Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asiviral Krem Kullanmak Hk.
Herkese selam, 

Bende 1 seneye yakın süredir var. İlk süreç zaten çok kötüydü anlatmaya gerek yok. 
Bu aralar tek tük çıkmaya başladı. Asiviral sürüyorum günde 3-4 defa ve toplamda 2-3 günde geçiyor. Başka hiççç bir şey kullanmıyorum sadece sabahları multivitamin. Bu sefer yanında çıkmaya başladı. Asiviral kullanan varsa tavsiye, yorum yapabilir mi? 

Teşekkürler

(18-03-2024, Saat: 01:48)ghost1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese selam, 

Bende 1 seneye yakın süredir var. İlk süreç zaten çok kötüydü anlatmaya gerek yok. 
Bu aralar tek tük çıkmaya başladı. Asiviral sürüyorum günde 3-4 defa ve toplamda 2-3 günde geçiyor. Başka hiççç bir şey kullanmıyorum sadece sabahları multivitamin. Bu sefer yanında çıkmaya başladı. Asiviral kullanan varsa tavsiye, yorum yapabilir mi? 

Teşekkürler

Kardeş ben kullanmıştım aynen senin gibi yan etki olarak farklı lezyonlar çıktı hemen bıraktım. 2 sene oldu hiç lezyon olmadı nasıl biliyor musun alkol bazlı propolis ve zeytin yaprağı ekstatı sabah uyandığımda kullandım çok şükür ben de işe yaradı. Sağlıklı günler

(18-03-2024, Saat: 20:47)Yorgun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş ben kullanmıştım aynen senin gibi yan etki olarak farklı lezyonlar çıktı hemen bıraktım. 2 sene oldu hiç lezyon olmadı nasıl biliyor musun alkol bazlı propolis ve zeytin yaprağı ekstatı sabah uyandığımda kullandım çok şükür ben de işe yaradı. Sağlıklı günler

Nasıl kullandınız daha detaylı anlatır mısınız rica etsem?

(18-03-2024, Saat: 01:48)ghost1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese selam, 

Teşekkürler

Zovirax bir numaradır üstüne tanımam çıktığı gibi sür ya da çıkacağını hissettiğin zaman bir iki güne kalmaz kurutur sadece fiyatı miktarına göre çok fazla. Propolis üstüne birde Melisa çayı. Ve de şunu söylemek istiyorum artık girip şu siteye ağlanıp sızlanmayı bırakın çocuk oyuncağına döndü site üç yıldır herpesliyim kaç zamandır bu siteye üyeyim ilk zamanlar kaliteli muhabbetler dönüyordu ağırlıklı olarak bilgilendirici ama son zamanlarda fark ediyorum ki gelen geçen ancak ağlanıp sızlanıyor. tamam kardeşim psikolojini anlayabiliyoruz aynı şeyleri bizde yaşadık ama burda yazılan bir kötü yorum hassas yapıda olanları dağıtıp mahvedebiliyor ağlayacaksan git başka site bul. Hepimiz talihin kör cilvesi yaşantılarımız üzerine kapmışız napalım varlığı rahatsızlıktan öte olmayan; kanser gibi hiv gibi ya da daha birçok beter hastalıktan tamamıyla alakasız olan bir rahatsızlığı getirip gençliğimizin en güzel yıllarına damga gibi vurup kendimizi psikolojimizi mi mahvedelim bu mu yani? Artık siteye giresim dahi gelmiyor,yorumları okuyunca içim daralıyor, doğal olarak stres yapıyor insan bu da atakları tetikliyor. Bakın kader ortağı abilerim ablalarım kardeşlerim bu hastalığı kabulleneceksiniz başka yolu yok şuanlık!! eğer ki kabullenirsen bedeninin bir parçası gibi onu görürsen geldiği zaman hayatın kaymış gibi değilde hoşgeldin bay bay gibi bir bakış açısına girersen işte o zaman bu virüsü yenersin! 
sevdiğim yabancı bir konuşmayla noktalıyorum anlayana artık;
Accept the Pain, Smile at the pain…
acıyı kabullen, acıya gülümse!

(19-03-2024, Saat: 03:26)Gazetekeyfi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zovirax bir numaradır üstüne tanımam çıktığı gibi sür ya da çıkacağını hissettiğin zaman bir iki güne kalmaz kurutur sadece fiyatı miktarına göre çok fazla. Propolis üstüne birde Melisa çayı. Ve de şunu söylemek istiyorum artık girip şu siteye ağlanıp sızlanmayı bırakın çocuk oyuncağına döndü site üç yıldır herpesliyim kaç zamandır bu siteye üyeyim ilk zamanlar kaliteli muhabbetler dönüyordu ağırlıklı olarak bilgilendirici ama son zamanlarda fark ediyorum ki gelen geçen ancak ağlanıp sızlanıyor. tamam kardeşim psikolojini anlayabiliyoruz aynı şeyleri bizde yaşadık ama burda yazılan bir kötü yorum hassas yapıda olanları dağıtıp mahvedebiliyor ağlayacaksan git başka site bul. Hepimiz talihin kör cilvesi yaşantılarımız üzerine kapmışız napalım varlığı rahatsızlıktan öte olmayan; kanser gibi hiv gibi ya da daha birçok beter hastalıktan tamamıyla alakasız olan bir rahatsızlığı getirip gençliğimizin en güzel yıllarına damga gibi vurup kendimizi psikolojimizi mi mahvedelim bu mu yani? Artık siteye giresim dahi gelmiyor,yorumları okuyunca içim daralıyor, doğal olarak stres yapıyor insan bu da atakları tetikliyor. Bakın kader ortağı abilerim ablalarım kardeşlerim bu hastalığı kabulleneceksiniz başka yolu yok şuanlık!! eğer ki kabullenirsen bedeninin bir parçası gibi onu görürsen geldiği zaman hayatın kaymış gibi değilde hoşgeldin bay bay gibi bir bakış açısına girersen işte o zaman bu virüsü yenersin! 

Son zamanlarda olanlar ucuk çıkar kişi panik yapar buraya yazar içini döker geçer gider. 
Olmasi gereken ve bize en çok lazım olan bu hastalıkla mücadele edip ucuk ataklarini azaltan yada kolay iyilestiren yonetemleri bulup burada paylasilsa ve yeni kişiler bundan yararlansa  daha güzel olur ve böylece kendi derdimize kendimiz derman olmus oluruz.Ama öyle bir şey yok ben elimden geldiğince bunu yapmaya çalışıyorum.Yazdiklarimada biri demedi kullandım bende işe yaradı yada yaramadı. Hersey iyilesene kadar ve mesajlama bir sonraki atağa kadar bırakır.

(19-03-2024, Saat: 03:26)Gazetekeyfi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zovirax bir numaradır üstüne tanımam çıktığı gibi sür ya da çıkacağını hissettiğin zaman bir iki güne kalmaz kurutur sadece fiyatı miktarına göre çok fazla. Propolis üstüne birde Melisa çayı. Ve de şunu söylemek istiyorum artık girip şu siteye ağlanıp sızlanmayı bırakın çocuk oyuncağına döndü site üç yıldır herpesliyim kaç zamandır bu siteye üyeyim ilk zamanlar kaliteli muhabbetler dönüyordu ağırlıklı olarak bilgilendirici ama son zamanlarda fark ediyorum ki gelen geçen ancak ağlanıp sızlanıyor. tamam kardeşim psikolojini anlayabiliyoruz aynı şeyleri bizde yaşadık ama burda yazılan bir kötü yorum hassas yapıda olanları dağıtıp mahvedebiliyor ağlayacaksan git başka site bul. Hepimiz talihin kör cilvesi yaşantılarımız üzerine kapmışız napalım varlığı rahatsızlıktan öte olmayan; kanser gibi hiv gibi ya da daha birçok beter hastalıktan tamamıyla alakasız olan bir rahatsızlığı getirip gençliğimizin en güzel yıllarına damga gibi vurup kendimizi psikolojimizi mi mahvedelim bu mu yani? Artık siteye giresim dahi gelmiyor,yorumları okuyunca içim daralıyor, doğal olarak stres yapıyor insan bu da atakları tetikliyor. Bakın kader ortağı abilerim ablalarım kardeşlerim bu hastalığı kabulleneceksiniz başka yolu yok şuanlık!! eğer ki kabullenirsen bedeninin bir parçası gibi onu görürsen geldiği zaman hayatın kaymış gibi değilde hoşgeldin bay bay gibi bir bakış açısına girersen işte o zaman bu virüsü yenersin! 
Ellerine sağlık. Düşüncelerine katılıyorum. Beyin mükemmel bir organ.

(18-03-2024, Saat: 20:47)Yorgun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş ben kullanmıştım aynen senin gibi yan etki olarak farklı lezyonlar çıktı hemen bıraktım. 2 sene oldu hiç lezyon olmadı nasıl biliyor musun alkol bazlı propolis ve zeytin yaprağı ekstatı sabah uyandığımda kullandım çok şükür ben de işe yaradı. Sağlıklı günler selamlar zeytin yaprağını sıvı halde mi kullanıyorsun yok
Selamlar,zeytin yaprağını sıvı mı yoksa tablet ṣeklinde mi kullanıyorsunuz?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi