Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Katılımcı: jimmyjimmyhuapuaMaster Mineral Solution - MMS and Herpes (Jim Humble)
#1
Evet arkadaşlar mms solüsyounu ya da mucize mineral solüsyon diye de aratabilirsiniz herpes ve bir çok diğer hastalık üzerine etkili olduğu iddia edilmektedir. İnternet üzerinden kullanıcı yorumları da bu yönde mevcut. Ben de araştrmaya karar verdim.

MMS dedikleri şey bir kimyasal bir bileşen aslında. Ana maddesi sodyum klorittir. Biliyorsunuz suları temizleme de de klor maddesi kullanılıyor. MMS nin vücudun detox u na yardımcı olduğu söylenmektedir. MMS protokolü bir metalurjist ve altın arayıcısı olan Jim Humble tarafından Orta Amerika ormanlarında altın aramak için çıktığı bir seferde geliştirilmiştir. Yanında bulunan bir çalışanının sıtmaya yakalanması ve en yakın yerleşime ulaşmaları ancak 2 günlük bir mesafedeki yerleşim yerine ulaşmaları ile mümkün olması MMS’nin doğmasına vesile olmuştur. Jim Humble bu tür seferlere çıkarken, tecrübelerinin de yardımıyla, yerel suyu içilebilir hale getirmesinde kullanılan, kararlı oksijeni yanında bulundururdu. Arkadaşının sıtmaya tutularak ölümle karşı karşıya kalması üzerine bu kararlı oksijeni ona içirdi. Arkadaşı herkesin şaşkın bakışları önünde birkaç saat içinde iyileşti. Bu bir mucize gibi görünse de Humble bunun sebebini anlamak için çalışmalarına başladı.


MMS İLE SU NASIL TEMİZLENİR?

Sodyum Klorit, MMS'deki ana maddedir. MMS, %50 sitrik asit solüsyonu, limon veya %5 Hidroklorik asit ile aktive edildiğinde, Sodyum Klorit, Klor Dioksit'e dönüştürülür. Patojenleri öldüren ve birçok metali nötrleştiren klor dioksittir. 2 damla active edilmiş MMS, 1 galon (3,8 litre) su arındırmak için yeterlidir. Su, 10 dakika sonra bütün mikroplardan temizlenmiş olur,ve içilebilir hale gelir. Böylelikle deprem, su basması, ve volkan patlaması gibi doğal afetlerden sonra suyun kirlenmesinden oluşan kolera gibi hastalıklar önlenmiş olur. Bu klor dioksit konsantrasyonunda, sudaki, ağır metaller ve bakterileri yok etmesinden dolayı hastalıkların önü kesilmiş olur.

Hazırlamak için alacağınız mms yi çözmek için sitrik asit te kullanmanız gerekecek,

herpes hastaları için protokol 1000 önerilmekte, protokol 1000' de öncelikle 3 damla ile başlayıp dozajı artırıyorlar. 3 damla mms ye 3 damla (% 50 oranlı) sitrik asit koyuyoruz. Daha sonra su ekleyip 20 saniye bekledikten sonra içiyoruz. Bu uygulamayı günde 8 kez yapıyoruz yani toplamda 24 damla içmiş oluyoruz.

Hazırlanış videosu : www.youtube.com/watch?v=zNcey2MBYXI, Burada 2 şişe kullanıyoru Jim Humble birisi mms ve birisi de sitrik asit. Bunları suyla karıştırıp içiyor görüleceği üzere. Sürekli hazırlamıyorsanuz daha büyük şişelere hazırlanmasını da göstermiş kendisi, örneğin küçük su şişesine 12 damla mms ve 12 damla sitrik asit koyuyor daha büyük olan şişeye de 24 damla sitrik asit ve 24 damla mms koyuyor. Bu uygulamayı 3 hafta boyunca devam ettirmemiz öneriliyor. Bu süre içerisinde uçuk atağı yaşayabilirsiniz bunu da mms nin herpes virüsünü yüzeye çıkmaya zorlaması sonucu olduğunu söylüyorlar.

