Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naltrexon Düşük Doz Herpes Tedavisi Haķkında
#1
Merhabalar, düşük doz Naltrexon kullanımının herpes hıv aids ve otoimmun rahatsizliklari olanlarda bagisikligi kuvvetlendirme anlaminda cok etkili oldugu gozlemlenmis, aranizda kullanan varmi? Sık atak geçirenler için umit verici gorunuyor, ben yeni okudum ve nasil alinip kullanilacak doktora danisacagim.  LDN herpes, Naltrexone herpes seklinde googleda arastirabilirsiniz.  http://www.goksinbalim.com.tr/makaleler/...labilir-mi
https://ldnresearchtrust.org/use-low-dos...es-viruses https://m.facebook.com/groups/4156883651...rer=search
Cevapla

#2
Konu ile ilgili bir fikri olan varsa yanıt verebilirmi? Önemli bir bilgi bu, sizlerde araştırma yaparsanız sık atak yaşayanları oldukça rahatlatacak bir durum gibi görünüyor.
Cevapla

#3
Merhaba biraz baktım linklere... İstanbul Cerrahpaşa nimet eczanesi nde var deniyor
Cevapla

#4
ethylex 50 mg naltrexon içerigine sahipmiş 28 adet 152 tl dem ilaç sanayi ürünü normal reçete ile satılıyor

ilacabak.com/ethylex-50-mg-28-film-tablet-7295
Cevapla

#5
Benim bildiğim ilacın adı LDN
Cevapla

#6
Ama doktorlar yazmıyor
Cevapla

#7
Herpes Salgınları LDN Tarafından Önemli Ölçüde Azaltılabilir

LDN'nin bağışıklık sistemi üzerindeki etkisi göz önüne alındığında, herpes gibi bulaşıcı bir hastalık, LDN ile tedaviden önemli ölçüde etkilenebilir. Herpes, dünya çapında enfeksiyon üreten ve Kuzey Amerika'da son derece yaygın olan iyi bilinen organizmalar olan bir virüs ailesidir. Herpes simpleks virüsleri tipik olarak dudakların çevresinde (uçuklar) ve genital bölgede kabarcıklar ile kendini gösterir, ancak bu cilt lezyonları karın, uyluk veya kalçaları da etkileyebilir ve yorgunluk ve ateşle ilişkilendirilebilir.

Herpes kronik bir durumdur. İlk enfeksiyondan sonra, herpes virüsü, enfekte olmuş kişinin hayatının geri kalanında vücutta kalacak ve bağışıklık sistemi zayıfladığında – örneğin fiziksel veya duygusal stres sırasında – yeniden aktif hale gelecektir. Herpes enfeksiyonu olan birçok insan tekrarlayan enfeksiyonlara sahiptir.
Herpes enfeksiyonu gibi bulaşıcı hastalıklarla mücadele etmek, vücuttaki yabancı bir maddeyi veya virüsü tanıdığı anda harekete geçen bağışıklık sisteminin görevidir. Temel olarak, bağışıklık sisteminizin sağlık durumu, uçuk enfeksiyonları veya soğuk algınlığı ve grip gibi kronik enfeksiyonlardan ne sıklıkta hastalandığınıza yansıyacaktır. Tekrarlayan uçuk salgınları, zayıf bir bağışıklık sisteminin bir göstergesidir ve bu nedenle, düşük doz naltrekson gibi bir takviye, son derece yardımcı olabilir. LDN, bağışıklık sisteminin ana bileşenlerini güçlendirerek uçuk salgınlarını başarıyla azaltabilir ve diğer enfeksiyon ve hastalıklardan da uzak durmanıza yardımcı olabilir. LDN'nin faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için doktorunuzla konuşun.
Cevapla

#8
(06-01-2022, Saat: 07:59)HopeFul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herpes Salgınları LDN Tarafından Önemli Ölçüde Azaltılabilir

LDN'nin bağışıklık sistemi üzerindeki etkisi göz önüne alındığında, herpes gibi bulaşıcı bir hastalık, LDN ile tedaviden önemli ölçüde etkilenebilir.  Herpes, dünya çapında enfeksiyon üreten ve Kuzey Amerika'da son derece yaygın olan iyi bilinen organizmalar olan bir virüs ailesidir.  Herpes simpleks virüsleri tipik olarak dudakların çevresinde (uçuklar) ve genital bölgede kabarcıklar ile kendini gösterir, ancak bu cilt lezyonları karın, uyluk veya kalçaları da etkileyebilir ve yorgunluk ve ateşle ilişkilendirilebilir.

Herpes kronik bir durumdur.  İlk enfeksiyondan sonra, herpes virüsü, enfekte olmuş kişinin hayatının geri kalanında vücutta kalacak ve bağışıklık sistemi zayıfladığında – örneğin fiziksel veya duygusal stres sırasında – yeniden aktif hale gelecektir.  Herpes enfeksiyonu olan birçok insan tekrarlayan enfeksiyonlara sahiptir.
Herpes enfeksiyonu gibi bulaşıcı hastalıklarla mücadele etmek, vücuttaki yabancı bir maddeyi veya virüsü tanıdığı anda harekete geçen bağışıklık sisteminin görevidir.  Temel olarak, bağışıklık sisteminizin sağlık durumu, uçuk enfeksiyonları veya soğuk algınlığı ve grip gibi kronik enfeksiyonlardan ne sıklıkta hastalandığınıza yansıyacaktır.  Tekrarlayan uçuk salgınları, zayıf bir bağışıklık sisteminin bir göstergesidir ve bu nedenle, düşük doz naltrekson gibi bir takviye, son derece yardımcı olabilir.  LDN, bağışıklık sisteminin ana bileşenlerini güçlendirerek uçuk salgınlarını başarıyla azaltabilir ve diğer enfeksiyon ve hastalıklardan da uzak durmanıza yardımcı olabilir.  LDN'nin faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için doktorunuzla konuşun.
Kullanan var mı faydasını gören ?
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Biyorezonans tedavisi olan var mı ??? se7enfold 1 903 26-02-2023, Saat: 01:13
Son Yorum: atlanta71
  Genital Herpes Tedavi Yöntemleri - Genital Herpes Treatment Ways jimmmy 657 203,595 08-01-2023, Saat: 22:14
Son Yorum: ayt06
  Baskılama Tedavisi - Suppressive Theraphy jimmmy 94 34,386 17-05-2022, Saat: 23:50
Son Yorum: antiherpes
  Ucuga lazer tedavisi izmitli41 7 2,939 17-04-2021, Saat: 11:14
Son Yorum: Forex1453
  Crispr tedavisi zagor 0 1,491 15-08-2020, Saat: 04:59
Son Yorum: zagor

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi