HT Forum

Tam Versiyon: Hsv dağılır mi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar merhaba 6.7 yıldır hsv ile savaşıyorm. Kafamı kurcalayan şey şu. Bu rahim agzina veya başka boyllgelere yayılıyor mu kendiliginden. Bacaklara bele yayılıyor yazanlar olmuş kafayı yemek üzereyim. Bu durjmu yaşayan oldu mu yani yoksa nereye bulastiysa hep orada mi nuks ediyor
(11-11-2023, Saat: 11:09)hopelove07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar merhaba 6.7 yıldır hsv ile savaşıyorm. Kafamı kurcalayan şey şu. Bu rahim agzina veya başka boyllgelere yayılıyor mu kendiliginden. Bacaklara bele yayılıyor yazanlar olmuş kafayı yemek üzereyim. Bu durjmu yaşayan oldu mu yani yoksa nereye bulastiysa hep orada mi nuks ediyor

Merhaba hopelove07. Sanirim benim yazdigim bir yorumu okudun ve boyle endiselendin. 6-7 yildir savastigin hsv hangi tip? Ve hangi bolgende lezyon olusuyor? Ben 12 yil once ilk atagimi genital bolgemde gecirdim, cok agirdi ilk atak oldugu icin. Ve HSV-2 oldugumu ogrendim yaptirdigim testler sonucu. Fakat sonrasinda hep diz bel ve bacaklarimda olusmaya basladi lezyonlar, genitalimde o gunden sonra bir daha cikmadi. Ici su dolu kabarciklar seklinde kumeler halinde cikiyorlar. Anladigim kadariyla benim durumum cok istisna, cunku gittigim cildiyeler ve kadin hastaliklari doktorlari bile anlam veremiyor bacakta ucuk hic gormedik diyorlar. Endiselenicek bir durum oldugunu sanmiyorum senin acindan, eger bunca yil bir dagilma yasamadiysan bundan sonra da bir sey olmaz merak etme.
(18-11-2023, Saat: 00:14)Herpesben Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ] Evet yorumlarını okudum panikledim çok geçmiş olsun bende sadece vagina bölgesinde çıkıyor dağılma olmadı genel olarak hep aynı yerde desem daha doğru olur. Ben de genital.disinda başka yere yayılmaz diye duydum hemsireyim bu arada ama insan kendinde olunca daha çok araştırma gereğinde bulunuyor. Antidepresan basladim o kdr kafama takıyorum ki kendimi hasta ettim Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun 

(18-11-2023, Saat: 00:14)Herpesben Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ] Ben test yaptırmadım korkuyorum. O sonucu görmek dahi istemiyorum açıkçası ama kümeler halinde çıkmıyor bir tane kabarcık çıkıyor ve geçiyor kaşıntı oluyor hafif yanma bu kdr 
(11-11-2023, Saat: 11:09)hopelove07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar merhaba 6.7 yıldır hsv ile savaşıyorm. Kafamı kurcalayan şey şu. Bu rahim agzina veya başka boyllgelere yayılıyor mu kendiliginden. Bacaklara bele yayılıyor yazanlar olmuş kafayı yemek üzereyim. Bu durjmu yaşayan oldu mu yani yoksa nereye bulastiysa hep orada mi nuks ediyor
Evet bende yaṣyorum bunu benim herpesim maalesef en aci yerde rahimin tam yukarisinda .
(24-11-2023, Saat: 20:13)Herpes Kurbani Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet bende yaṣyorum bunu benim herpesim maalesef en aci yerde rahimin tam yukarisinda .

Nasıl yani
(24-11-2023, Saat: 20:13)Herpes Kurbani Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet bende yaṣyorum bunu benim herpesim maalesef en aci yerde rahimin tam yukarisinda .

hsv ile hpv yi karistiriyor olabilir misiniz?
rahim derken nereden bahsediyorsunuz?
herpesin içeride olduğunu hic duymadım şimdiye kadar.
(25-11-2023, Saat: 04:21)HopeFul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hsv ile hpv yi karistiriyor olabilir misiniz?
rahim derken nereden bahsediyorsunuz?
herpesin içeride olduğunu hic duymadım şimdiye kadar.

Hayir Kariṣtirmiyorum ! Kesinlikle Herpes .

(25-11-2023, Saat: 04:43)Herpes Kurbani Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bende bir ilk yada var fark edilmiyor .Ama benimkisi kesinlikle zervixin orda .
Hayir Kariṣtirmiyorum ! Kesinlikle Herpes .