HT Forum

Tam Versiyon: Papivir kullananlar
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar bugün 3 kutu papivir sipariş verdim. Uzun süre kullananlar var mı? Etkisi nedir acaba?
Bilmeyenler icin Papivir hakkında bilgi verir misin öncelikle.
Papivir takviye bir bağışıklık güçlendirici.. Ama yayınladıkları makalelerde ciddi oranda atak sayısında azalma ve iyileşme sürecinde kısalma çalışmaları var. Ben 3 kutu aldım başladım. Yazarım yine faydası olursa ama en az 6 ay diyorlar fayda için. Netten bakabilirsiniz...
(02-03-2024, Saat: 10:38)Majan10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Papivir takviye bir bağışıklık güçlendirici.. Ama yayınladıkları makalelerde ciddi oranda atak sayısında azalma ve iyileşme sürecinde kısalma çalışmaları var. Ben 3 kutu aldım başladım. Yazarım yine faydası olursa ama en az 6 ay diyorlar fayda için. Netten bakabilirsiniz...

Nasıl sipariş verdin?
Papivir ben 4 ay boyunca kullandım Hpv için doktorum vermişti herpes ataklarımı her zaman ki gibi her ay etkiledi ve içtikten sonra daha sık çıkmaya başladı ama hpv geçmişti aradan bir kaç ay sonra.Bu arada iki kutu var papivir var kullanmak isteyen varsa verebilirim
(02-03-2024, Saat: 22:58)Sunflower Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Papivir ben 4 ay boyunca kullandım Hpv için doktorum vermişti herpes ataklarımı her zaman ki gibi her ay etkiledi ve içtikten sonra daha sık çıkmaya başladı ama hpv geçmişti aradan bir kaç ay sonra.Bu arada iki kutu var papivir var kullanmak isteyen varsa verebilirim

Her ayy net çıkıyor ya bende bıktım herşey kullandım asla azalmıyor bu nedir ya 10 gün önce geçirdim bugün yeni atak geldi bıktım artık
Allah yar ve yardımcınız olsun...
Benim de son 2 haftadır arttı yine ataklar, tam geçti diyorum yine başlıyor şaka gibi. Ama cidden şu korona döneminde sanki geçirmemiştim gibi hatırlıyorum. Bağışıklık güçlensin diye bin tane şey kullandım hangisi işe yaradı acaba. Deneme yanılma ile bulacağım
Bu arada bu ilacın uzun süre kullanımı da böbrek ve karaciğere zararlı.Dikkatli kullanmakta fayda var
youtube.com/watch?v=H5LgsBHw884 dr zafer kazak uçuk lazerle uçuk tedavisi medicadent.com/blog/genel/dudak-ucugu-nedir-lazerle-tedavisi-mumkun-mudur/ ben ilk asıstanı ile görüştüm genital bölgeye yapıyormusunuz diye yaparız dedi tekrar başka asıntanla görüştügümde ısrarla yapmıyoruz dedi

youtube de vidosu var dr zafer kazak istanbulda medicadent agız diş sağlıgı ilk asistanı lazer yaptıgımız bölgede kesinlikle birdaha uçuk çıkmıyor denişti

bu ara ışın tedavisine gittim başarısız oldu dr kendide inanıyordu başarılı olacagına tam ismini sena herhalde onun atakları gecikin ce dr da umutlanmış malesef ışın işe yaramıyor fakat bu lazer işini dr zafer kazak ile görüşüp ikna etmemiz lazım genital bölgeye uygulamayı
Sayfalar: 1 2