HT Forum

Tam Versiyon: göze bulaşma riski
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar merhaba 23 yaşında erkeğim 1 ay önce lezyonları görüp doktora gittim devlet hastanelerinde randevu bulmak çok zor özele gittim doktor herpes için ilaçları verdi ilaçları doktordan aldığımda lezyonlar iyileşmeye başlamıştı zaten ilk başta mantar sanıp mantar kremi kullanmıştım 1 hafta içinde kabuklanma gerçekleşti doktor kan testleri yaptırdı sonuçlar henüz belli değil bu süre zarfında sol göz kapağımda minicik bir beyaz nokta belirdi çok küçük bir nokta silince geçiyor fakat tekrar var olduğunu gözlemliyorum ellerimi sürekli yıkıyorum kan vermeye gittiğimde acil doktoru minicik bişey ben bile göremiyorum sen nasıl görüyosun dedi uçuk içinde çok yaygın korkmanı gerektirecek bişey yok dedi 1 haftadır psikolojik olarak çökmüş durumdayım
Geçmiş olsun sonuçların bi gelsin bakalım. Zamanla alışıyosun doktorun dediği gibi çok yaygın ve ölüm yok ucunda dünyanın sonu gelmiş gibi davranma. Hepimiz başlarda depresyona girdik ama yersiz. Hayat kaliteni ne oranda etkilicek ilk önce bi keşfet bazılarımızda çok sık çıkıyo bazılarında hayatında sadeve bi kere çılıyo
Merhaba bu sabah itibariyle hiv ve sifilis sonuçlarım geldi ikiside negatif hpv testide belli olacak bir iki güne uçuklar iyileşti kabuk döktü baya 3 gündür titriyerek uyuyup uyanıyordum bugün çok iyi hissediyorum umarım tekrarlamaz
Uçuklar hpv değil hsv
Uçuk tek bir nokta olmaz ve silinince geçip tekrar gelmez. Gözünüzle ilgili evham yapıyorsunuz
Çok geçmiş olsun öncelikle Hpv testini nasıl oldun erkekte pataloji olmadan bir test yapıldığını bilmiyordum
Hpv testi yapmamışlar bir belirtide yok zaten hiv ve sifilis negatif çıktı hsv için sonuçlar 2 güne gelecek doktorum eğer negatif çıkarsa tekrarlama olasılığı %10 dedi penisimin derisinde 2 adet çıkmıştı umarım negatif çıkar baya gözüm korktu
(19-08-2019, Saat: 14:37)enginer23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hpv testi yapmamışlar bir belirtide yok zaten hiv ve sifilis negatif çıktı hsv için sonuçlar 2 güne gelecek doktorum eğer negatif çıkarsa tekrarlama olasılığı %10 dedi penisimin derisinde 2 adet çıkmıştı umarım negatif çıkar baya gözüm korktu

Korkacak birşey yok Smile
Bu konuyu ben de doktorumla konuştum. Gözde herpesi tanımama şansın yok. Gözde sulanma, ağrı ve batma yapıyor dedi. Çok kolay fark edeceksin, boşuna evham yapma dedi. Smile O yüzden bir sıkıntı yok. Geçmiş olsun.
Arkadaşlar hsv tip 2 negatif testi elime yeni ulaştı alakanız için teşekkür ederim üyeliğimi silebiliriniz
Sayfalar: 1 2