Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinir Hasarına Dikkat
Merhaba arkadaşlar 
Sitede yeniyim. Tüm arkadaşlara öncelikle geçmiş olsun diliyorum. Bayanım 34 yaşındayım. Yaklasik 2.5 yildir herpesliyim. Benim hikayem pandemi döneminde başladı. Yabancı uyruklu erkek arkadaşımdan kaptigimi düşünüyorum virüsü. Birlikteliğimden 10 gün içinde falan su kabarcigi gibi bir kaç tane akne gördüm zannettim pad alerji yaptı çünkü regl donemime denk geliyordu. Ahh nerden bilecegimSmile.. uzerinden 4 5ay falan geçti çokta farkında değilim.  Biontech 2.doz vurulduktan 3gun sonra acillik oldum.  Öldüyordum sanki. Fıtık patladı zannettiler . Yok pid yok intersiyelsistit yok kolonoskopi yaptirmadigim hiçbir ileri tetkik kalmadı.  17 ay gecmeyen pelvik ağrı yaşadım.  Asla istanbulda gerizekali dr lar derdimi çözmedi. Harcadığım parayı söylemiyorum bile . En nihayetinde bir araştırma hastanesi algoloji bölümü Block yaparak . Sinir hasarinin verdiği ağrıyı durdurdu. 1 yıldır çok iyim çok sukur.  Hayata yeniden dondum.  Şimdi bu sıralar annem akciğer ca sıkıntılarım tedavinin getirdiği stres sebebiyle pelvik ağrı geliyor bazen uçuk çıkarmadan 2 güne geçiyor. Bazen çıkıyor. Dayanilmayacak türde değil. Şunu belirtmek istedim ki . Biontech mağduruyum iki virus pelvik sinir hasarı yaptı sanırım bende. Herpes kendi başına çok büyütülecek bir durum değil esasen.  Sinir hasarina dikkat çok atak geçiren arkadaşlara sesleniyorum lütfen baskılama alın . Bizden daha kötü durumda olan insanlar var yaşam da arkadaşlar. Kendinize iyi bakin
sevgiler , çok geçmiş olsun

Merhaba öncelikle doktora gittim ne oldugunu öğrendim ilaç kullanmadım jilet ağda felan yapmadım kefir zerdeçal zencefil tarçın çörek otu sarımsak Melisa çayı ada çayı kullandım 6-7 aydır atak çıkmıyor xiksada 2-3 güne gidiyor tamamen doğal beslenme ve saçma sapan şeyler yememek bı çok seyide bu siteden öğrendim Allah razı olsun

(09-12-2023, Saat: 03:23)Zagor122 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar 
Sitede yeniyim. Tüm arkadaşlara öncelikle geçmiş olsun diliyorum. Bayanım 34 yaşındayım. Yaklasik 2.5 yildir herpesliyim. Benim hikayem pandemi döneminde başladı. Yabancı uyruklu erkek arkadaşımdan kaptigimi düşünüyorum virüsü. Birlikteliğimden 10 gün içinde falan su kabarcigi gibi bir kaç tane akne gördüm zannettim pad alerji yaptı çünkü regl donemime denk geliyordu. Ahh nerden bilecegimSmile.. uzerinden 4 5ay falan geçti çokta farkında değilim.  Biontech 2.doz vurulduktan 3gun sonra acillik oldum.  Öldüyordum sanki. Fıtık patladı zannettiler . Yok pid yok intersiyelsistit yok kolonoskopi yaptirmadigim hiçbir ileri tetkik kalmadı.  17 ay gecmeyen pelvik ağrı yaşadım.  Asla istanbulda gerizekali dr lar derdimi çözmedi. Harcadığım parayı söylemiyorum bile . En nihayetinde bir araştırma hastanesi algoloji bölümü Block yaparak . Sinir hasarinin verdiği ağrıyı durdurdu. 1 yıldır çok iyim çok sukur.  Hayata yeniden dondum.  Şimdi bu sıralar annem akciğer ca sıkıntılarım tedavinin getirdiği stres sebebiyle pelvik ağrı geliyor bazen uçuk çıkarmadan 2 güne geçiyor. Bazen çıkıyor. Dayanilmayacak türde değil. Şunu belirtmek istedim ki . Biontech mağduruyum iki virus pelvik sinir hasarı yaptı sanırım bende. Herpes kendi başına çok büyütülecek bir durum esasen.  Sinir hasarina dikkat çok atak geçiren arkadaşlara sesleniyorum lütfen baskılama alın . Bizden daha kötü durumda olan insanlar var yaşam da arkadaşlar. Kendinize iyi bakin
Mrb 

Ayni sorunlar bende var ,uyuṣuk vagina sanki bana aitdegil sürekli batmalara sanki bir ari isirigi var vaginanin icinde ve sürekli idrara gidiyorum .Nasil cözdü sorununuz o dediginiz Doktor ?

