HT Forum

Tam Versiyon: Aile ile yaşam
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba arkadaşlar bu virüsü başkalarına bulaştırmamak için ne yapmalıyız evde ailemize ileride çocuğumuza bulaşmaması için neler yapmalıyız. Bilgisizim aklımı kemiriyor bu düşünceler yardımcı olur musunuz
(10-10-2023, Saat: 08:18)fatmaa7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar bu virüsü başkalarına bulaştırmamak için ne yapmalıyız evde ailemize ileride çocuğumuza bulaşmaması için neler yapmalıyız. Bilgisizim aklımı kemiriyor bu düşünceler yardımcı olur musunuz
merhaba bendede bu virüs 1.5 senedir var ve evliyim eşime bulaştırmadım çok korkaçak birşey yok atak olduğunda ve lezyonların çıktığı dönemlerde ilişkiye girmemek gerekiyor birde lezyonların üzerine elini sürmemek eğer sürdüysende güzelce elini yıkamak başka bir şeye gerek yok ve sürekli aklınıza takıntılıda yaşamayın Allah beterinden korusun sonuçda ölümcül bir virüs değil pozitif yönlerini düşünün 
DÜŞÜNÜNKİ ŞU AN KONUŞTUĞUMUZ HİV OLSAYDI NE YAPARDIK O YÜZDEN BU DURUMUMUZA ŞÜKRETMEK LAZIM
(11-10-2023, Saat: 19:04)Ahmet3434 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]merhaba bendede bu virüs 1.5 senedir var ve evliyim eşime bulaştırmadım çok korkaçak birşey yok atak olduğunda ve lezyonların çıktığı dönemlerde ilişkiye girmemek gerekiyor birde lezyonların üzerine elini sürmemek eğer sürdüysende güzelce elini yıkamak başka bir şeye gerek yok ve sürekli aklınıza takıntılıda yaşamayın Allah beterinden korusun sonuçda ölümcül bir virüs değil pozitif yönlerini düşünün 
DÜŞÜNÜNKİ ŞU AN KONUŞTUĞUMUZ HİV OLSAYDI NE YAPARDIK O YÜZDEN BU DURUMUMUZA ŞÜKRETMEK LAZIM

Çok haklısınız aşırı zorlamıyor bu hastalık ama kaşınınca kaşıdıkça daha çok kaşınıyor ve kanıyor ekstra bi hastalık daha var sanırım bende belki mantar belki kandida çözemedim bir sürü hastalık var. Elizalar negatif çıktı
(13-10-2023, Saat: 00:18)fatmaa7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çok haklısınız aşırı zorlamıyor bu hastalık ama kaşınınca kaşıdıkça daha çok kaşınıyor ve kanıyor ekstra bi hastalık daha var sanırım bende belki mantar belki kandida çözemedim bir sürü hastalık var. Elizalar negatif çıktı

Evet yara olacak kadar kaşınması fazla bence bir doktora görünmelisin dediğiniz gibi başka bir rahatsızlık olabilir bu da herpes2 iyileşme süresini uzatır
(10-10-2023, Saat: 08:18)fatmaa7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar bu virüsü başkalarına bulaştırmamak için ne yapmalıyız evde ailemize ileride çocuğumuza bulaşmaması için neler yapmalıyız. Bilgisizim aklımı kemiriyor bu düşünceler yardımcı olur musunuz

Atak geçirdiğinizde zovirax kullanın 3 gunde atak geçecektir. Ve sürdüğünüz anda kaşıntınız geçecektir.