Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Katılımcı: jimmyjimmyhuapuaAlbendazole Deneyen Bir Kimyacı Herpesi Yok Ettiğini İddia Ediyor
#1
Daha önce de denk gelmiştim arkadaşlar bu adam Dr Hulda Clark'ın araştırıp ortaya attığı iddia üzerinden parazit ilacı kullanmaya karar veriyor. Dr Hulda Clark ın iddiası virüslerin yeni hücrelere yayılmak için parazitleri kullandığı yönünde. Her neyse bu deneyen kişi doktor arkadaşına konuyu açıyor ve kendisine parazit ilacı yazmasını söylüyor. Albendazole isimli bir ilaç doktor arkadaşının kendisine ilacı dolunay zamanı içerse daha faydalı olacağını söylüyor iddiasına göre parazitler ozaman daha savunmasız oluyormuş. Her ayın 8 günü dolunay yaşandığını söylüyor ve her ay 8 gün albendazole aldığını söylüyor. Buna ek olarakta daha önce mms konusunda paylaştığımız suyun ph değerini yükseltme vücudu oksijenlendirmeyi uygulamış bunun içinde sodium chlorite %28 kullanmış. 2 yılı geçik hiç uçuk çıkarmadığını söylüyor ayrıca pcr dna testi yaptırıp herpesinin negatif geldiğini belirtiyor. Ancak şöyle bir durum var arkadaşlar herpesi vücuttan attığımızı ispatlayacak bir test yok. Kan testleri virüs bulaştıktan sonra hiçbirzaman negatif gelmez çünkü vücudumuz bir kere antikor üretmeye başlamış oluyor herpese karşı ve o hep kalıyor olacak kanda. Bir diğer test yöntemi olan pcr dna testi de vücudumuzda herpes dnası varmı diye bakıyor ancak bildiğimiz üzere herpes virüsü enfekte ettiği hücre içerisinde uyku moduna geçebiliyor bu da herpesin pcr testi tarafından görünmesini zorlaştırıyor. Yani halen uyku modunda bir virüs olabilir pcr testi negatif desede. 

Paylaşımı yapan kişi yani herpesini geçirdiğini ve 2 yıl hiç geçirmediğini iddia eden kişi bir başlık açmış ve burada yorumlar yazılmış. Sizler de ingilizcesi olan arkadaşlar ya da translate yapmak isteyen arkadaşlar buradan bakabilirsiniz

https://www.mdjunction.com/forums/genita...itstart/10


Yukarıdaki linkte grupta GJP nickli üye paylaşım yapan kişi.
Ara
Cevapla
#2
(28-06-2018, Saat: 12:31)jimmyjimmyhuapua Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce de denk gelmiştim arkadaşlar bu adam Dr Hulda Clark'ın araştırıp ortaya attığı iddia üzerinden parazit ilacı kullanmaya karar veriyor. Dr Hulda Clark ın iddiası virüslerin yeni hücrelere yayılmak için parazitleri kullandığı yönünde. Her neyse bu deneyen kişi doktor arkadaşına konuyu açıyor ve kendisine parazit ilacı yazmasını söylüyor. Albendazole isimli bir ilaç doktor arkadaşının kendisine ilacı dolunay zamanı içerse daha faydalı olacağını söylüyor iddiasına göre parazitler ozaman daha savunmasız oluyormuş. Her ayın 8 günü dolunay yaşandığını söylüyor ve her ay 8 gün albendazole aldığını söylüyor. Buna ek olarakta daha önce mms konusunda paylaştığımız suyun ph değerini yükseltme vücudu oksijenlendirmeyi uygulamış bunun içinde sodium chlorite %28 kullanmış. 2 yılı geçik hiç uçuk çıkarmadığını söylüyor ayrıca pcr dna testi yaptırıp herpesinin negatif geldiğini belirtiyor. Ancak şöyle bir durum var arkadaşlar herpesi vücuttan attığımızı ispatlayacak bir test yok. Kan testleri virüs bulaştıktan sonra hiçbirzaman negatif gelmez çünkü vücudumuz bir kere antikor üretmeye başlamış oluyor herpese karşı ve o hep kalıyor olacak kanda. Bir diğer test yöntemi olan pcr dna testi de vücudumuzda herpes dnası varmı diye bakıyor ancak bildiğimiz üzere herpes virüsü enfekte ettiği hücre içerisinde uyku moduna geçebiliyor bu da herpesin pcr testi tarafından görünmesini zorlaştırıyor. Yani halen uyku modunda bir virüs olabilir pcr testi negatif desede. 

Paylaşımı yapan kişi yani herpesini geçirdiğini ve 2 yıl hiç geçirmediğini iddia eden kişi bir başlık açmış ve burada yorumlar yazılmış. Sizler de ingilizcesi olan arkadaşlar ya da translate yapmak isteyen arkadaşlar buradan bakabilirsiniz

https://www.mdjunction.com/forums/genita...itstart/10


Yukarıdaki linkte grupta GJP nickli üye paylaşım yapan kişi.
Ara
Cevapla
#3
bunun hazir bi formu yok mu. nasil hazirlicaz bunu jimmmy?
Ara
Cevapla
#4
Hopeful hazır formu da var yani adam detaylı anlatmış ama ben çevirmedim çünkü bana biraz tuhaf geldi. Hadi parazit ilacını anladım da en sonlara doğru urine içmeyi tavsiye ediyor adam urine dediğimiz idrarımız onu kaynatıp içecekmişiz :Smile o kısma gelene kadar umutlanmıştım ben de ama adamın idrar içebilirsiniz sodium chlorite yerine yorumu tekrar umudumu kırdı. Ordaki paylaşım yapan kişi arkadaşlarına da parazit ilacı kullandırdığını söylüyordu onlarda fayda gördü diyordu. Ben denemek isteyenler için çevirisini yapar yine paylaşırım sonra.  Sodium chlorite yerine mms de kullanabiliriz. Parazit ilacı ve mms. Parazit ilacını her ay 8 gün boyunca kullanacağımızı söylüyor dozaj olarak 400 mg. Onun kullandığı ilaç 200 mg sanırım günde 2 defa alıyor o. Buna ek olarakta sodyum chlorite dediği şeyi içiyor. Klor yani mideyi vücudu temizlemek ph sini artırmak için. Ben tam bir çevirisini yaparım size güzelce daha sonra. Bu kişi de sık atak yaşayıp 2 yıldır hiç atak yaşamamış birisi. Biraz daha araştırıcam ama parazit ilacının herpese etkisini bilimsel makale falan bulmaya çalışıcam. Sonuçta tek bir adamın dediğiyle kullanılmaz ama böyle birşey varsa da mutlaka konu olmuştur araştırmalara.
Ara
Cevapla
#5
idrar içme olayı biraz sıkıntı yaratabilir gerçekten benim içinde Smile
Ara
Cevapla
#6
Normal ilk başladığı uygulama idrarsız zaten Smile)

İlk başladığında albendazole isimli parazit ilacını gece 12 ve öğlen 12 de içiyor. Günde iki kere toplamda 400 mg. ve mms 1 enema dediği yani magic mineral solüsyonu hazırlıyo daha önce paylaşmıştık yapılışını sodyum chlorite dediği bu ve 1 bardak bundan içiyor.

8 gün boyunca devam ediyor ve toplam da 3 ay sürüyor sonrasında hiç uçuk çıkarmamış ve negatif test sonucu almış. Honeycomb sitesinde de bir kullanıcı arkadaşının aynı uygulamayı yaptığını parasite protocol diye geçiyormuş ve daha atak yaşamadığını söylüyor.

honey comb linki de burada https://honeycomb.click/topic/64815-albenza/

image.jpeg.acafd3fbcfa0de324067c7002abc18a0.jpeg
Ara
Cevapla
#7
Yukarıdaki resimde de aynısını denemiş herpesli birisi kendisine herpesinin geçip geçmediğini soruyor geçip geçmediğini bilmiyorum ama negatif pcr testi sonucu almış yani virüs dna sı çıkmamış vücudunda ve atakta yaşamamış.
Ara
Cevapla
#8
hmm.. pek kolay degil ama denenebilir sanki. bi alternatif olarak aklimizin bi kosesinde tutalim...
Ara
Cevapla
#9
Degisik bişey gerçekten ben deneyemem de sizler tüm bu yöntemlerden birini seçip deneyebilirsiniz. Jimmy ve ben aşı olacağız hopeful sen hangisini seçmeyi düşünüyorsun.
Ara
Cevapla
#10
bana sivilce ilaci daha yakin görünüyor. Undecided/
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Omeprazolün Ataklarını Durduduğunu İddia Eden Bir Kullanıcı jimmyjimmyhuapua 3 132 03-08-2018, Saat: 18:14
Son Yorum: jimmyjimmyhuapua

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi