HT Forum

Tam Versiyon: herpese yakalandim
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
bugun teshis konuldu asiviral krem ve hap verdiler etkili mi bu ilac ne kadar surede gecer,ve erkek arkadasim ben de yok diyor ama yuzunde cok fazla sivilce ve yara var agzindan vajinama bulasmis olabilir mi
(27-02-2023, Saat: 22:44)dmrlyy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bugun teshis konuldu asiviral krem ve hap verdiler etkili mi bu ilac ne kadar surede gecer,ve erkek arkadasim ben de yok diyor ama yuzunde cok fazla sivilce ve yara var agzindan vajinama bulasmis olabilir mi

Geçmiş olsun. Forumda konuları dolaşırsan ilaç hakkındaki görüşlere hakim olabilirsin. Yüzdeki sivilce ve yaraların herpesle alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü herpes direkt uçuk virüsü aslında. Dudak kenarında çıkan uçuk Herpes 1, genitalde çıkan benzeri yara ise herpes 2 olarak geçiyor.  Belki önceki ilişkilerinden kapmış olabilirsin ya da onda vardır ama virüs uyuyor vaziyettedir bunu bilemeyiz. Bundan sonrasında dikkat ederek yaşarsan ve hastalığı kabullenirsen  senin için daha kolay olacaktır. Dediğim gibi aklındaki sorular için forumu dolaşabilirsin, yanıt alamadığın soru olursa konu açar ya da mesaj atabilirsin. Tekrar geçmiş olsun .))
Ağızda uçuk varsa çıkma ihtimali var
(27-02-2023, Saat: 22:44)dmrlyy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bugun teshis konuldu asiviral krem ve hap verdiler etkili mi bu ilac ne kadar surede gecer,ve erkek arkadasim ben de yok diyor ama yuzunde cok fazla sivilce ve yara var agzindan vajinama bulasmis olabilir mi

Valtrex bende kullandim. 1 sene boyunca baskilama tedavisi olarak. Bittikten hemen sonra atak geçirdim 9 güne geçti.  Sonra krem yazdı. 45 gun sonra tekrar çıktığında kremi kullandim 4 gunde geçti neredeyse su kabarcıkı bile çıkmadı.  Fazla kafaya takma bununla yaşamaya alışmaya caliş. Ben kendimde tetikleyen besinleri çözdüm.  Sadece fındık tetikliyor. Sigara ve alkolüm yok. Bu son çıktığında ne agri ne kaşıntı oldu. Çıktığının bile farkında varmadim. Sadece iyilestiginde biraz kaşıntı yapti. Simdiden geçmiş olsun.