Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hidrojen Peroksit Terapisi
#1
Arkadaşlar selam,
Ben bu virüsü geçen yaz kaptım. O günden beri sürekli araştırıyorum yabancı kaynakları. Türkiye’de böyle bir forum olduğunu yeni keşfettim. Şu ana kadar en umutlu olduğum tedaviyi paylaşmak istiyorum. Forumda hiç konuşulmamış sanırım. Ama yurtdışında baya uygulayan var bu terapiyi.

35% food grade hidrojen peroksiti seyrelterek her gün 3 kere, ilk gün 3 damla ve takip eden her gün dozajı arttırarak toplam 25 damlaya ulaşana kadar kullanmak gerekiyor. Ben şu an bu terapiyi yapıyorum. 1. Ayım dolacak. 

Hiç duymuş, denemiş biri yok mu gerçekten?
Cevapla

#2
ozon tedavisindede oksijen veriyorlar buda o tedaviye yakın birşey
Cevapla

#3
Aynı mantık evet. Normalde 1 ay uygulanıyor ama dirençli vakalarda 6 aya kadar demişler. Benim kullanırken 15. Günde hayatımda çıkmayan uçuklar çıktı. Abartmıyorum 40-50 tane çıkmıştır. İlk atakta bile 4-5 tane vardı inanamadım. Acaba vücudum uçukları kustu ve sonra iyileşme dönemine mi girecek diye düşündüm. Hala devam ediyorum 1 ay oldu. Gerekirse birkaç ay kullanıcam. İnşallah işe yarar. Kullanıp test yaptırıp negatif sonuç alanlar olmuş güya.
Cevapla

#4
nerde bulunur internetten baktım gıda için olanlar var sanayi için insanlar yanlış birşey alıp zehirlenmesin
Cevapla

#5
Valla ben internetten sipariş verdim aradım hatta o kimya şirketini, içebilir miyim diye. Bunu detoks olarak uygulayan müşterilerimiz var dedi. Ben de içiyorum içmeye de devam.
Hepsiburadaya yazınca çıkıyor. Ama distile su ile karıştırmak lazım normal suyla olmuyor. Elimde bir sürü kaynak var yarın paylaşıcam hepsini. Keşke işe yaradığını da görsek.
Cevapla

#6
konuya kaptırdık hoşgeldin bile demedik neyse şimdi diyelim hoşgeldin
Cevapla

#7
Hoşbuldukk diyelim o zaman Smile inşallah işe yaradığını da yazarım buraya birkaç ay sonra Smile
Cevapla

#8
Umudunu kırmak istemem ama maalesef atmıyor. Sen yine de denemek istiyorsan deneyebilirsin ama bence kendini çok fazla ümitlendirme ve dikkatli ol bu tarz kimyasalları içerken
Cevapla

#9
(08-03-2019, Saat: 04:29)jimmyjimmyhuapua Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umudunu kırmak istemem ama maalesef atmıyor. Sen yine de denemek istiyorsan deneyebilirsin ama bence kendini çok fazla ümitlendirme ve dikkatli ol bu tarz kimyasalları içerken

sen ne kadar süre kullanmıştın peki? Sad
Cevapla

#10
Ben kullanmadım ponçik ona da denk gelmiştim onu da okudum öncelikle bilimsel olarak hiç bir etkisi kanıtlanmamış. Yani örneğin ozonun atakları azalttığı üzerine bazı çalışmalar var ama h202 yai hidrojen peroksidin yok. Honeycomb da fayda gördüğünü iddia edenler olmuş ancak hidrojen peroksidin uzun dönemde katarak gibi problemlere sebep olabileceğini belirtmişler. Daha etkili olması için dmso ile birlikte sprey halinde kullanıyorlar ama dediğim gibi zararlı olabilir. O yüzden en iyi yöntem en azından bilimsel bir çalışmada kullanılmış olan birşeyi denemek. Bir klinik çalışmada kullanılmış olsa 10 insandan 5 i fayda görmüş olsa denemeye değer diyebilirim çünkü bilimsel çalışma yaparken insan üzerinde herhangi bir etki yan etki yapıp yapmadığına da bakılıyor.
CevaplaHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi