HT Forum

Tam Versiyon: Bel soguklugu nedir?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaslar selam
Bel soguklugu yasayan var mi sanirim bende  enfekteyim erkek arkadasm senden gecti diyor...
yarin kontrole gidecegim

space

(01-02-2023, Saat: 02:25)Lulu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaslar selam
Bel soguklugu yasayan var mi sanirim bende  enfekteyim erkek arkadasm senden gecti diyor...
yarin kontrole gidecegim
genora  tedavisi olan bir hastalık . 1 igne ve hap alırsın geçer. (2 farklı bakteri tür olabileceginden 2 farklı antibiyotik verilir )çok bulaşıcıdır .erkeklerde kilot taki yeşilimsi lekelerden direk teşhis konur.tedavi olunmazsa tehlikelidir. kafaya takma .geçmiş olsun
Kontrole gittim bende hicbir belirti yok bunun icin smr mi yaptirmam lazim. Doktor 2 ilac verdi koruma amacli. Kendini yeniler mi tasiyici durum soz konusu mu?

space

(05-02-2023, Saat: 20:51)Lulu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kontrole gittim bende hicbir belirti yok bunun icin smr mi yaptirmam lazim. Doktor 2 ilac verdi koruma amacli. Kendini yeniler mi tasiyici durum soz konusu mu?

kadınlarda belirti vermiyebilecegini düşünüyorum .ben yakalanmıştım partnerimde hiç belirti yoktu