Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evlilik Düşünenler Buraya
#1
Herkese merhaba, forumda yeniyim fakat uzun zamandır misafir olarak takip ediyorum. Direkt konuya girecek olursam; ben ciddi bir ilişki ve sonrasında evlilik istiyorum. Aynı düşüncede olan varsa konuşup tanışabiliriz.
Cevapla

#2
(07-03-2023, Saat: 23:19)9.mektup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhaba, forumda yeniyim fakat uzun zamandır misafir olarak takip ediyorum. Direkt konuya girecek olursam; ben ciddi bir ilişki ve sonrasında evlilik istiyorum. Aynı düşüncede olan varsa konuşup tanışabiliriz.
Olumlu dönüşler aldınız mı?
Cevapla

#3
(10-03-2023, Saat: 11:43)birisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olumlu dönüşler aldınız mı?
Evet
Cevapla

#4
elli beş yaşındayım hsv1 var hsv1 olan yaşıma uygun bayanla tanışıp bende evlenmek istiyorum düzenli iyi bir gelirim var
Cevapla

#5
Ciddi düşünenler varsa DM gönderebilir. 33/Erkek
Cevapla

#6
(11-03-2023, Saat: 13:31)9.mektup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet
Ne güzel, umarım anlaşabileceğiniz birisiyle karşılaşırsınız.
Cevapla

#7
O zaman benimle de evlenin Smile)
Cevapla

#8
Herkese merhaba 2 yıldır hsv 2 ile yaşıyorum artık alıştım diyebilirim, çok kafaya takmamaya çalışıyorum ama birine bulaştırma kaygısı maalesef sağlıklı bir ilişki yürütmeme engel oluyor, İstanbul’da Küçükçekmecede ikamet ediyorum yaşım 42 benimle arkadaşlık yapmak isteyen olursa görüşebiliriz, amacım tanışmak arkadaşlık kurup bu konuyu birilerine rahatlıkla anlatıp dertleşmek sonrasına bakarız Smile)
Cevapla

#9
istanbul bodrumda şimdiden 1 milyon nufus var yazın 5 milyon yokmu hsv1 li bir bayan bizde insan yemiyoruz şaka bir yana niçin tanışmıyoruz neden casaret gösteren yok benim için olmazsa bile bir arkadaşın hayatı degişir mutlu olurlar çocuk sahibi olmak şu aşamada rikli fakat mutlu bir birliktelik olabilir denemekten ne zarar olur bence evlilik düşünenler başlıgını canlı tutalım hiç birimiz yanlız kalmayı hak etmiyoruz yok ben oraya gelemem yok düzenimi bozamam bunlar bahane
Cevapla

#10
(14-03-2023, Saat: 00:39)ponçik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O zaman benimle de evlenin Smile)
CevaplaHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi