HT Forum

Tam Versiyon: İlk atak gibi atak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar merhaba yaklaşık iki yıldır herpesle mücadele ediyorum.Dün ilk atagimi aratmayacak kadar ağrılı ve şiddetli bir atak geçirdim iki senedir hiç bu şekilde olmamıştı ilk ataktan sonra hep hafif seyretmisti.cok mutsuz üzgün stresli bı dönemden geçiyorum bununla mi ilgili acaba?ilk atak gibi gerçekten.ayni durumu yaşayan var mı
Ben de yaşadım, yaklaşık 6 ay sonra çok üzgün olduğum bir haftada ilk atak gibi felaket geçmişti.
(10-12-2023, Saat: 15:53)seher_guler22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben de yaşadım, yaklaşık 6 ay sonra çok üzgün olduğum bir haftada ilk atak gibi felaket geçmişti.

Bende malesef öyleyim.
pandaa nasılsın? benim malum covidden sonra çok rahat geçti, arada çıkıyor krem falan kullanmıyorum. çıktığı zaman tek rahatsız olduğum şey kaşıntı. onun dışında farklı bir sorun yok. ayrıca ben yıl içinde çok sık c+d+çinko tüketiyorum belki bunun da faydası olabilir...
(11-12-2023, Saat: 23:58)2018-model-herpes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]pandaa nasılsın? benim malum covidden sonra çok rahat geçti, arada çıkıyor krem falan kullanmıyorum. çıktığı zaman tek rahatsız olduğum şey kaşıntı. onun dışında farklı bir sorun yok. ayrıca ben yıl içinde çok sık c+d+çinko tüketiyorum belki bunun da faydası olabilir...

iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın? Benim kasintidan ziyade yoğun bir acı oluyor ya.ama hiç böyle olmamıştı ilk atak gibi olunca çok canım sıkıldı.vitamin takviyesi alıyorum bı de baskılama yapiyorum baskılama yaptığım halde böyle...çok depresif bir dönemden geçiyorum sanırım bununla ilgili çünkü hayatımda bi sey değiştirmedim.bıttım sabununu denicem forumda görmüştüm sipariş ettim geldi işe yararsa yazicam buraya.lysin bulamadım eczanelerde denicektim.ayda üç dört atak geçiriyorum bu çok fazla değil mi ya Sad
bende iyiyim uzun zaman oldu görüşmeyeli. yüksek ihtimalle geçirdiğin depresif dönem ile alakalıdır yoksa ayda üç dört açak geçirmen normal değil. ben herpes ile alakalı ilaç kullanmıyorum, hap şeklinde olan ilacı da hiç bir zaman kullanmadım. fazla kafana takmamaya çalış, kafan sürekli orada olunca daha çok çıkıyor. umarım aşı çıkar hepimiz rahatlarız Sad
(12-12-2023, Saat: 00:36)2018-model-herpes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bende iyiyim uzun zaman oldu görüşmeyeli. yüksek ihtimalle geçirdiğin depresif dönem ile alakalıdır yoksa ayda üç dört açak geçirmen normal değil. ben herpes ile alakalı ilaç kullanmıyorum, hap şeklinde olan ilacı da hiç bir zaman kullanmadım. fazla kafana takmamaya çalış, kafan sürekli orada olunca daha çok çıkıyor. umarım aşı çıkar hepimiz rahatlarız Sad
Aslında çok fazla asi calismasi var ama kolay değil işte uzun sürüyor 2030 falan yaziyorlardi kesin cikicaksa razıyız beklemeye Big Grin
açıkçası yapay zeka sayesinde aşı çalışmalarının çok hızlanacağına inanıyorum pandaaa Big Grin
(12-12-2023, Saat: 00:36)2018-model-herpes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bende iyiyim uzun zaman oldu görüşmeyeli. yüksek ihtimalle geçirdiğin depresif dönem ile alakalıdır yoksa ayda üç dört açak geçirmen normal değil. ben herpes ile alakalı ilaç kullanmıyorum, hap şeklinde olan ilacı da hiç bir zaman kullanmadım. fazla kafana takmamaya çalış, kafan sürekli orada olunca daha çok çıkıyor. umarım aşı çıkar hepimiz rahatlarız Sad

Bu ben evet. Kafam sürekli orda hiç çıkmayan şeyler bu ay coştu 5 yıldır hiç cikmamisti şaka gibi varlığından bile haberim yoktu
(12-12-2023, Saat: 23:32)hopelove07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu ben evet. Kafam sürekli orda hiç çıkmayan şeyler bu ay coştu 5 yıldır hiç cikmamisti şaka gibi varlığından bile haberim yoktu

Evet insanı daha da stres sokuyor…
Sayfalar: 1 2