HT Forum

Tam Versiyon: Kâğıt kesiği ve döküntü gibi olan var mı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar merhaba. Benim yaralarım kâğıt kesiği gibi ince uzun. Bir de döküntü gibi oluyor. Benimki ağrımıyor kaşınıyor sadece. Acaba benim gibi olan var mı yoksa herkeste mi içi su dolu kabarcık. Özellikle kadınların çok zorlandığını okuyorum ama benim hayatımı etkilemiyor. İlk sevgilimden boğazıma ve dilime bulaşmıştı. 1 yıldır herkesten uzak durdum hayata küstüm bunun için. Onunla da ayrılmıştık. Hayatıma biri girdi ne gelirse senden gelsin dedi bana ben ilişkiden de korkuyordum artık bu virüs sonrasında. Onunla da bir şeyler yaşamış oldum onun isteğiyle artık genitalde de çıktı yaram. Ama kâğıt kesiği gibi bildiğiniz. Ve kabul edilmez bi hastalık değilmiş kendimi boşuna o kadar hırpalamışım 1 yıldır. Başka bu şekilde yaşayan var mı acaba kâğıt kesiği şeklinde kızarıklık ve döküntü?
(07-10-2023, Saat: 09:55)fatmaa7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar merhaba. Benim yaralarım kâğıt kesiği gibi ince uzun. Bir de döküntü gibi oluyor. Benimki ağrımıyor kaşınıyor sadece. Acaba benim gibi olan var mı yoksa herkeste mi içi su dolu kabarcık. Özellikle kadınların çok zorlandığını okuyorum ama benim hayatımı etkilemiyor. İlk sevgilimden boğazıma ve dilime bulaşmıştı. 1 yıldır herkesten uzak durdum hayata küstüm bunun için. Onunla da ayrılmıştık. Hayatıma biri girdi ne gelirse senden gelsin dedi bana ben ilişkiden de korkuyordum artık bu virüs sonrasında. Onunla da bir şeyler yaşamış oldum onun isteğiyle artık genitalde de çıktı yaram. Ama kâğıt kesiği gibi bildiğiniz. Ve kabul edilmez bi hastalık değilmiş kendimi boşuna o kadar hırpalamışım 1 yıldır. Başka bu şekilde yaşayan var mı acaba kâğıt kesiği şeklinde kızarıklık ve döküntü?

Döküntüler hsv ile ilişkili olmayabilir mutlaka cybh 10 testi yaptırmanı tavsiye ederim
(07-10-2023, Saat: 09:55)fatmaa7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar merhaba. Benim yaralarım kâğıt kesiği gibi ince uzun. Bir de döküntü gibi oluyor. Benimki ağrımıyor kaşınıyor sadece. Acaba benim gibi olan var mı yoksa herkeste mi içi su dolu kabarcık. Özellikle kadınların çok zorlandığını okuyorum ama benim hayatımı etkilemiyor. İlk sevgilimden boğazıma ve dilime bulaşmıştı. 1 yıldır herkesten uzak durdum hayata küstüm bunun için. Onunla da ayrılmıştık. Hayatıma biri girdi ne gelirse senden gelsin dedi bana ben ilişkiden de korkuyordum artık bu virüs sonrasında. Onunla da bir şeyler yaşamış oldum onun isteğiyle artık genitalde de çıktı yaram. Ama kâğıt kesiği gibi bildiğiniz. Ve kabul edilmez bi hastalık değilmiş kendimi boşuna o kadar hırpalamışım 1 yıldır. Başka bu şekilde yaşayan var mı acaba kâğıt kesiği şeklinde kızarıklık ve döküntü?

Evet ilk bulaştığında bende de kağıt kesiği gibi ve döküntülüydü. Zamanla normal uçuğa dönüştü. Şuanda da çok çıkarmıyorum senede birkaç kez. Ama sizin gibi güçlü olamıyorum hala psikolojik olarak. Güçlü duruşunuzla motive etmiş oldunuz biraz teşekkürlerSmile not: benim bulaşalı 5 sene oldu
(12-10-2023, Saat: 17:20)ohrijin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet ilk bulaştığında bende de kağıt kesiği gibi ve döküntülüydü. Zamanla normal uçuğa dönüştü. Şuanda da çok çıkarmıyorum senede birkaç kez. Ama sizin gibi güçlü olamıyorum hala psikolojik olarak. Güçlü duruşunuzla motive etmiş oldunuz biraz teşekkürlerSmile not: benim bulaşalı 5 sene oldu

Ya zaten insan şu siteye girince ödü patlıyor aids oldum sandım döösjföasl vallahi ağlıyorum 1 yıldır. Psikiyatriye gidiyorum belki ilaçlar sayesinde böyle oldum. Uykularım kaçıyordu 1 yıldır her gün. E bir şey olmuyor bana yani sivilce gibi falan bi şey yok azıcık döküntü bi de kaşıntı 2 3 kızarıklık. Beni böyle kabul etmeyen de gitsin zaten egzama belirtisi gibi geçiriyorum. Beni aldatıp bana bulaştıran eski sevgiliminki de bu şekildeydi. Demek ki bu bu şekilde bi tür sıkıntı yaratmıyor bana kaşıntı dışında. Acaba kaşıntı kremi falan var mıdır özel bölge için bilen var mı