HT Forum

Tam Versiyon: Aile kurmak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.

Nedenben

Arkadaşlar merhaba bu hastalık sonrası en çok aile kuramamaktan evlenememekten korkuyorum. Evli olanlar aile yaşantılarını yazabilir mi ? Bulaştırdılar mı nasıl söylediler hamilelik nasıl geçiyor? Bizleri bilgilendirir misiniz ?
Bende çok büyütmüştüm zamanında ama bir sorun olmuyor,biraz dikkat edince eşinize bulaştırmıyorsunuz, dört yıldır evliyim,çocuk sahibide olduk,cinsel hayatınız etkileniyor tabiki,bunun dışında sorun yok.cinsel hayatınızın etkilenmeside psikolojik bence..
(01-10-2019, Saat: 00:14)Orhan34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bende çok büyütmüştüm zamanında ama bir sorun olmuyor,biraz dikkat edince eşinize bulaştırmıyorsunuz, dört yıldır evliyim,çocuk sahibide olduk,cinsel hayatınız etkileniyor tabiki,bunun dışında sorun yok.cinsel hayatınızın etkilenmeside psikolojik bence..

Bulaştırmamak için neye dikkat ediyosunuz ?
Lezyon yokken korunmasız birlikte oluyomusunuz ? 
Cinsel hayatımız etkileniyodan kastınız nedir; sık atak yaşamakmı ?
Lezyon olduğu zaman birlikte olmuyorum,korunmuyoruz,dönem dönem sık atak yaşadığım zaman psikolojik sorunlar yaşıyorum cinsel hayatı etkiliyor
Orhan34Lezyon olduğu zaman birlikte olmuyorum,korunmuyoruz,dönem dönem sık atak yaşadığım zaman psikolojik sorunlar yaşıyorum cinsel hayatı etkiliyor

Bozma psikolojini artık :Smilealan almış seni Smile) Ailenle mutlu mutlu günlerin olsun inşallah Smile

Nedenben

(01-10-2019, Saat: 16:46)Purplepapaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Orhan34Lezyon olduğu zaman birlikte olmuyorum,korunmuyoruz,dönem dönem sık atak yaşadığım zaman psikolojik sorunlar yaşıyorum cinsel hayatı etkiliyor

Bozma psikolojini artık :Smilealan almış seni Smile) Ailenle mutlu mutlu günlerin olsun inşallah Smile

Katılıyorum. Bozma moralini. En büyük kısmı atlatmışsın. Güzel günleriniz olsun Smile