Yani açıkçası ne olduğumu bilmeden 17 ay ordan oraya ileri tetkiklerde uğraştım  .araştırma hastanesinde Algiloji bölümde deneme yanılma yöntemiyle Block oldum . Pudendel nevraljiden dahi şüphelenmislerdi. Block sinirlerdeki agri hissiyatını kaybettirdi. 1 yıl olacak Block olalı. Sürekli olan ağrım bittik çok şükür pelvik bolgedeki.  Şuan bir atak dönemindeyim lezyon olmadan waltrex içiyorum . İnsanlar ne ilaçlar kullanıyorlar.  İhtiyaç olduğunda alınmalı gerekirse baskılama.  Morel stres ve sigara çok tetikliyor benim. Tecrübelerim bunlar çok geçmiş olsun.

bende de bazen sızı oluyor ama ortada bir şey yok

(15-12-2023, Saat: 18:45)Zagor122 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani açıkçası ne olduğumu bilmeden 17 ay ordan oraya ileri tetkiklerde uğraştım  .araştırma hastanesinde Algiloji bölümde deneme yanılma yöntemiyle Block oldum . Pudendel nevraljiden dahi şüphelenmislerdi. Block sinirlerdeki agri hissiyatını kaybettirdi. 1 yıl olacak Block olalı. Sürekli olan ağrım bittik çok şükür pelvik bolgedeki.  Şuan bir atak dönemindeyim lezyon olmadan waltrex içiyorum . İnsanlar ne ilaçlar kullanıyorlar.  İhtiyaç olduğunda alınmalı gerekirse baskılama.  Morel stres ve sigara çok tetikliyor benim. Tecrübelerim bunlar çok geçmiş olsun.
Ben valtrex kullandığım halde çıkıyor hatta geçmiyor neden acaba

(15-12-2023, Saat: 21:02)mrtge88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben valtrex kullandığım halde çıkıyor hatta geçmiyor neden acaba

Baskılma dozunuz nedir? Ne kadar süredir kullanıyor sunuz? Bunlar çok önemli.  Atak zamanı yükseltip geçince düşürmek gerekiyor.

(17-12-2023, Saat: 04:41)Zagor122 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baskılma dozunuz nedir? Ne kadar süredir kullanıyor sunuz? Bunlar çok önemli.  Atak zamanı yükseltip geçince düşürmek gerekiyor.

Atak zamanı 2 tane yokken 1 tane içiyorum recetesinde öyle yazıyor diye

(09-12-2023, Saat: 03:23)Zagor122 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar 
Sitede yeniyim. Tüm arkadaşlara öncelikle geçmiş olsun diliyorum. Bayanım 34 yaşındayım. Yaklasik 2.5 yildir herpesliyim. Benim hikayem pandemi döneminde başladı. Yabancı uyruklu erkek arkadaşımdan kaptigimi düşünüyorum virüsü. Birlikteliğimden 10 gün içinde falan su kabarcigi gibi bir kaç tane akne gördüm zannettim pad alerji yaptı çünkü regl donemime denk geliyordu. Ahh nerden bilecegimSmile.. uzerinden 4 5ay falan geçti çokta farkında değilim.  Biontech 2.doz vurulduktan 3gun sonra acillik oldum.  Öldüyordum sanki. Fıtık patladı zannettiler . Yok pid yok intersiyelsistit yok kolonoskopi yaptirmadigim hiçbir ileri tetkik kalmadı.  17 ay gecmeyen pelvik ağrı yaşadım.  Asla istanbulda gerizekali dr lar derdimi çözmedi. Harcadığım parayı söylemiyorum bile . En nihayetinde bir araştırma hastanesi algoloji bölümü Block yaparak . Sinir hasarinin verdiği ağrıyı durdurdu. 1 yıldır çok iyim çok sukur.  Hayata yeniden dondum.  Şimdi bu sıralar annem akciğer ca sıkıntılarım tedavinin getirdiği stres sebebiyle pelvik ağrı geliyor bazen uçuk çıkarmadan 2 güne geçiyor. Bazen çıkıyor. Dayanilmayacak türde değil. Şunu belirtmek istedim ki . Biontech mağduruyum iki virus pelvik sinir hasarı yaptı sanırım bende. Herpes kendi başına çok büyütülecek bir durum değil esasen.  Sinir hasarina dikkat çok atak geçiren arkadaşlara sesleniyorum lütfen baskılama alın . Bizden daha kötü durumda olan insanlar var yaşam da arkadaşlar. Kendinize iyi bakin

Sinir hasarı yaptığını nerden biliyorsunuz? Bir kaynak var mı? Hadi diyelim yapıyor, baskılayınca yapmadığını nerden biliyorsunuz? Doktor musunuz yoksa kendi tecrübeleriniz mi?

(03-03-2024, Saat: 01:24)vertigo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dr um söyledi. Yapay zekaya ve yabancı kaynaklara bakarsınız sizde görebilirsiniz 
Ben baskilayinca yapmıyor demedim. Block iyi geldi dedim ki şuan 3 aydır block etkisi geçti ağrılarım yine geri geldi.  
ağır ataklar sinir hasarı bırakabilir. Umarım kimse yaşamaz.

Sinir hasarı yaptığını nerden biliyorsunuz? Bir kaynak var mı? Hadi diyelim yapıyor, baskılayınca yapmadığını nerden biliyorsunuz? Doktor musunuz yoksa kendi tecrübeleriniz mi?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi