HT Forum

Tam Versiyon: Hsv 1
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba ben genital hsv için 3-4 kere test yaptırdım son testde sadece hsv 1 pozitif geldi acaba benim genital bölgede hsv 1 olabilir mi sürekli kasıntı var sivilce gibi 2-3 lezyon cıktı doktorun biri moloskum dedi biri siğil dedi kesin bir sonuça ulaşamadım bende hpv siğil testi yaptırdım negatif geldi bı türlü bulamadım genital bölgedeki Hassasiyet kasıntı sık idrar nedenini
(27-06-2023, Saat: 12:39)8game8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba ben genital hsv için 3-4 kere test yaptırdım son testde sadece hsv 1 pozitif geldi acaba benim genital bölgede hsv 1 olabilir mi sürekli kasıntı var sivilce gibi 2-3 lezyon cıktı doktorun biri moloskum dedi biri siğil dedi kesin bir sonuça ulaşamadım bende hpv siğil testi yaptırdım negatif geldi bı türlü bulamadım genital bölgedeki Hassasiyet kasıntı sık idrar nedenini

hpv siğil testi nereden yapılıyor

(27-06-2023, Saat: 12:39)8game8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba ben genital hsv için 3-4 kere test yaptırdım son testde sadece hsv 1 pozitif geldi acaba benim genital bölgede hsv 1 olabilir mi sürekli kasıntı var sivilce gibi 2-3 lezyon cıktı doktorun biri moloskum dedi biri siğil dedi kesin bir sonuça ulaşamadım bende hpv siğil testi yaptırdım negatif geldi bı türlü bulamadım genital bölgedeki Hassasiyet kasıntı sık idrar nedenini

evet genitalde hsv 1 olabilir benim de boğazımda hsv2 var
Laboratuvarlarda sürüntü testi yapılıyor hpv icin

Bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim nerdeyse 3 aydır genital bölgede hassasiyet batma sürekli kaşıntı var acaba sizdede böyle miben hiç lezyon görmedim bacagımda gördüm birşey doktor kıl kökü iltihabı dedi ondan sonra sivilce gibi çıkıntılar oldu doktorun biri moloskum biri siğil dedi onu ile bilgili arkadaşlar yardımcı olurmu teşekkürler

Zannediyorum şeker hastalığında da benzer belirtiler varmış. Sık idrara çıkma başta.
Cilt kurulugundan olabilir, asiri hijyen, az su icmek, kullanilan sabun türü ,vitamin eksikligi, beskenme hatalari, stres vs