Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herpes den kurtulmanın Kesin çözümü!!!
Lightbulb 
Arkadaşlar bilindiği üzere herpes virüsünün herhangi bir aşısı yok ama bunun ilacı var! Velp sadece t hücreleri bu virüsten kurtulmanın kapısını aralıyor ama sadece velp yeterli gelmeye biliyor bunun için kendim denedim emin oldum ona göre yazıyorum ozon terapisi ve velp ikisini aynı zamanda yaptırdım bizzat bu hastalıktan belli gölgelerim de yok olduğunu gözlemledim ve hafif sızı şeklinde yok oldu bir kaç gün sızı çektim ama sonunda başardım ozon bilindiği üzere hücreleri yeniliyor ve bağışıklık arttırıyor velp ile berber kullanınca inanılmaz t hücresi üretiliyor zaten bunu vücudunuzda sizde hissedecek siniz emin olmadan bilgi kirliliği yapmak istemedim yanlız bunları yaparken stresli bir dönemde olmamanız gerekiyor iyilik hali döneminde yapın çünkü bağışıklık stres yaşam kalitesi düzgün ruh hali ile de ilişkili.. saygılar

(13-04-2024, Saat: 19:33)Gubban Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bilindiği üzere herpes virüsünün herhangi bir aşısı yok ama bunun ilacı var! Velp sadece t hücreleri bu virüsten kurtulmanın kapısını aralıyor ama sadece velp yeterli gelmeye biliyor bunun için kendim denedim emin oldum ona göre yazıyorum ozon terapisi ve velp ikisini aynı zamanda yaptırdım bizzat bu hastalıktan belli gölgelerim de yok olduğunu gözlemledim ve hafif sızı şeklinde yok oldu bir kaç gün sızı çektim ama sonunda başardım ozon bilindiği üzere hücreleri yeniliyor ve bağışıklık arttırıyor velp ile berber kullanınca inanılmaz t hücresi üretiliyor zaten bunu vücudunuzda sizde hissedecek siniz emin olmadan bilgi kirliliği yapmak istemedim yanlız bunları yaparken stresli bir dönemde olmamanız gerekiyor iyilik hali döneminde yapın çünkü bağışıklık stres yaşam kalitesi düzgün ruh hali ile de ilişkili.. saygılar

(13-04-2024, Saat: 19:33)Gubban Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl kullandın detaylı yazar mısın lütfen saygılar

(13-04-2024, Saat: 20:39)Alonew12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günde 4 tane içtim velp ve aynı zamanda ozon terapisi gördüm.

Ozon tedavisi hakkın bilgi verebilirmisin

(13-04-2024, Saat: 22:56)Can2616 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ozon tedavisi hakkın bilgi verebilirmisin

İnternet'e araştırmanızı tavsiye ediyorum ozon terapisi olarak geçer bundan anlatması biraz uzun.

Teşekkürler ne zamandır atak yaşamadın

(13-04-2024, Saat: 23:05)Can2616 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler ne zamandır atak yaşamadın

Bir yıldır yaşamadım

(13-04-2024, Saat: 19:33)Gubban Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bilindiği üzere herpes virüsünün herhangi bir aşısı yok ama bunun ilacı var! Velp sadece t hücreleri bu virüsten kurtulmanın kapısını aralıyor ama sadece velp yeterli gelmeye biliyor bunun için kendim denedim emin oldum ona göre yazıyorum ozon terapisi ve velp ikisini aynı zamanda yaptırdım bizzat bu hastalıktan belli gölgelerim de yok olduğunu gözlemledim ve hafif sızı şeklinde yok oldu bir kaç gün sızı çektim ama sonunda başardım ozon bilindiği üzere hücreleri yeniliyor ve bağışıklık arttırıyor velp ile berber kullanınca inanılmaz t hücresi üretiliyor zaten bunu vücudunuzda sizde hissedecek siniz emin olmadan bilgi kirliliği yapmak istemedim yanlız bunları yaparken stresli bir dönemde olmamanız gerekiyor iyilik hali döneminde yapın çünkü bağışıklık stres yaşam kalitesi düzgün ruh hali ile de ilişkili.. saygılar

İstanbul'da yaşıyorum hocam nerede yaptırdın klinik olarak belirtirsen iyi olur ve kaç seans sürdü

(14-04-2024, Saat: 12:35)umutherzamanvardır Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İstanbul'da yaşıyorum hocam nerede yaptırdın klinik olarak belirtirsen iyi olur ve kaç seans sürdü

12 seans gördüm İnternet'en bulmuştum bende gittim bir buçuk ay devam etti aynı zamanda velp i kullandım

(14-04-2024, Saat: 17:19)Gubban Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 12 seans gördüm İnternet'en bulmuştum bende gittim bir buçuk ay devam etti aynı zamanda velp i kullandım

Velp tableti ne kadar kullandın ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Genital Herpes Aşı Çalışmaları - Herpes Vaccine Researches jimmmy 12 5,367 21-07-2023, Saat: 11:54
Son Yorum: Joseph
  Su Çiçeği Aşısı Genital Herpes - Shingles Vaccine and Herpes jimmmy 12 9,544 28-05-2021, Saat: 00:58
Son Yorum: moon
  Vical Herpes Aşısı - Vical Herpes Vaccine jimmmy 5 3,185 22-07-2018, Saat: 20:08
Son Yorum: HopeFul
  Herpes ve Meyankökü Kremi - Herpes and Liquorice Balm jimmmy 0 1,455 25-06-2018, Saat: 12:34
Son Yorum: jimmmy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi