Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar Hsv'yi kandan komple kaldırdıklarını iddia eden iki adamla konuştum.
#1
Arkadaşlar merhaba. B aşı çalışmalarına baktım virüsü ortadan kaldıran tek bir tane çalışma var o da dr jerome'un çalışması ama daha ön klinik deneylere 2024 yılında başlayacak. Diğer aşılar terapötik diyor ama onlarda virüsü temizlemiyor sadece ilaçların aşıya dökülmüş hali anladığım kadarıyla. Zaten sizde  biliyorsunuz aşı çalışmaları oldukça başarısız bu gidişle 2030 dan önce çıkmaz gibi geliyor bana. Hal böyle olunca bende bitkilerle tedaviyi araştırdım. Öncelikle jieze-1 diye bir çin bitkisi var. İngilizceniz varsa jieze_1 for herpes yazıp son üç yılda çıkan makalelere bakabilirsiniz. Kan hücrelerinde de virüs üzerinde ciddi etkisi bulunmuş. Birde dr odia herbalist home ve dr lucky herbal home diye sayfalar var facebookta. Adamlar hsv yi yok ettiklerini iddia ediyorlar. Her ikisiylede konuştum. Özellikle bu tedaviden sonra yapılan kan testinin negatif çıkıp çıkmayacağını sordum. Her ikiside evet dedi. Baya iddialılar. Hazırladıkları karışımı günde iki kez yemekten sonra iki hafta boyunca almamı söylediler. Adamlar hsv dışında hepatiit ve hiv gibi virüsleri de tedavi ettiklerini yazmışlar. Hiv işin içine girince inandırıcı değil tabi çünkü 35 yıldır tedavisi bulunamadı. Bu şekilde tedavi ettiğini söyleyen bir sürü sayfa vardı ama bana en inandırıcısı bu ikisi geldi.  Biliyorsunuz hpv dede kalıcı bu virüs diyorlardı ahcc nin virüsü temizlediği çok sonradan ortaya çıkarıldı.  Umarım bu iki adam umut taciri değildir sizde girip sayfalarına inceleyebilir misiniz? Kullanılan karışımının böbreklere herhangi bir zararı ya da yan etkileri olup olmayacağını da sordum. Kesinlikle yok diyorlar. Mesaj çekebilirsiniz sizde konuşabilirsiniz. Hemen cevap veriyorlar. Bna dr odia daha güvenilir geldi şahsen. Bu durumun üzerine gidelim mi? Herkesin bu umuda bir mucizeye ihtiyacı var çünkü.
Cevapla

#2
Bu yazım görülmedi mi acaba? Buna yorum yapacak yok mu içinizde? Sizler ne diyorsunuz arkadaşlar fikirlerinizi alalım.
Cevapla

#3
selam, JieZe-1 araştırma raporunu şu an okuyorum, ilerleyen saatlerde yanıt vereceğim.
Cevapla

#4
(26-03-2023, Saat: 20:26)selinnn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar merhaba. B aşı çalışmalarına baktım virüsü ortadan kaldıran tek bir tane çalışma var o da dr jerome'un çalışması ama daha ön klinik deneylere 2024 yılında başlayacak. Diğer aşılar terapötik diyor ama onlarda virüsü temizlemiyor sadece ilaçların aşıya dökülmüş hali anladığım kadarıyla. Zaten sizde  biliyorsunuz aşı çalışmaları oldukça başarısız bu gidişle 2030 dan önce çıkmaz gibi geliyor bana. Hal böyle olunca bende bitkilerle tedaviyi araştırdım. Öncelikle jieze-1 diye bir çin bitkisi var. İngilizceniz varsa jieze_1 for herpes yazıp son üç yılda çıkan makalelere bakabilirsiniz. Kan hücrelerinde de virüs üzerinde ciddi etkisi bulunmuş. Birde dr odia herbalist home ve dr lucky herbal home diye sayfalar var facebookta. Adamlar hsv yi yok ettiklerini iddia ediyorlar. Her ikisiylede konuştum. Özellikle bu tedaviden sonra yapılan kan testinin negatif çıkıp çıkmayacağını sordum. Her ikiside evet dedi. Baya iddialılar. Hazırladıkları karışımı günde iki kez yemekten sonra iki hafta boyunca almamı söylediler. Adamlar hsv dışında hepatiit ve hiv gibi virüsleri de tedavi ettiklerini yazmışlar. Hiv işin içine girince inandırıcı değil tabi çünkü 35 yıldır tedavisi bulunamadı. Bu şekilde tedavi ettiğini söyleyen bir sürü sayfa vardı ama bana en inandırıcısı bu ikisi geldi.  Biliyorsunuz hpv dede kalıcı bu virüs diyorlardı ahcc nin virüsü temizlediği çok sonradan ortaya çıkarıldı.  Umarım bu iki adam umut taciri değildir sizde girip sayfalarına inceleyebilir misiniz? Kullanılan karışımının böbreklere herhangi bir zararı ya da yan etkileri olup olmayacağını da sordum. Kesinlikle yok diyorlar. Mesaj çekebilirsiniz sizde konuşabilirsiniz. Hemen cevap veriyorlar. Bna dr odia daha güvenilir geldi şahsen. Bu durumun üzerine gidelim mi? Herkesin bu umuda bir mucizeye ihtiyacı var çünkü.

eğer böyle bir şey doğruysa çok güzel. kullanıcı yorumları var mı
Cevapla

#5
Dr odia nın sayfasında gördüm. Dr lucky daha da iddialı. Sizlerde bakın istedim. Sahte mi değil mi burda fikir alışverişi yapalım.
Cevapla

#6
araştırma raporu: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8595469/
Cevapla

#7
Jieze 1 için ikinci makale linki aşağıda
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7126206/

Üçüncü makale linki:

https://www.researchgate.net/publication...ouse_Model
 
Dördüncü makale linki:

https://www.sciencedirect.com/science/ar...6423000237

Beşinci makale linki:

https://www.tandfonline.com/doi/full/10....22.2038209

Makaleler 2020 yılından itibaren artmış.

Dr Odia sayfası

https://m.facebook.com/100063777231536/


Dr Lucky sayfası
https://m.facebook.com/100063691715426/
Cevapla

#8
(26-03-2023, Saat: 22:55)selinnn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jieze 1 için ikinci makale linki aşağıda
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7126206/

Üçüncü makale linki:

https://www.researchgate.net/publication...ouse_Model
 
Dördüncü makale linki:

https://www.sciencedirect.com/science/ar...6423000237

Beşinci makale linki:

https://www.tandfonline.com/doi/full/10....22.2038209

Makaleler 2020 yılından itibaren artmış.

Dr Odia sayfası

https://m.facebook.com/100063777231536/


Dr Lucky sayfası
https://m.facebook.com/100063691715426/
Sen deneyecek misin ve tedavi süresi ne kadar diyorlar?
Cevapla

#9
konuyu iyice araştıralım diye burada söyledim. eğer araştırdıktan sonra karar verirsek el birliğiyle denemeye, denerim.
Cevapla

#10
Tedavi süresi olarak iki hafta dedi bana dr lucky denen adam. Özellikle sordum bakın kan testlerinde negatif çıkacak mı bu tedaviden sonra diye adam ısrarla evet diyor.
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hsv 2 atakları ne azaltır arkadaşlar atağı en çok ne tetikler lütfen yardım Keke05 1 471 18-06-2023, Saat: 03:56
Son Yorum: devilsercan

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi