Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vitaherpavac rus herpes tip 1 2 aşısı hakkında
#1
merhabalar
 bu aşı hakkında güzel yorumlar var uluslar arsı sitelerde aşıyı almaya .alıştım fakat alamadım.
sitenin linkini aşağıya bırakıyorum aşı hakkında bilgisi olan arkadaşlarda konu hakkında yorum yapabilirlerse bilgimiz çoğalmış olur
herkeze saülıklı günler.

https://rupharma.com/vitagerpavac/
Cevapla

#2
bu rus aşısı. sitede bununla ilgili bir baslik var. aslinda işe yarar bir aşı fakat forumdan deneyen kimse olmadigi icin sonuclarini bilemiyoruz.
hatirladigim kadariyla %60-65 lezyon olusturmama basarisi %20 civarida senede 1 2 kez cikma basarisi vardi.
asinin sitesinde asiyla ilgili rusyada uygulama yapan hastanelerin listesi var. ruscasi olan birisini bulabilirsek hastaneyle bir gorusme yaparak gidilebilir bence.
sitede uygulattirmayi dusunenler var bende dahil.
Cevapla

#3
Bu konuyla alakalı birsey çıkmadı demi hala
Cevapla

#4
AŞI AÇIKLAMASI BU ŞEKİL TÜRKÇEYE ÇEVRİLMİŞ OLARAK


KULLANIM

Tekrarlayan Herpes Tip I ve II'yi Tedavi Edin ve Önleyin.
Uzun Süreli Hücresel Bağışıklık Sağlayın.
HSV Nükslerinin Sıklığını ve Süresini Azaltın.
Yan Etkilerin ve Toksik Reaksiyonların Eksikliği.
GARANTİ VE SONA ERME TARİHİ
Rus CJSC Vitapharma'dan %100 Orijinal. Tüm paketler hava geçirmez şekilde kapatılmıştır ve son kullanma tarihi 12.2024'e kadardır.

TANIM
Vitagerpavac, Vero B hücre kültüründe üreme yoluyla elde edilen inaktive edilmiş herpes simpleks virüsü tip I ve II kültür aşısıdır. HSV-I ve HSV-II ile ilgili koruyucu hücresel mekanizmaları arttırır. Daha fazla bilgi için http://vitagerpavak.ru/

AŞIYA BAŞLAMADAN ÖNCE
Aşılama kursuna başlamadan 14 gün önce, aşağıdakileri içeren bir bağışıklık güçlendirme hazırlık kursuna girmeniz gerekir:

Genferon 500 000 IU fitiller, 10 gün boyunca günde 2 defa 1 fitil.
Multivitaminler 14 gün boyunca günde 3 defa 1 tablet.
Aşı kürünün başlamasından 14 gün önce ve aşı süresince alkol ve baharatlı yiyeceklerden uzak durulmalıdır.
ÖNEMLİ BİLGİ

Aşılama, sağlık personelinin gözetiminde bir sağlık kurumunda yapılır. Aşı, oftalmik herpes de dahil olmak üzere remisyon aşamasında, herpes enfeksiyonunun klinik belirtilerinin tamamen ortadan kalkmasından en geç 10 gün sonra kullanılır. Aşılama kursu, 7 gün arayla 5 enjeksiyondan, yeniden aşılamadan (aynı tedavi yöntemine göre tekrarlanan uygulama) - 6 ay sonra oluşur.
İlk veya daha sonraki enjeksiyonlardan sonra herpetik enfeksiyon yeniden ortaya çıkarsa, bu, belirgin bir bağışıklık baskılanması durumu anlamına gelir. Bu durumda aşılama geçici olarak durdurulmalı ve herpesin yeniden ortaya çıkmasını baskılamak için rekombinant alfa-2 interferon içeren antiviral ajanlar (Genferon 500 000 IU fitiller) kullanılmalıdır, 5-10 gün boyunca günde 2 kez 1 fitil kullanılmalıdır. Herpes döküntüsü veya lezyonların kaybolmasından 10 gün sonra Vitaherpavac tedavisine baştan yeniden başlanmalıdır.
AMBALAJ & DOZAJ
Her bir Vitagerpavac flakonu, enjeksiyon için 0,3 ml su ile karıştırılacak bir toz formunda gelir. Bunu yapmak için, enjeksiyonluk su, iğneli bir şırınga kullanılarak aşı şişesine enjekte edilir ve daha sonra içerik tamamen eriyene kadar çalkalanır.

1 doz aşı (0,2 ml) şunları içerir: inaktif HSV-I ve HSV-II.
Yardımcı maddeler: gentamisin sülfat - en fazla 40μg/ml, sükroz - 0.075g/ml, jelatin - 0.01g/ml, formaldehit - 200μg/ml.

Aşı, ön kolun iç yüzey bölgesine intradermal olarak tek doz halinde enjekte edilir.

Tedavi süresi, her biri 7 gün aralıklarla gerçekleştirilen 5 enjeksiyondur.

Komplike herpetik enfeksiyonu olan hastalar 6 ay sonra kursu tekrarlar.

Not: MHRA ve FDA bu ürünü değerlendirmemiş veya onaylamamıştır. Lütfen bunu veya diğer besin takviyelerini veya ilaçları kullanmadan önce doktorunuza danışın.DEPOLAMAK
Kapalı şişeler kuru bir yerde saklanır. Orta ve uzun süreli saklama sıcaklığı olan 8 santigrat dereceyi aşmayın. Buzdolabı dışında 21 güne kadar saklanabilir. Hazırlanan aşı çözeltisi depolamaya tabi değildir. Doğrudan güneş ışığından uzak tutun. Kilitli ve çocuklardan uzak tutun.

SORULAR?
Vitagerpavac ile ilgili sorularınızı bize sorun.
Cevapla

#5
(28-05-2024, Saat: 04:33)...mda... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuyla alakalı birsey çıkmadı demi hala

Sevgili kardeşim, bu aşı muamma, uygulanabilirliği zor gibi, yeterli şeffaflık yok, uluslararası onay yok, yani başarılı olsa hiç olmazsa doğu bloğu ülkelerinde pazarı oluşurdu, ayrıca inceledim yeterli şeffaf yayın, bu yayınlara yapılan atıf yok. Aramızda yayın okumayı bilenler bilir, yayınlar ne kadar çok atıf almışsa o derece kıymetli olur. Umarım başka yürütülen çalışmalar bir gün başarıya ulaşır, biz hasta kişiler için terapötik aşı veya ilaçlar daha kıymetli olacaktır. Olmazsa da canımız sağolsun yaşadığımız günün kıymetini bilelim, kendi acılarımızı başka acılarla yarıştırmak yerine elimizde olan diğer değerlerin kıymetini bilelim unutmayalım ki onların hepsini kaybetmeye de adayız. Hepimizin birgün derdine derman bulunması dilerim. Ama sakın pozitif düşünceyi bırakmayın ?
Cevapla

#6
Merhaba Arkadaşlar tüm yöntemler yalan dolan tek gerçek bağışıklık sistemi herpes hastalığına 3 yıl önce yakalandım ilk 2 yıl çok zorlu bi psikolojik savaş verdim ataklarım bitiyor ve daha bir ayımı tamamlamadan 2. Atağımı geçiyordum çok sık atak geçirmeye başladım çok araştırma yaptım İstanbul’da gitmediğim klinik doktor kalmadı bir çok tedavi yöntemi denedim sigarayı alkolü dahi bırakıp spora başladım ama nafile ataklarım dinmedi anladımki aşı çıkana kadar kesin bi sonucu olmıcak ve araştırmalarımda tek faydalı olacak şeyi öğrendim oda bağışıklık sistemini güçlendirmek ve vücudumu bi şekilde temizlemek oldu sonra araştırmalarımın sonucunda glutatyon ve yanında bir çok multivitamin takviyesi olan bir kür tedavisine başladım bunu bir çok doktor ile konuştum çoğu insan hasta olmadanda bunu kullanıyormuş insan vücudunda bağışıklık konusunda çok güçlü bi antioksidan dediler ve kendileri bile ara sıra taktırıyorlarmış doktor önerisi ile gönül rahatlığı ile kullandım ilk ay yükleme dozu uyguladım haftada bir kere olacak şekilde ve sonrasında ayda bir kere olacak şekilde tedavime devam ettim ve şu anda 13. Ayımda hala atak geçirmedim serumuda en son 2 ay önce taktırdım bu süre içerisinde ara ara alkol ve sigara kullanımım olmasına rağmen en ufak bi uçuk dahi çıkmadı psikolojik anlamda çok iyi bi duruma geldim kesin bi çözüm olmasada bu hastalığa sahip olan herkes bağışıklık sistemini çok güçlü tutması lazım ve bulduğum en iyi yöntem bu oldu glutatyonun vücutta mıknatıs rolü görüp hücre içi kan ve tüm sistemlerdeki ağır metal,civa ve benzeri tüm zararlı maddeleri vücuttan atmakta en önemli rolü oynayan bi moleküldür belki hastalığı tamamen atmasada en azından hastalığımın çoğunu temizleme konusundada çok iyi bir rol oynadığına inanıyorum tabi bunun yanında yine serum halinde bir çok multivitamin takviyeside aldım bu bir seansta uygulanan bir kür yöntemi özel hastanelere gidip 4000-5000 bin tl ye kazıklanmayın bu tedaviyi evde sağlık adına daha uyguna gelip evde uygulayan kişiler oluyor ben öyle yaptım güvenirliğinden emin olduğunuz kliniklerden yada kişilerden bu tedaviyi almanızı öneririm çünkü bu biraz pahalı ve piyasada yan sanayi ürünü olan bi ilaç dikkat edin paranızı boşuna harcamayın benim şuanda bu hastalığa karşı tek savaşım bağışıklık sistemimi güçlü tutup vücudumu temizlicek yöntemler bulmaktı en mantıklı ve doğru olanın bu olduğuna inandım ve 13 aydır hiç atak geçirmedim herkes tüm araştırmalarını yapıp bu yöntemi denemesini şiddetle öneriyorum inşallah benim gibi sizde bu beladan uzaklaşır kalite hayatınıza tekrar dönüş sağlarsınız
Cevapla

