Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Albendazole Deneyen Bir Kimyacı Herpesi Yok Ettiğini İddia Ediyor
#1
Daha önce de denk gelmiştim arkadaşlar bu adam Dr Hulda Clark'ın araştırıp ortaya attığı iddia üzerinden parazit ilacı kullanmaya karar veriyor. Dr Hulda Clark ın iddiası virüslerin yeni hücrelere yayılmak için parazitleri kullandığı yönünde. Her neyse bu deneyen kişi doktor arkadaşına konuyu açıyor ve kendisine parazit ilacı yazmasını söylüyor. Albendazole isimli bir ilaç doktor arkadaşının kendisine ilacı dolunay zamanı içerse daha faydalı olacağını söylüyor iddiasına göre parazitler ozaman daha savunmasız oluyormuş. Her ayın 8 günü dolunay yaşandığını söylüyor ve her ay 8 gün albendazole aldığını söylüyor. Buna ek olarakta daha önce mms konusunda paylaştığımız suyun ph değerini yükseltme vücudu oksijenlendirmeyi uygulamış bunun içinde sodium chlorite %28 kullanmış. 2 yılı geçik hiç uçuk çıkarmadığını söylüyor ayrıca pcr dna testi yaptırıp herpesinin negatif geldiğini belirtiyor. Ancak şöyle bir durum var arkadaşlar herpesi vücuttan attığımızı ispatlayacak bir test yok. Kan testleri virüs bulaştıktan sonra hiçbirzaman negatif gelmez çünkü vücudumuz bir kere antikor üretmeye başlamış oluyor herpese karşı ve o hep kalıyor olacak kanda. Bir diğer test yöntemi olan pcr dna testi de vücudumuzda herpes dnası varmı diye bakıyor ancak bildiğimiz üzere herpes virüsü enfekte ettiği hücre içerisinde uyku moduna geçebiliyor bu da herpesin pcr testi tarafından görünmesini zorlaştırıyor. Yani halen uyku modunda bir virüs olabilir pcr testi negatif desede. 

Paylaşımı yapan kişi yani herpesini geçirdiğini ve 2 yıl hiç geçirmediğini iddia eden kişi bir başlık açmış ve burada yorumlar yazılmış. Sizler de ingilizcesi olan arkadaşlar ya da translate yapmak isteyen arkadaşlar buradan bakabilirsiniz

https://www.mdjunction.com/forums/genita...itstart/10


Yukarıdaki linkte grupta GJP nickli üye paylaşım yapan kişi.
Cevapla

#2
(28-06-2018, Saat: 12:31)jimmyjimmyhuapua Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce de denk gelmiştim arkadaşlar bu adam Dr Hulda Clark'ın araştırıp ortaya attığı iddia üzerinden parazit ilacı kullanmaya karar veriyor. Dr Hulda Clark ın iddiası virüslerin yeni hücrelere yayılmak için parazitleri kullandığı yönünde. Her neyse bu deneyen kişi doktor arkadaşına konuyu açıyor ve kendisine parazit ilacı yazmasını söylüyor. Albendazole isimli bir ilaç doktor arkadaşının kendisine ilacı dolunay zamanı içerse daha faydalı olacağını söylüyor iddiasına göre parazitler ozaman daha savunmasız oluyormuş. Her ayın 8 günü dolunay yaşandığını söylüyor ve her ay 8 gün albendazole aldığını söylüyor. Buna ek olarakta daha önce mms konusunda paylaştığımız suyun ph değerini yükseltme vücudu oksijenlendirmeyi uygulamış bunun içinde sodium chlorite %28 kullanmış. 2 yılı geçik hiç uçuk çıkarmadığını söylüyor ayrıca pcr dna testi yaptırıp herpesinin negatif geldiğini belirtiyor. Ancak şöyle bir durum var arkadaşlar herpesi vücuttan attığımızı ispatlayacak bir test yok. Kan testleri virüs bulaştıktan sonra hiçbirzaman negatif gelmez çünkü vücudumuz bir kere antikor üretmeye başlamış oluyor herpese karşı ve o hep kalıyor olacak kanda. Bir diğer test yöntemi olan pcr dna testi de vücudumuzda herpes dnası varmı diye bakıyor ancak bildiğimiz üzere herpes virüsü enfekte ettiği hücre içerisinde uyku moduna geçebiliyor bu da herpesin pcr testi tarafından görünmesini zorlaştırıyor. Yani halen uyku modunda bir virüs olabilir pcr testi negatif desede. 

Paylaşımı yapan kişi yani herpesini geçirdiğini ve 2 yıl hiç geçirmediğini iddia eden kişi bir başlık açmış ve burada yorumlar yazılmış. Sizler de ingilizcesi olan arkadaşlar ya da translate yapmak isteyen arkadaşlar buradan bakabilirsiniz

https://www.mdjunction.com/forums/genita...itstart/10


Yukarıdaki linkte grupta GJP nickli üye paylaşım yapan kişi.
Cevapla

#3
bunun hazir bi formu yok mu. nasil hazirlicaz bunu jimmmy?
Cevapla

#4
Hopeful hazır formu da var yani adam detaylı anlatmış ama ben çevirmedim çünkü bana biraz tuhaf geldi. Hadi parazit ilacını anladım da en sonlara doğru urine içmeyi tavsiye ediyor adam urine dediğimiz idrarımız onu kaynatıp içecekmişiz :Smile o kısma gelene kadar umutlanmıştım ben de ama adamın idrar içebilirsiniz sodium chlorite yerine yorumu tekrar umudumu kırdı. Ordaki paylaşım yapan kişi arkadaşlarına da parazit ilacı kullandırdığını söylüyordu onlarda fayda gördü diyordu. Ben denemek isteyenler için çevirisini yapar yine paylaşırım sonra.  Sodium chlorite yerine mms de kullanabiliriz. Parazit ilacı ve mms. Parazit ilacını her ay 8 gün boyunca kullanacağımızı söylüyor dozaj olarak 400 mg. Onun kullandığı ilaç 200 mg sanırım günde 2 defa alıyor o. Buna ek olarakta sodyum chlorite dediği şeyi içiyor. Klor yani mideyi vücudu temizlemek ph sini artırmak için. Ben tam bir çevirisini yaparım size güzelce daha sonra. Bu kişi de sık atak yaşayıp 2 yıldır hiç atak yaşamamış birisi. Biraz daha araştırıcam ama parazit ilacının herpese etkisini bilimsel makale falan bulmaya çalışıcam. Sonuçta tek bir adamın dediğiyle kullanılmaz ama böyle birşey varsa da mutlaka konu olmuştur araştırmalara.
Cevapla

#5
idrar içme olayı biraz sıkıntı yaratabilir gerçekten benim içinde Smile
Cevapla

#6
Normal ilk başladığı uygulama idrarsız zaten Smile)

İlk başladığında albendazole isimli parazit ilacını gece 12 ve öğlen 12 de içiyor. Günde iki kere toplamda 400 mg. ve mms 1 enema dediği yani magic mineral solüsyonu hazırlıyo daha önce paylaşmıştık yapılışını sodyum chlorite dediği bu ve 1 bardak bundan içiyor.

8 gün boyunca devam ediyor ve toplam da 3 ay sürüyor sonrasında hiç uçuk çıkarmamış ve negatif test sonucu almış. Honeycomb sitesinde de bir kullanıcı arkadaşının aynı uygulamayı yaptığını parasite protocol diye geçiyormuş ve daha atak yaşamadığını söylüyor.

honey comb linki de burada https://honeycomb.click/topic/64815-albenza/

image.jpeg.acafd3fbcfa0de324067c7002abc18a0.jpeg
Cevapla

#7
Yukarıdaki resimde de aynısını denemiş herpesli birisi kendisine herpesinin geçip geçmediğini soruyor geçip geçmediğini bilmiyorum ama negatif pcr testi sonucu almış yani virüs dna sı çıkmamış vücudunda ve atakta yaşamamış.
Cevapla

#8
hmm.. pek kolay degil ama denenebilir sanki. bi alternatif olarak aklimizin bi kosesinde tutalim...
Cevapla

#9
geçenlerde birisi mesaj yazmış honeycomb dan albenza kullananlara soru sormuştum ben de. Kendisi ve erkek arkadaşı kullanmış. Erkek arkadaşının 1 yıl uçuğu çıkmamış denememi öneriyor. Ben kendisine erkek arkadaşının uçuk çıkmasını tetikleyici şeyler yapıp yapmadığını sordum. Eğer yaptıysa ve çıkmadıysa virüs gitmiş olabilir vücuttan ancak halen çıkıyorsa sanırım o da geciktirici bir etki yapıyor olabilir.
Cevapla

#10
(19-07-2018, Saat: 04:18)jimmyjimmyhuapua Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geçenlerde birisi mesaj yazmış honeycomb dan albenza kullananlara soru sormuştum ben de. Kendisi ve erkek arkadaşı kullanmış. Erkek arkadaşının 1 yıl uçuğu çıkmamış denememi öneriyor. Ben kendisine erkek arkadaşının uçuk çıkmasını tetikleyici şeyler yapıp yapmadığını sordum. Eğer yaptıysa ve çıkmadıysa virüs gitmiş olabilir vücuttan ancak halen çıkıyorsa sanırım o da geciktirici bir etki yapıyor olabilir.

Sadece parazit ilacı mı kullanmış? mms nerden temin edebiliriz ?
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Omeprazolün Ataklarını Durduduğunu İddia Eden Bir Kullanıcı jimmmy 17 9,068 06-02-2020, Saat: 18:05
Son Yorum: Orhan34

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi