HT Forum

Tam Versiyon: Umarım busefer olur
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
https://www.prnewswire.com/news-releases...37678.html çıkan aşının unut verdiğini söylüyor inşallah gerçekten umut verir
yeni bir aşı üyesi daha katılıyor yarışa anlaşılan. hayirli olsun... diger taraftan mevcutta devam eden phase 2 calismalarinin sonuclarini daha cok merak ediyorum aslinda. umarim o taraftan guzel haberler çıkar. somut bir şeye bizi daha hizli ulastirir.
(02-03-2021, Saat: 02:06)HopeFul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yeni bir aşı üyesi daha katılıyor yarışa anlaşılan. hayirli olsun... diger taraftan mevcutta devam eden phase 2 calismalarinin sonuclarini daha cok merak ediyorum aslinda. umarim o taraftan guzel haberler çıkar. somut bir şeye bizi daha hizli ulastirir.

Ben buna careyi bulamamis olmalarina hala sasiyorum
(02-03-2021, Saat: 23:51)Lulu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-03-2021, Saat: 02:06)HopeFul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yeni bir aşı üyesi daha katılıyor yarışa anlaşılan. hayirli olsun... diger taraftan mevcutta devam eden phase 2 calismalarinin sonuclarini daha cok merak ediyorum aslinda. umarim o taraftan guzel haberler çıkar. somut bir şeye bizi daha hizli ulastirir.

Ben buna careyi bulamamis olmalarina hala sasiyorum

Kaz gelecek yerden kazi keserlermi eğer ilaç bulunursa 1 defa kullanacaksın hastalık geçecek yani ilacı 1 defa satacaklar ama ölmesin ama surundursun politikasında gittiği için ilaç şirketleri çok zor illaki bulunmuştur veya illaki isteseler bulurlar örnek 1 senede nasıl koronaya aşı bulup cikarttilarsa isteseler bunada bulurlar ama dediğim gibi kazi kesmezler