HT Forum

Tam Versiyon: Covid19 ve Hsv2 Aynı anda
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Herkese merhaba, yakın zamanda ne yazık ki corona olduğumu öğrendim, hastalığı ciddi anlamda ağır geçiriyorum şu an ve üzerine uçuk atağım başladı.Daha önce başına böyle gelen oldu mu ? İkisi aynı anda ? Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Vücudum yavaş yavaş bitiyor gibi sanki? Moralim çok bozuk aranızda aynı anda ikisini yaşayan var mı varsa nasıl bi süreç oldu?
(06-02-2021, Saat: 02:13)kypaloti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Herkese merhaba, yakın zamanda ne yazık ki corona olduğumu öğrendim, hastalığı ciddi anlamda ağır geçiriyorum şu an ve üzerine uçuk atağım başladı.Daha önce başına böyle gelen oldu mu ? İkisi aynı anda ? Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Vücudum yavaş yavaş bitiyor gibi sanki? Moralim çok bozuk aranızda aynı anda ikisini yaşayan var mı varsa nasıl bi süreç oldu?

Birisi yazmıştı gene koronaya yakalanmisti verdikleri ilaçları kullandim o süreçte cikmadi ama korona geçtikten hemen sonra çıkmıştı dedi. Cikmasida normal bence. Sonucta vucut bağışıklığı düşüyor birde korona olunca baya düşüyor.  Cikmasi bence gayet normal gibi. Gene bilen arkadaşlar vardır. Sıkma canını çinko krem kullan 2-3 gene geçer.
Geçmiş olsun. Kovidi atlatmaya baķın. Herpes bir sekilde kendiliginden gececektir. Siz kovid ilaclarınızı duzenli kullanın
Bol vitamin sebze meyve ve dinlenin. İkisini bir arada atlarmadım ancak bir iki haftalık soguk alginligi bogaz agrisi falan varken antibiyotik vs kullanırken cıkmisti bendeki ilk lezyonlar. Hatta lezyon gecerken hala antibiyotik vs kullaniyordum.
(06-02-2021, Saat: 03:04)antiherpes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-02-2021, Saat: 02:13)kypaloti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Herkese merhaba, yakın zamanda ne yazık ki corona olduğumu öğrendim, hastalığı ciddi anlamda ağır geçiriyorum şu an ve üzerine uçuk atağım başladı.Daha önce başına böyle gelen oldu mu ? İkisi aynı anda ? Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Vücudum yavaş yavaş bitiyor gibi sanki? Moralim çok bozuk aranızda aynı anda ikisini yaşayan var mı varsa nasıl bi süreç oldu?

Birisi yazmıştı gene koronaya yakalanmisti verdikleri ilaçları kullandim o süreçte cikmadi ama korona geçtikten hemen sonra çıkmıştı dedi. Cikmasida normal bence. Sonucta vucut bağışıklığı düşüyor birde korona olunca baya düşüyor.  Cikmasi bence gayet normal gibi. Gene bilen arkadaşlar vardır. Sıkma canını çinko krem kullan 2-3 gene geçer.
Teşekkür ederim..
Cok gecmis olsun sirf bagsikligim duser yeniden bir atak gecirrsem diye covidden  kaciyorum evden cikmiyorum kolay kolay. Bence de bagisikligin dustugu icin cikmasi normal. Moralini bozma bagisikligini yukselticek besinler tuketmeye bak. Inan yalniz degilsin???
(06-02-2021, Saat: 16:28)2018-model-herpes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

benim geçen yazım full covid ile geçti, ömrümüzden üç ay aldı yani. öncelikle stres yapmayacaksın, ümitsiz olmayacaksın ve bu sürecin ortalama bir hafta içerisinde tamamlanacağını bileceksin. bana hastanede c vitamini verdiler, muhtemelen o yüzden herpes atağı yaşamadım. sende aile hekimine danışarak c vitamini hatta içerisinde d, çinko ve e vitamini ekstradan olanlar var, suda eriyen şekilde olacak tabi. bunlardan alabilirsin ama aile hekimine danış öyle al. unutma covid geçecek, bu konuda hiç stres yapma. ağrılar olur, sızılar olur, hatta geceleri uykusuz bile olabilirsin, kendini zombi gibi sanabilirsin ama bu günler geçecek.

Çok teşekkür ederim....

(06-02-2021, Saat: 18:02)Lulu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Cok gecmis olsun sirf bagsikligim duser yeniden bir atak gecirrsem diye covidden  kaciyorum evden cikmiyorum kolay kolay. Bence de bagisikligin dustugu icin cikmasi normal. Moralini bozma bagisikligini yukselticek besinler tuketmeye bak. Inan yalniz degilsin???

Teşekkür ederim...
Bendim bahsettiğiniz coronaya yakalamıştım corona ilaçları kullanınca atak yaşamıyorsun ilaçları bitince ataklar devam ediyor hayırlısı olsun bugün yine korkmaya yakalandım buseferki mutasyonlu olaniymis ölmezsem bu seferinde gelişmeleri haber ederim
(07-02-2021, Saat: 01:49)Üzgün Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bendim bahsettiğiniz coronaya yakalamıştım corona ilaçları kullanınca atak yaşamıyorsun ilaçları bitince ataklar devam ediyor hayırlısı olsun bugün yine korkmaya yakalandım buseferki mutasyonlu olaniymis ölmezsem bu seferinde gelişmeleri haber ederim

Allah şifa versin inşallah atlatırsın oyle düşünme.  Ama işte insan daha kötü hastalığa yakalanınca o zaman hsv nin hastalık olmadığını anliyordur kesin.
(07-02-2021, Saat: 01:49)Üzgün Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bendim bahsettiğiniz coronaya yakalamıştım corona ilaçları kullanınca atak yaşamıyorsun ilaçları bitince ataklar devam ediyor hayırlısı olsun bugün yine korkmaya yakalandım buseferki mutasyonlu olaniymis ölmezsem bu seferinde gelişmeleri haber ederim

ikinci defa mı yakalandın coronaya?
Ben covid olduğumda aynı anda atak yaşadım. Corona ilaçlarını kullanmaya başlayınca hemen geçti. Hatta onada etkisi var diye düşündüm ama iyileştikten sonra çıkmaya devam etti. Sen herpes i takma o geçer. Corona için bol c vitamini çinko vs doktoruna danışarak kullan. Çok geçmiş olsun herkese.
Sayfalar: 1 2