepsi. Üstüne üstelik gidip sipariş verirsiniz Afrika’dan kargolarıp yollarlar üstüne bilinmeyen başka hastalıklar da alırsınız. Bu konuda herkesi uyarıyorum arkadaşlar. Yabancı forumlara da girip okuyorum kesinlikle dolandırıcılık başka bir şey değil. Hsv için öncelikle artık şunu artık bir kendinize kabullendirin bu bizim hayatımızda sevmediğimiz bir arkadaşımız artık aynı ortamı paylaştığımız için ayrılamıyoruz maalesef öyleyse onunla nasıl yaşamamız gerektiğini öğrenmemiz gerekiyor. Evet her şeyin ilacı doğada mevcut benim kendi bilgi birikimlerimi sizlerle paylaşayım kesinlikle fayda görürsünüz en azından atak sayınız minimuma iner kafanız daha rahat eder çünkü atak olmayınca hepimiz normal hayatlarımıza döbüyoruz sıkıntı sadece atak sürecimizde çoğunlukla:
1-Melisa çayı (her akşam uyumadan önce iç en faydalı bitki çayıdır kesin faydasını görürsün uykunu da getirir rahat uyumanı da sağlar)
2-Hindistan cevizi yağı (kahve içenler tatlandırıcı amaçlı kullanabilirler ben öyle yapıyorum)
3-Udi hindi ( kan şekerini de düzenler)
4-alkol bazlı propolis ( aktarlarda bulursunuz saydıklarım arasında en Babadır kanser hastaları da kullanırlar) ( Aşırı faydalı kesinlikle kullan)
5- kuruyemişlerden uzak dur ( Kaju hariç Lysine içerir yiyebilirsin)
6-solgardan Lysine(hap şeklinde takviye alabilirsin, Amerika’da uçuk ilacı diye biliniyor halk arasında, ki zaten bu virüs olayı Lysine Alkanin dengesi ile alakalı; Lysine> Alkanin ise atak yemiyorsun gibi bir şey tam tersi ise malum kötü arkadaş misafirin oluyor evine Smile )
7- Atak geleceğini hissettiğin zaman ya da kaşıntı batma olduğunda Valtex 500mg günde 1*1 ya da 2*1 yapabilirsin atak sürecini uzatırsın)
8- genital bölgeni kuru tutmaya özen göster pamuklu iç çamaşırı giyinmeye özen göster çünkü bu virüs nemli ortamları seviyor atağı tetikler ve hergün düzenli değiştir 
9- genital bölgene günlük düzenli Aloavera sürebilirsin. ( aloavera kremini de aktarlarda bulabilirsin sadece genitale değil yüzüne de kullanabilirsin aynı zamanda)
10- sen değerlisin bunu bil, hayatta insanın başına her şey gelebilir önemli olan ona bakış açın Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi