HT Forum

Tam Versiyon: Genital herpes yeni başlangıç
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Öncelikle herkeze gecmis olsun . Yaşadığım bir ilişki esnasında kız arkadaşımdan hsv2 kaptım. Öncelikle sivilce ve tahriş olduğunu düşünerek önemsemedim. Fakat araştırmalarım malesef beni hüsrana soktu ve hsv2 kaptigimin farkına vardım. Ne yazikki tedavisi olmayan ve ömrümün sonuna dek taşıyacağım bir hastalik kaptigimin farkındayım . Umarım asi vs bulunur ve temelli kurtuluruz. Hastalığın farkına vardığımda zovirax krem aldım şuan onu sürüyorum. Acaba başka yapmam gereken bir tedavi varmı . Teşekkürler.

space

(06-05-2023, Saat: 20:50)Makarsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle herkeze gecmis olsun . Yaşadığım bir ilişki esnasında kız arkadaşımdan hsv2 kaptım. Öncelikle sivilce ve tahriş olduğunu düşünerek önemsemedim. Fakat araştırmalarım malesef beni hüsrana soktu ve hsv2 kaptigimin farkına vardım. Ne yazikki tedavisi olmayan ve ömrümün sonuna dek taşıyacağım bir hastalik kaptigimin farkındayım . Umarım asi vs bulunur ve temelli kurtuluruz. Hastalığın farkına vardığımda zovirax krem aldım şuan onu sürüyorum. Acaba başka yapmam gereken bir tedavi varmı . Teşekkürler.

Forumda cok yazı var okumanı tavsiye ederim .geçmiş olsun
(06-05-2023, Saat: 21:17)space Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Forumda cok yazı var okumanı tavsiye ederim .geçmiş olsun

Çoğunu okudum fakat tam istediğim sonuca ulaşamadım net olarak.

space

(07-05-2023, Saat: 00:38)Makarsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çoğunu okudum fakat tam istediğim sonuca ulaşamadım net olarak.

ögrenmek istedigin ne?
(07-05-2023, Saat: 08:55)space Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ögrenmek istedigin ne?

Şuan sadece zovirax krem kullanıyorum . Artmaması için ve tedavisi için yeterli olurmu. Onu merak ediyorum.

space

genel olarak doktorlar waltrex ilaç ve aklovir merhem veriyor. lezyon olacagını hissettiginde waltrex içiyorsun daha çabuk geçiyor .kremide sürersin . ilk tedavi için baskılama tedavisi denen waltrex i 1 sene kullanmamı istemişti dr .ama dikkat et bazı kişilerde karacigeri etkiliyor .
(07-05-2023, Saat: 17:49)space Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]genel olarak doktorlar waltrex ilaç ve aklovir merhem veriyor. lezyon olacagını hissettiginde waltrex içiyorsun daha çabuk geçiyor .kremide sürersin . ilk tedavi için baskılama tedavisi denen waltrex i 1 sene kullanmamı istemişti dr .ama dikkat et bazı kişilerde karacigeri etkiliyor .

Teşekkürler hocam şimdilik sadece krem kullanıyorum hap içmek istemiyorum yan etkilerinden dolayı fakat azaltmiyor gibi krem sanki çoğalıyor. 4. Gün oldu kreme baslayali.
(06-05-2023, Saat: 20:50)Makarsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle herkeze gecmis olsun . Yaşadığım bir ilişki esnasında kız arkadaşımdan hsv2 kaptım. Öncelikle sivilce ve tahriş olduğunu düşünerek önemsemedim. Fakat araştırmalarım malesef beni hüsrana soktu ve hsv2 kaptigimin farkına vardım. Ne yazikki tedavisi olmayan ve ömrümün sonuna dek taşıyacağım bir hastalik kaptigimin farkındayım . Umarım asi vs bulunur ve temelli kurtuluruz. Hastalığın farkına vardığımda zovirax krem aldım şuan onu sürüyorum. Acaba başka yapmam gereken bir tedavi varmı . Teşekkürler.

en iyisi direkt doktora gitmen aslinda... bana Asiviral krem ve Asiviral tablet yazildi tableti gunde 4 kere 6 saatte 1 iciyorum. bende de ilk kez ortaya ciktigi icin cok aci verici ve yogun su an maalesef. erkeklerde de ise yariyor mudur bilmiyorum da bana tuz+sirke eklenmis ilik suda oturmam ve ic camasiri giymemem soylendi. en kisa surede bi doktora git bence cok gecmis olsun.
(09-05-2023, Saat: 18:47)begum_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ] 
en iyisi direkt doktora gitmen aslinda... bana Asiviral krem ve Asiviral tablet yazildi tableti gunde 4 kere 6 saatte 1 iciyorum. bende de ilk kez ortaya ciktigi icin cok aci verici ve yogun su an maalesef. erkeklerde de ise yariyor mudur bilmiyorum da bana tuz+sirke eklenmis ilik suda oturmam ve ic camasiri giymemem soylendi. en kisa surede bi doktora git bence cok gecmis olsun.

Teşekkürler bugün başka bir krem aldım onu deneyeceğim . Bide gümüş suyu ve Aloe verayi çok tavsiye ediyorlar onu deneyecegim. Doktora gitmem için müsait bir yer değil malesef yaşadığım şehir  .Bide Kadınlarda malesef daha ağır ilerliyor ve acılı geçiyor. Tek iyi yanı yeni bir birliktelikte siz daha kolay aciklayabilirsiniz erkeklerde daha az etki bıraktığı için ama ben yeni bir iliskimde bunu nasıl açıklayıp nasıl kabul ettirebilirim onu düşünüyorum.