HT Forum

Tam Versiyon: Herpes Kasıklarda Kızarıklık
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba benim genital bölgede kasıklara yakın yerde kızarıklık var 3 haftadır var geçmiyor üstü soyuluyor bugün de penisde bı kızarıklık agrı oldu geçti gibi ama ben hiç su kabarcıgı hiç görmedim kanda da testler negatif geldi.
Bİde hsv boyun ağrısı kas eklem ağrısı yapar mı teşekkürler
(24-04-2023, Saat: 22:43)8game8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba benim genital bölgede kasıklara yakın yerde kızarıklık var 3 haftadır var geçmiyor üstü soyuluyor bugün de penisde bı kızarıklık agrı oldu geçti gibi ama ben hiç su kabarcıgı hiç görmedim kanda da testler negatif geldi.

Ne olduğunu bulabildiniz mi. Ben de bu tarz yaşıyorum noktalar var kızarıklık gibi genel bi kızarıklık da var ve kaşıntı
Tekli kızarıklıklar folikülit(kıl kökü iltihabı) olabilir ben dermatoloğa gösterdiğimde folikülit demişti fucidin krem önerdi. Siz yine de dermatoloğa gösterebilirsiniz kesin tanı için
(24-04-2023, Saat: 22:43)8game8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba benim genital bölgede kasıklara yakın yerde kızarıklık var 3 haftadır var geçmiyor üstü soyuluyor bugün de penisde bı kızarıklık agrı oldu geçti gibi ama ben hiç su kabarcıgı hiç görmedim kanda da testler negatif geldi.

Hocam Hsv 2 ıgg değeriniz kaç geldi ?