#7
(29-05-2024, Saat: 13:04)Ç11122 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Arkadaşlar tüm yöntemler yalan dolan tek gerçek bağışıklık sistemi herpes hastalığına 3 yıl önce yakalandım ilk 2 yıl çok zorlu bi psikolojik savaş verdim ataklarım bitiyor ve daha bir ayımı tamamlamadan 2. Atağımı geçiyordum çok sık atak geçirmeye başladım çok araştırma yaptım İstanbul’da gitmediğim klinik doktor kalmadı bir çok tedavi yöntemi denedim sigarayı alkolü dahi bırakıp spora başladım ama nafile ataklarım dinmedi anladımki aşı çıkana kadar kesin bi sonucu olmıcak ve araştırmalarımda tek faydalı olacak şeyi öğrendim oda bağışıklık sistemini güçlendirmek ve vücudumu bi şekilde temizlemek oldu sonra araştırmalarımın sonucunda glutatyon ve yanında bir çok multivitamin takviyesi olan bir kür tedavisine başladım bunu bir çok doktor ile konuştum çoğu insan hasta olmadanda bunu kullanıyormuş insan vücudunda bağışıklık konusunda çok güçlü bi antioksidan dediler ve kendileri bile ara sıra taktırıyorlarmış doktor önerisi ile gönül rahatlığı ile kullandım ilk ay yükleme dozu uyguladım haftada bir kere olacak şekilde ve sonrasında ayda bir kere olacak şekilde tedavime devam ettim ve şu anda 13. Ayımda hala atak geçirmedim serumuda en son 2 ay önce taktırdım bu süre içerisinde ara ara alkol ve sigara kullanımım olmasına rağmen en ufak bi uçuk dahi çıkmadı psikolojik anlamda çok iyi bi duruma geldim kesin bi çözüm olmasada bu hastalığa sahip olan herkes bağışıklık sistemini çok güçlü tutması lazım ve bulduğum en iyi yöntem bu oldu glutatyonun vücutta mıknatıs rolü görüp hücre içi kan ve tüm sistemlerdeki ağır metal,civa ve benzeri tüm zararlı maddeleri vücuttan atmakta en önemli rolü oynayan bi moleküldür belki hastalığı tamamen atmasada en azından hastalığımın çoğunu temizleme konusundada çok iyi bir rol oynadığına inanıyorum tabi bunun yanında yine serum halinde bir çok multivitamin takviyeside aldım bu bir seansta uygulanan bir kür yöntemi özel hastanelere gidip 4000-5000 bin tl ye kazıklanmayın bu tedaviyi evde sağlık adına daha uyguna gelip evde uygulayan kişiler oluyor ben öyle yaptım güvenirliğinden emin olduğunuz kliniklerden yada kişilerden bu tedaviyi almanızı öneririm çünkü bu biraz pahalı ve piyasada yan sanayi ürünü olan bi ilaç dikkat edin paranızı boşuna harcamayın benim şuanda bu hastalığa karşı tek savaşım bağışıklık sistemimi güçlü tutup vücudumu temizlicek yöntemler bulmaktı en mantıklı ve doğru olanın bu olduğuna inandım ve 13 aydır hiç atak geçirmedim herkes tüm araştırmalarını yapıp bu yöntemi denemesini şiddetle öneriyorum inşallah benim gibi sizde bu beladan uzaklaşır kalite hayatınıza tekrar dönüş sağlarsınız

Tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler hocam. Glutstyonu nereden temin edebiliriz peki
Cevapla

#8
(29-05-2024, Saat: 13:13)mstmstmst76 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkâmetgahının neresi bilmiyorum ama eğer İstanbul’da oturuyorsanız bana serumu takmaya gelen sağlıkçıyı önerebilirim İstanbul dışında oturuyorsanız hastanelerde çok para vermek istemiyorsanız o şehirde evde sağlık işi yapan yada klinik tarzı yerleri araştırın daha uyguna bulursunuz ama gittiğiniz yerde uyguladıkları ilacı isteyin şişesine bakın hangi marka diye ben İtalyan ve güney Kore taktırıyorum 
Cevapla

#9
(29-05-2024, Saat: 13:40)Ç11122 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir uygulama yani sıra ozon tedavisi takviyesi de al süper olur bende başlayacam 
Cevapla

#10
Tabi işe yararlığı vardır elbet ama ben cilt altına yapılan bu tarz manyetik tedavileri çok doğru bulmuyorum herpes kanser yapmasa o yapar gibime geliyor ama araştıramalarıma devam ediyorum tabikide
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Question Herpes Hakkında Merak Ettiklerinizi Yapay Zekaya Sorun! mutluluk 0 248 17-03-2024, Saat: 23:21
Son Yorum: mutluluk
  Ataklar hakkında hopefu 35 1,327 10-03-2024, Saat: 19:36
Son Yorum: hopefu
  Herpes aşısı mümkün Gazetekeyfi 8 1,018 31-05-2023, Saat: 01:17
Son Yorum: Herpestrk
  Hsv Hakkında Bir Kaç Soru Dertli23 20 6,080 18-08-2022, Saat: 00:51
Son Yorum: esra00
  Herpes ve Evlilik Testi ? Herpes and Marriage Health Test jimmmy 5 3,884 05-03-2022, Saat: 14:46
Son Yorum: Purplepapaya

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi