HT Forum

Tam Versiyon: Tedavi edici mantarlar
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaslar selam,
Şitake mantarinin virus hastaliklarinda tedaviyi destekliyici ozellikte kullanildigini okudum. Sizinle de paylasmak istedim. Bu aşının bulunmamasini zorlastiran sey sizce nedir ?
(09-02-2021, Saat: 00:18)Lulu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaslar selam,
Şitake mantarinin virus hastaliklarinda tedaviyi destekliyici ozellikte kullanildigini okudum. Sizinle de paylasmak istedim. Bu aşının bulunmamasini zorlastiran sey sizce nedir ?

Shiitake mantarı yine benzer reishi mantarı (ölümsuzluk mantarı diye de bilinen) uzakdoğuda yuzlerce yıl oncesinden gelenkesel tıpta kullanılan mantarlar. Hala da uzakdoğu başta olmak üzere tuketiliyor. Bunlar antiviral ayrica daha bircok soruna yardimci. Bu mantarlardan elde edilen AHCC gida takviyesi bence mukemnel bir takviye. 7 8 aydir kullaniyorum. Her ne kadar herpesi gecirmezse de (herpesi gecirecek bir gıda takviye ilac zaten yok bildiginiz uzere) lezyon siddetini azallttigini ve atak nüks suresini uzattigini dusunuyorum. Bir miktar pahali ama daha iyi bir takviye sahsen ben bulamadim.
(09-02-2021, Saat: 01:04)hopeful27 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09-02-2021, Saat: 00:18)Lulu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaslar selam,

Shiitake mantarı yine benzer reishi mantarı (ölümsuzluk mantarı diye de bilinen) uzakdoğuda yuzlerce yıl oncesinden gelenkesel tıpta kullanılan mantarlar. Hala da uzakdoğu başta olmak üzere tuketiliyor. Bunlar antiviral ayrica daha bircok soruna yardimci. Bu mantarlardan elde edilen AHCC gida takviyesi bence mukemnel bir takviye. 7 8 aydir kullaniyorum. Her ne kadar herpesi gecirmezse de (herpesi gecirecek bir gıda takviye ilac zaten yok bildiginiz uzere) lezyon siddetini azallttigini ve atak nüks suresini uzattigini dusunuyorum. Bir miktar pahali ama daha iyi bir takviye sahsen ben bulamadim.
Selam nerden temin ediyorsun yardimci olur msn ?
(25-02-2021, Saat: 12:33)Lulu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09-02-2021, Saat: 01:04)hopeful27 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Shiitake mantarı yine benzer reishi mantarı (ölümsuzluk mantarı diye de bilinen) uzakdoğuda yuzlerce yıl oncesinden gelenkesel tıpta kullanılan mantarlar. Hala da uzakdoğu başta olmak üzere tuketiliyor. Bunlar antiviral ayrica daha bircok soruna yardimci. Bu mantarlardan elde edilen AHCC gida takviyesi bence mukemnel bir takviye. 7 8 aydir kullaniyorum. Her ne kadar herpesi gecirmezse de (herpesi gecirecek bir gıda takviye ilac zaten yok bildiginiz uzere) lezyon siddetini azallttigini ve atak nüks suresini uzattigini dusunuyorum. Bir miktar pahali ama daha iyi bir takviye sahsen ben bulamadim.
Selam nerden temin ediyorsun yardimci olur msn ?

Merhaba ahcc gıda takviyesi yazınca internete cikiyor
reishi mantarini bana dermatologum onermisti solgar markasini kullandim ama imkaniniz varsa fushi diye bir marka var yurtdisindan getirtin. Fushi cok daha iyi. Ataklarin hem sayisini hem siddetini azaltiyor.