g2cforum.org/index.php/list/herpes/30971-protocol-1000-for-genital-herpes -- > burada ki iki kişi kendi deneyimlerini paylaşmışlar birisi 3 yıl boyunca uçuk çıkarmadığını söylemiş diğeri ise 5 yıldır çıkarmadığını halen devam ettiğini söylemiş. Bu arada 3 yıl uçuk çıkarmayan kişi güneşte uzun süre kaldığını fındık yediğini ama yine de çıkarmadığını belirtmiş.

mmstestimonials.is/herpes --- > burada da kullananlar kesinlike fayda gördüklerini belirtmişler tamamen geçirmese de atak süresini uzattığını söylüyorlar. 

wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=136177&start=0 -- Türk bir arkadaş mms nin faydaları ile paylaşımda bulunmuş burada.

Önemli Bir NOT :
 Tadı kötü olduğu için suya meyve suyu katanlar da olmuş, c vitamini ve arginine içermeyen meyve suları tercih edin denmiş. Ayrıca mms içtikten sonra c vitamini çay ve kahveden uzak durmanız gerektiği de ayrıca belirtilmiştir !
Ara
Cevapla
#2
gerçekten mucize gibi tecrübe eden olursa hemen deneyeceğim

yıldan 1 e düşürse atak sayısını bana yeter şikayet etmem. ama sağlık acısından sorunları olabilir iyi araştırmak lazım
Ara
Cevapla
#3
arkadaşlar ben şu an bunu yapmaya çalışıyorum , 6.günümdeyim

bu arada jimmyjimmyhuapua çok ama çok teşekkür ederim , hala emek verdiklerini araştırdıklarını okumayı bitiremedim ama sanırım bir yerde bir şekilde çözüm bulacağım sayende Smile
Ara
Cevapla
#4
Ilk bu hastalik peyda oldugunda bende tirim tirim cozum ariyordum. Bir kadin internette tedavi yontemi satiyordu ve bende satin aldim. O makaleyi ne yazikki bulamiyorum Sad ama bana biraz tehlikeli gelmisti. Sanirim o da bu mms solusyonu tarzinda birseyden soz ediyordu. Oksijenli su olarak hatiliyorum. 28 gunluk tedivde devamli konsantrasyonu arttiriliyordu. Kadin hastaliktan tamamen kurtuldgunu iddia ediyordu. Ama bu isler cok tehlikel yaa. Dimyat a pirince giderken eldeki bulgurdan olmayin Smile
Ara
Cevapla
#5
(31-08-2018, Saat: 19:53)Purplepapaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ilk bu hastalik peyda oldugunda bende tirim tirim cozum ariyordum. Bir kadin internette tedavi yontemi satiyordu ve bende satin aldim. O makaleyi ne yazikki bulamiyorum Sad ama bana biraz tehlikeli gelmisti. Sanirim o da bu mms solusyonu tarzinda birseyden soz ediyordu. Oksijenli su olarak hatiliyorum. 28 gunluk tedivde devamli konsantrasyonu arttiriliyordu. Kadin hastaliktan tamamen kurtuldgunu iddia ediyordu. Ama bu isler cok tehlikel yaa. Dimyat a pirince giderken eldeki bulgurdan olmayin Smile

Tehlikeli değil aslında yani bunları kullanıp ta zarar gören ya da olumsuz yorum atan olmamış. Jim Humble nın videolarını izlersen adam belki 80 yaşında ve hergün içiyorum diyordu :Smile Bi zararı olmaz klorür ama dozajını belirlenen şekilde kullanmak gerekli daha çok koyuyum daha iyi olur düşüncesi olmamalı. Tamamen geçireceğini zannetmiyorum ama faydalı olacaktır.  
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi