Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Katılımcı: jimmyjimmyhuapuaGen 003 Aşısının Atakları Azalttığı Bir Kez Daha Kanıtlandı
#1
Daha önce Gen 003 aşısından bahsetmiştim, en son çıkan haberlerde Birmingham Universitesinin yaptığı araştırmada değişik dozlar da uygulanan gen 003 aşısının herpes ataklarının tekrar oranını yılda 1 kere ye düşürdüğü ve ayrıca bulaşıcılığa neden olan viral yayılımı da azalttığı bir kezdaha kanıtlandı. 
Gen 003 aşısı üzerine yapılan daha önceki araştırmalarda testlere katılan herpeslilerin % 30 unun 1 yıl hiç uçuk çıkarmadığı atakları % 65 oranında azalttığı, viral yayılımı da % 66 oranında azalttığı gözlemlenmiştir. 

Gen 003 aşısını bulan ve geliştiren genocea şirketi faz 2 testlerinden sonra aşı çalışmalarını durdurmuş, faz 3 testlerine geçmek için partner arayışına gitmiştir. Eğer bir ilaç şirketi ile partnerlik kurarsalar aşı faz 3 aşamasına geçecek. Şu an için etkili bir aşının sıfırdan üretilmesi 5-10 yıllık bir süreç alacak. Eğer genocea şirketi aşı için bir partner bulabilirse en fazla 3 yıl içerisinde piyasada olacak. Yılda 1 kere atak yaşamak ve viral yayılımı % 66 oranında azaltmak bence gayet başarılı olur. En azından insanlar virüsü tamamen yok edecek bir aşı çıkana kadar gen 003 aşısı ile hem uçuğun yayılımını azaltmış olur hem de atak sayılarını ciddi ölçüde azaltarak daha rahat bir yaşam sürebilirler.

Umarız bir partner bulurlar.

Haber linki : https://www.contagionlive.com/news/aband...ying-doses
Ara
Cevapla
#2
kac para lazımmış bu aşı için söylesinler aramızda toplayalım biz :-)

gerçekten çok iyi olur bizler icin. inşallah ihtiyaçları olan partneri bulurlar en kısa zamanda.
Ara
Cevapla
#3
Yaklaşık 150 milyon dolar gerekli. 150 milyon dolara bu aşıyı çıkartsalar 1 ay geçmeden harcadıkları paranın 10 katını kazanırlar neden çıkartmıyorlar bi türlü anlamıyorum
Ara
Cevapla
#4
bence cozemiyorlar. bi yerlerde mutlaka bir sikinti çıkıyor.

internette yabancı forumlarda kullanicilar arasinda ilac firmalarının cikmasini istemediği yönünde. fda bu konuya canak tutuyor iddisasindalar. gsk firmasi zaten en fazla para kazananı bu virüsten.

fakat en sonunda buna bir asi gelistirecekler kacari yok bunun. belki biraz zaman alacak ama olacak.
Ara
Cevapla
#5
Dört gözle bekliyorum o aşıyı Sad
Ara
Cevapla
#6
Aslında aşı geliştirmeme sebepleri hakkındaki yabancı forumlardaki yorumlara ben de katılıyorum. Yani mesela aynı virüs ailesinden yani herpes virüs ailesinden olan su çiçeği herpes gibi sinirlere yerleşiyor bunu geçirebilip te herpesi geçirememeleri ilginç. Dr Halford aynı yöntemle bir aşı geliştirdi ve buna da mani olmak için bir ton haber çıkarıldı. En son amerikalı biohacker Aaron traywick isimli genç herpes aşısı denedi üzerinde 1 ay sonra bir salonda ölü olarak bulundu yani bana hep şüpheli geliyor. Çıkacak elbette çünkü bir çok ünlü isim ve eminim bir çok iş adamı zengin insanda muzdaripdir bundan.
Ara
Cevapla
#7
1 2 yil icerisinde gercekten ise yarayacak biseylerin cikacagina inaniyorum ben.

alternatif tiptan da faydalanmak lazım arkadaslar. bu konuda tecrubesi olan birileri varsa deneyimlerini paylasmalari cok iyi olur.
Ara
Cevapla
#8
bu arada reklamlara baslayacagim galiba... jimmmy oncesinde seninle konusup bi karar vermemiz lazim musait bi zamanda.
Ara
Cevapla
#9
Arkadaşlar vitagerpavak Rusya’da üretilen aşı ile bilgisi olan varmı,bir yolunu bulup yaptırmayı düşünüyorum,faydası olurmu acaba
Ara
Cevapla
#10
Bu başlığın altında vitaherpavac in detaylari mevcut. Bende düşündüm sanırım atakları azaltiyormus ama şimdi su çiçeği aşısı yaptırmak daha kolay geldi önce onu deneyeceğim.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi