HT Forum

Tam Versiyon: Genital Uçuk Yağ
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2

Nedenben

Arkadaşlar instagramı olanlar için bir sayfa adı vereceğim. Sayfanın adı ‘gizemonayluna’. Sayfadaki içeriklere bakarsanız bu kadın öncelikli olarak genital uçuk için aynı zamanda dudak uçukları için bir yağ hazırlamış. Fiyatı 50 tl. Ben deneyeceğim, sizler de bakmak isterseniz sayfaya bakabilirsiniz
(10-02-2020, Saat: 21:39)Nedenben Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar instagramı olanlar için bir sayfa adı vereceğim. Sayfanın adı ‘gizemonayluna’. Sayfadaki içeriklere bakarsanız bu kadın öncelikli olarak genital uçuk için aynı zamanda dudak uçukları için bir yağ hazırlamış. Fiyatı 50 tl. Ben deneyeceğim, sizler de bakmak isterseniz sayfaya bakabilirsiniz

nedenben buyağ içiliyormu yoksa sürülen birşeymi

Nedenben

(10-02-2020, Saat: 22:49)36bodrum36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(10-02-2020, Saat: 21:39)Nedenben Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar instagramı olanlar için bir sayfa adı vereceğim. Sayfanın adı ‘gizemonayluna’. Sayfadaki içeriklere bakarsanız bu kadın öncelikli olarak genital uçuk için aynı zamanda dudak uçukları için bir yağ hazırlamış. Fiyatı 50 tl. Ben deneyeceğim, sizler de bakmak isterseniz sayfaya bakabilirsiniz

nedenben buyağ içiliyormu yoksa sürülen birşeymi

Sürülüyor. Bu arada yok etmek gibi bir durum yok. Sadece çıktığında daha kısa sürede iyileşiyor hepsi bu
nedenben yüzeydeki virüsü öldürmek kolay kulak çöpünü kolonya alkol dezenfektan bir ürünle lezyon çıktıgında günlük bir kaç defa sürdügünde antiviral hap almasanda iki üç günde gecer

Nedenben

(11-02-2020, Saat: 00:21)36bodrum36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]nedenben yüzeydeki virüsü öldürmek kolay kulak çöpünü kolonya alkol dezenfektan bir ürünle lezyon çıktıgında günlük bir kaç defa sürdügünde antiviral hap almasanda iki üç günde gecer

Bodrum bu arada sormak istiyorum. Sende 36 yıldır var. Peki sıklığı nedir ? Ne kadar da bir atak yaşıyorsun ?
genelde ayda bir fakat bazen 4. 5 ay çıkmadıgı oluyor o dönemdede gözle görülmeyen belki bir atılım olmuştur bilemiyorum çıkacagı zaman karıncalanma vs oluyor bir iki gün önceden antiviral alırsam o dönemi çıkmadan atlatıyorum

Nedenben

(11-02-2020, Saat: 10:44)36bodrum36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]genelde ayda bir fakat bazen 4. 5 ay çıkmadıgı oluyor o dönemdede gözle görülmeyen belki bir atılım olmuştur bilemiyorum çıkacagı zaman karıncalanma vs oluyor bir iki gün önceden antiviral alırsam o dönemi çıkmadan atlatıyorum

Zamanla azaldığı falan yalan yani ?
Bende de hiç azalma yok malesef. Her ay düzenli en az 1 çıkar şanslıysam. Kafasına göre 2 3 4 bir kere 8 i gördüm Smile)) takmayın takınca daha çok çıkıyor

Nedenben

Can kaygıdan uzak bir hayat demişsin ama ben beceremiyorum malesef. Sürekli aklımda. Bende çıkması önemli değil isterse sürekli olsun. Benim derdim bulaştırma ihtimali. Karşımdakinin hayatını da etkileme durumu. Üzen bu zaten

Nedenben

(27-02-2020, Saat: 13:30)can Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-02-2020, Saat: 13:22)Nedenben Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Can kaygıdan uzak bir hayat demişsin ama ben beceremiyorum malesef. Sürekli aklımda. Bende çıkması önemli değil isterse sürekli olsun. Benim derdim bulaştırma ihtimali. Karşımdakinin hayatını da etkileme durumu. Üzen bu zaten

Merhaba 
Size özel mesaj attım ama maalesef mesaj gitmiyor  
Mesaj kotanız dolduğu için sistem uyarı veriyor Sad
Gelen kutusundaki ve giden kutusundaki  mesajları silermisin Smile

Silebilsem silicem de beceremiyorum ?
Sayfalar: 1 2