HT Forum

Tam Versiyon: Herpesin Tedavisi Var mıdır ? Is There Cure for Herpes ?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2

jimmmy

[color=#221e1f][size=small]Genital herpes hastalığının tedavisi yoktur. Virüs sinirlerde pasif pozisyona geçmektedir. Ancak bağışıklığımız düştüğünde veya tetikleyici bir durumla karşılaşıldığında uçuk tekrar çıkacaktır.[/size][/color]

[color=#221e1f][size=small]Günümüzde baskılayıcı antiviral kremler ve ilaçlar mevcuttur ancak bunlar virüsün tamamen vücuttan atılamasınk sağlamamakta sadece hastalığın belirtilerini gidermektedir.[/size][/color]

[color=#221e1f][size=small]Unfortunately there is not a cure for herpes. Virus lays dormant in nerves and wake up with a trigger such as low immunity. Nowadays people are using antiviral creams and drugs to suppress it but it cant clear virus from body. It only clears sympthoms of herpes.[/size][/color]
(25-06-2018, Saat: 04:23)jimmyjimmyhuapua Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ][color=#221e1f][size=small]Genital herpes hastalığının tedavisi yoktur. Virüs sinirlerde pasif pozisyona geçmektedir. Ancak bağışıklığımız düştüğünde veya tetikleyici bir durumla karşılaşıldığında uçuk tekrar çıkacaktır.[/size][/color]

[color=#221e1f][size=small]Günümüzde baskılayıcı antiviral kremler ve ilaçlar mevcuttur ancak bunlar virüsün tamamen vücuttan atılamasınk sağlamamakta sadece hastalığın belirtilerini gidermektedir.[/size][/color]

[color=#221e1f][size=small]Unfortunately there is not a cure for herpes. Virus lays dormant in nerves and wake up with a trigger such as low immunity. Nowadays people are using antiviral creams and drugs to suppress it but it cant clear virus from body. It only clears sympthoms of herpes.[/size][/color]

Merhaba sayın yönetici. Emeğine sağlık. istanbul'da İbrahim Gökçek diye biri var. genital herpesi bitkisel karışımlarla kesin olarak tedavi ettiğini söylüyor. Bu konuda düşüncesi ve tecrübesi olan var mı aceba? Teşekkürler.
(26-11-2018, Saat: 16:48)dertli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(25-06-2018, Saat: 04:23)jimmyjimmyhuapua Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ][color=#221e1f][size=small]Genital herpes hastalığının tedavisi yoktur. Virüs sinirlerde pasif pozisyona geçmektedir. Ancak bağışıklığımız düştüğünde veya tetikleyici bir durumla karşılaşıldığında uçuk tekrar çıkacaktır.[/size][/color]

Merhaba sayın yönetici. Emeğine sağlık. istanbul'da İbrahim Gökçek diye biri var. genital herpesi bitkisel karışımlarla kesin olarak tedavi ettiğini söylüyor. Bu konuda düşüncesi ve tecrübesi olan var mı aceba? Teşekkürler.
Merhaba. Ben de hastaligimin ilk zamanlarinda cok okudum ve youtube dan izledim ibrahim gokcek i. Gumus suyu ve melisa setleri var ama hicbiryerde bu sekilde herpesten tamamen kurtulan okumadim.  ataklari azaltabilir ya da atak sonrasi iyilesme suresini kisaltabilir o kadar. Ama ben sahsen ne oldugunu bilmedigim seyleri icmem.
(26-11-2018, Saat: 17:07)Purplepapaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-11-2018, Saat: 16:48)dertli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Merhaba. Ben de hastaligimin ilk zamanlarinda cok okudum ve youtube dan izledim ibrahim gokcek i. Gumus suyu ve melisa setleri var ama hicbiryerde bu sekilde herpesten tamamen kurtulan okumadim.  ataklari azaltabilir ya da atak sonrasi iyilesme suresini kisaltabilir o kadar. Ama ben sahsen ne oldugunu bilmedigim seyleri icmem.
Bende videolarını izledim. Adam, çok mantıklı konuşuyor. Virüsün nasıl ve nereye yerleştiği konusunda bilgili. Uzakta olmasam gidip yüzyüze görüşeceğim.

jimmmy

Dertli adam kendi ürününü satıyor kardeşim gökçek iksiri. Virüsün nereye yerleştiğini herkes biliyor bizde biliyoruz omuriliğe yerleşiyor sinirleri kullanarakta uçuk çıkarıyor. Bunu bilmesi çok zeki birisi olduğu anlamına gelmiyor. Evet bitkiler sağlık için faydalıdır o yüzden doğal beslenmemiz önemli ama öyle gökçek iksiri çayı vs bunlarla iyi olan insanlar olsaydı kimse ölmezdi ya da herkes sağlıklı olurdu.
Teşekkürler.

jimmmy

Beni yanlış anlama sakın bu tür insanlar ispatlanmamış ürünleriyle milletten para alan insanlar. Bizler psikolojik olarak evet iyi geliyomuş Gökçek hocamız böyle diyor diyebiliriz. Ancak ne bir klinik çalışma yapılmış ne de bir makale yayınlanmış yaptıkları basit olarak bu sizin derdinize kesin çözüm veya da iyi gelir diyerek insanları kandırmak paralarını almaktır.
Yanlış anlayacak bir şey yok, birader. Emeğin için tekrar teşekkürler. Bu illeti, modern tıbbın çözeceğine dair inancım az benim. Dünyanın önemli bir kısmı, Amerika'da yaşayan insanların %25 civarı bu illetten muzdarip ama çare yok. Bence bunun önündeki en önemli engelde ilaç baronlarıdır. Bu kadar insana ilaç satıp, kazanç sağlamak varken neden basit bir tedavi ile bunca müşteriyi kaybetsinler ki? maalesef kötü bir dünyada yaşıyoruz. Yarın gerçekten biri çıksa, bilimsel olarak bu işi çözse, ilaç baronları bu adamı ortadan kaldırır endişesindeyim. Bu işi çözerse bitkisel tedavi yöntemleri çözer diye düşünüyorum. Gökçek'in CV sine baktım, Almanya da kimya tahsili yapmış. Bu işe yatkın gibi. Bir çok kişiye tedavi ettiğini söylüyor. Benim inancım şudur ki, mutlaka bu illetten kurtulan insanlar vardır. Ama ne yazık ki, bu insanlar bundan kurtulduktan sonra tecrübelerini diğer insanlara aktarmıyorlar, tılsım bozulur tekrar hastalanırım endişesiyle sanırım. Gökçekle görüşülse, kimi iyileştirdin bir kaç kişiyle irtibata geçirebilirmisin dense, nasıl olur ki?

jimmmy

Doğrudur tahsili vardır ama daha iyi üniversitelerden mezun daha iyi olan doktorlar kimyacılar biyologlar da vardır. Eğer yüzde yüz çözüm üretebilseydi zaten çok kısa sürede dünyanın en zengin insanı olabilirdi Smile Mesela amerika da da satılıyor gıda takviyeleri bazı insanlar kullanıp fayda gördüklerini söylüyorlar. Burada önemli olan gökçek in ne dediği değil kullananlar varsa onların yorumlarıdır. İlaç şirketlerinin yaptığı şeyleri şimdi de doğal çözümler diyen insanlar yapıyor maalesef. Evet doğada çözüm var ama bunları ıspatlamaları lazım. Bazı vitaminlerin, gıda takviyelerinin örneğin l-lysine herpes ataklarını azalttığı üzerine makaleler var. Laboratuvar ortamında çalışılıp paylaşılmış. Gökçek in yaptığını bir başkası da yapabilir. Bakın biorezonans tedavisi ile insanları iyileştirdiğini iddia eden bir doktor var ama kimse iyi olmuyor. Bu insanla görüşünce yüzde yüz garanti verebiliyormusunuz diye tıpta yüzde yüz yoktur diyo. Yani gel parayı ver gerisi Allah a kalmış Smile
evet maalesef beşler doktor yuzde yüz garanti olmaz tipta diyor birde :-))

bende alternatif tıbba inananlardanım ama her söylenene inanmamak lazım. mutlaka bazı dayanaklara sahip olmalı.
Sayfalar: 1 2