HT Forum

Tam Versiyon: Herpes tekrarlama
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba bende 5 yildir genital herpes var 

Valtrex baskilama tedaviside gordum

Ancak surekli olarak tekrar ediyor.

Her hafta illa cikiyor

Ne yapmak lazim

Suan ilac kullanmiyorum
vitamin takviyesi alıyor musun?
Benimde cok sık tekrar ediyor. Vitamin almıyorum.
(26-03-2023, Saat: 23:43)Hasan34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benimde cok sık tekrar ediyor. Vitamin almıyorum.

ne zaman teşhis koyuldu hasan sana? ve ilaç kullandın mı?
3 sene oldu, 1 sene valtrexte kullandim. Gunde 1 adet 500 mg. Kullanirken hic lezyon ckmadi. Brakinca geri basladi. Haftada bir en gec 2 haftada bir cikiyor. Bagisiklgmda iyi aslnda ama ilginc.
(26-03-2023, Saat: 23:48)eylül00 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ne zaman teşhis koyuldu hasan sana? ve ilaç kullandın mı?

Arkadaş olarak isteğimi kabul eder misin, mesajına yanıt veremiyorum Big Grin
Bu sıklikta her hafta yada iki haftada bir atak yasayan var mi acaba , nasil cozecegiz
(27-03-2023, Saat: 13:00)Hasan34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu sıklikta her hafta yada iki haftada bir atak yasayan var mi acaba , nasil cozecegiz

Belirli dönemlerde bunları yaşamıştım. Her gün düzenli olarak 
propolis
melisa çayı
L-lysine
L-glutamine 
zeytin yaprağı ekstratı
bunları dene ve gözlemle kendini uyku çok önemli biraz zamana ihtiyacın var sabırlı olmalısın. Başka gıda takviyeleride var hepsini yazmıyorum. İşe yaramazsa diğer takviyeleride söylerim
Kaç yıldır hsvlisiniz? 2-3 yıl sonunda lezyonu hiç çıkmayan var mı?
(28-03-2023, Saat: 02:33)atlanta71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kaç yıldır hsvlisiniz? 2-3 yıl sonunda lezyonu hiç çıkmayan var mı?

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum,?
Sayfalar: 1 2