HT Forum

Tam Versiyon: Neem Yağının Herpes'e Etkisi - Neem Oil and Its Affect on Herpes
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2

jimmmy

[color=#221e1f][size=small]Arkadaşlar daha önce düzenli her ay 1 kere ya da 2 kere atak geçiren bir arkadaşla konuştum şu an 2 yıldır atak geçirmediğini söyledi neem yağı, organik hint neem kapsülü ve guanabana graviola çayı kullandığı belirtti (bu meyve kanseri yenmesiyle meşhur arkadaşlar, kanser hastası bir doktor bu meyveyle kanseri yendi. Bende bir çok yerde okudum aranan bir meyve ve ülkemizde ne çayı ne kremi ne kendisi hiç birşeyi yok maalesef) kendisi ne bir kaşıntı hissi ne de herhangi bir acı sızı yaşamadığını belirtti. Kullanım şeklini ise şöyle tarif etti ;[/size][/color]

[color=#221e1f][size=small]Organik neem kapsülü -- > Kullanan arkadaş 1 hafta kullanıp 2 hafta ara veriyor. Hergün 1 kapsül.[/size][/color]

[color=#221e1f][size=small]Organik neem yağı -- > haftada 1 kere genital bölgeye uyguluyor nerede uçuk çıkma ihtimali varsa veya çıktıysa oraya uyguladığın söylüyor.[/size][/color]

[color=#221e1f][size=small]Guanabana graviola çayı -- > haftada 1 bardak içtiğini söylüyor.[/size][/color]

[color=#221e1f][size=small]Bu dediklerimi uçuk çıktıktan sonra 2 ay sonra düzenli yaptığını belirtti. [/size][/color]

[color=#221e1f][size=small]Uçuk çıktıktan sonra ilk iki ay daha yoğun kullanımda bulunmuş,[/size][/color]

[color=#221e1f][size=small]Çayı hergün sabah - akşam içmiş 2 ay boyunca daha sonra haftada 1 e düşürmüş. [/size][/color]

[color=#221e1f][size=small]Ürünleri amazondan aldığını söyledi linkleri aşağıda ; [/size][/color]

[color=#000000][size=small]www.amazon.com/NOW-Solutions-Neem-Oil-1-Ounce/dp/B000XPGPXS/ref=redir_mobile_desktop?_encoding=UTF8&keywords=neem%20oil%20now&qid=1528844182&ref_=mp_s_a_1_3_a_it&sr=8-3[/size][/color][color=#221e1f][size=small] [/size][/color]

[color=#000000][size=small]www.amazon.com/ORGANIC-INDIA-OI-NC60-Organic-90-Count/dp/B003PGCU4A/ref=redir_mobile_desktop?_encoding=UTF8&dpID=51ZeXh5u6aL&dpPl=1&keywords=organic%20india%20neem&qid=1528844026&ref=plSrch&ref_=mp_s_a_1_3_a_it&sr=8-3[/size][/color]

[color=#000000][size=small]www.amazon.com/ORGANIC-OMURA-SOURSOP-Guanabana-Graviola/dp/B00IC6XJWK/ref=redir_mobile_desktop/131-4520514-8147831?_encoding=UTF8&dpID=51uyUJ9IzbL&dpPl=1&keywords=omura%2Borganic%2Bsoursop%2Bleaves&qid=1528843873&ref=plSrch&ref_=mp_s_a_1_2_a_it&sr=8-2&th=1[/size][/color]

[color=#221e1f][size=small]Türkiye ye gönderim yok diyor [/size][/color]smiley.png[color=#221e1f][size=small] ya biz niye böyle işlerden faydalanamıyoruz. Şirket kurup böyle doğal şeyleri getirip satıcam en sonunda [/size][/color]smiley.png

[color=#221e1f][size=small]Bu arada bebeği olup emziren arkadaşlar için kullanmamasını belirtti [/size][/color]smiley.png
Bilgi için teşekkürler ?

O soru işareti gulucuktu aslında Smile
denemek lazim aslında... belli mi olur belki ise yarar. internette bayagi var bu tip ürünlerden bahseden sifa oldugunu iddia eden

jimmmy

Hopeful deneme bence birisi işe yaradı yazmıştı ama geçenlerde birtane üye neem yağı kullanmış ve ardı ardına atak yaşamaya başlamış ya etkili gerçekten virüs dışarı vuruyo ya da azdırıyor virüsü.
hmm... benim azalmisken ataklar hic azdirmim o halde. daha etkili bisey bulursak ona bakariz artik. cok saol jimmmy

jimmmy

Hopeful değişik gerçekten kimisinde örneğin su çiçeği aşısı tutuyor kimisnde tutmuyor kimisine llysine yarıyor kimisine yaramıyor. Kimisine baskılama tedavisi atak yaşatmıyor kimisi baskılama yapsa bile yaşıyor. Enteresan yani neem içinde bir bayan şiddetle tavsiye ederim demişti daha sonra deneyen birisi çok sık ataklar yaşadığını paylaştı. Bence de atakların azalmışken hiç bulaşma. Daha kesin bişeyler olursa artık.
eyvallah.
bence vücut savaşmayı öğrendiği için ataklar kesiliyor. beta glukogan çinko c vit. lysine denedim 1-2 ayda bir düzenli atak yaşadım. valtrex 500mg baskılama tedavisine basladım ayda 2 defa atak yaşamaya başladım. tamamen vücudunun bu virüsü tanıyıp bağışıklık kazanmasıyla alakalı. mucizevi bişey olduğunu sanmıyorum yer yüzünde.
evet malesef yok. sadece bi tanidigimin soyledi bir ilac var. 10 sene once kullanmis ve bi daha hic cikmamis halada çıkmıyormuş.
doktorumla konuşup kullanmama uygunsa baslayacagim sonbahar sonunda.
Ayy neymis ki o :d Bize de söyleSmile
Sayfalar: 1 2