Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lysine ve Monolaurin
#1
Arkadaşlar kesinlikle ve kesinlikle atak süreniz inanılmaz derecede fark gösterecektir öncelikle herkes artık olanı kabul etsin bu virüs ilerleyen süreçlerde tedavisi bulunmadığı sürece bizim ile yaşayacak öyleyse bizim de bu virüsü olabildiğince uykuda tutmamız lazım çünkü öyle olunca yani atak yemediğimiz zaman hepimizin kafası çok ama çok rahat ediyor çoğunlukla atak yediğimizde ah vah ediyoruz . Bu virüs Arjinin ile besleniyor en sevmediği de arjininin tam zıttı etkide olan Lysine ben lysine ile alakalı yabancı kaynaklarda dahil olmak üzere çok fazla makale okudum. Lysine tablet şeklinde ömür boyu alınabilecek bir takviye bakın ilaç demiyorum bunu zaten normalinde de besinlerden almamız gerekiyor bu sebepten dolayı ömür boyu rahatlıkla kullanabiliriz ki herpese sahip olmayıp sağlığına aşırı dikkat eden insanlar genel olarak ömür boyu bu takviyeyi vücutlarına yapıyorlar. 
lysine etkileri: yaralanmalarda cildin zarar gördüğü zamanlarda onarım için gereklidir
2-) tam bir herpes düşmanıdır
3-) vücut için en etkin kullanım sabah aç karına akşam uyumadan önce alınmasıdır. ( uykuya etken girmeye ve daha dinç uyanmamızı da sağlar) 
aç karına alınma sebebi kana karışımı daha hızlı ve etken süresi daha aktiftir

ayrıyeten MONOLAURİN: Türkiye’de ne yazık ki solgar olarak ürünü bulmak zor ya da eczanelerde ancak Amazon üzerinden sipariş edebilirsiniz onu da bulamazsanız; Monolaurin tablet zaten bildiğimiz Hindistan cevizi yağının tablet haline getirilmiş halidir yani aktarlarda çok rahat Hindistan cevizi yağı bulabilirsiniz. 
bu dediklerimi yapın ve sadece atak yeme sürenizdeki farkı gözlerinizle görün sonra da bana DUA Edin ??
CevaplaHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi