HT Forum

Tam Versiyon: Aşı gelismesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Bunlar bilinen şeyler @moon
Bence biraz sakin olmalısın ;herpes genel hayat kalitesini bozmaz.
Yani
Birini sevebilirsin
Aşık da olabilirsin
Sex de yapabilirsin
Ailen de olur
Eglenebilirsin
Tatil vs her şey buna dahil
Forumda bu konuların aşı vs hepsi var.
(13-05-2021, Saat: 10:00)Forex1453 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bunlar bilinen şeyler @moon
Yani
Birini sevebilirsin
Aşık da olabilirsin
Sex de yapabilirsin
Ailen de olur
Eglenebilirsin
Selam 30 Aralık 2020 tarihi bana yeni geldi ve forumda gormedigim için paylaşmak istedim. 
Hayat kalitesi sadece bulaş konusundan  dolayı değişiyor.  Insan iyi hissetmiyor. Yoksa yukarıda siraladiklarinin hepsine sahibim şükür. Amaç kurtulmak ya da uyutmak ve paylaşmak. Sevgiler...
(13-05-2021, Saat: 13:36)moon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-05-2021, Saat: 10:00)Forex1453 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bunlar bilinen şeyler @moon
Yani
Birini sevebilirsin
Aşık da olabilirsin
Sex de yapabilirsin
Ailen de olur
Eglenebilirsin
Selam 30 Aralık 2020 tarihi bana yeni geldi ve forumda gormedigim için paylaşmak istedim. 
Hayat kalitesi sadece bulaş konusundan  dolayı değişiyor.  Insan iyi hissetmiyor. Yoksa yukarıda siraladiklarinin hepsine sahibim şükür. Amaç kurtulmak ya da uyutmak ve paylaşmak. Sevgiler...

Bulaş konusunu kafanıza takmayın gerçekten.Dikkat edildiğinde bulaştırmayan insanlar var burda yazmışlardı bende okumuştum, asıl; sık çıkan ataklar ve çıktığında yaşattığı acı hayat kalitesini düşürüyor bence .Bende bu yüzden aşı ya da etkili bir ilaç çıkmasını çok istiyorum. O yğzden siteyi takip ediyorum.bir çok Doktorun bu deneylerden haberi bile yok cunku,Sanırım o haber de son haber olmalı hsv 2 aşısı ile alakalı değil mi ? Yeni haberler olur insallah. İnsallah hepimiz kurtuluruz  : )
https://www.google.com/amp/s/canaltech.c...os-203724/ aşı insan denemelerine başlamış anladigim kadarı ile anlayan varsa tercüme etsin lütfen
verdigin link google amp olduğundan cevilemiyor üzgün. asagidaki kullanarak google chrome ile translate edebilirsiniz.

yazi cmv ile ilgili. herpes ailesinden bir virus. 2023 de tamamlanmasi planlaniyormus.

https://canaltech.com.br/amp/saude/vacin...os-203724/