HT Forum

Tam Versiyon: Eklem ağrıları
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Herpesde 2. Ayım 2 atak geçirdim ilki kötüydü bildiğiniz üzere 2. Atağım adet sonrası oldu vajen’de 2 tane minik ucuk cıktı valtrrx kullandım geçti. şuan atağım yok lezyon yok ama  kasık lenf bezlerim sürekli şiş eklem ağrılarım fazla bana yardımcı olabilirmisiniz bu ağrılar normal mi :/
Yaaa ben anlamıyorum biz bu sitedekiler olarak neden bu kadar ağır yaşıyoruz bunu. Bazı insanlarda çıkıyor geçiyor. Yıllarca çıkarmayanlar var. Bu sitedekiler ben dahil obsesif olduğumuz için her şeyi buna yoruyoruz bundan mı kafayı yiyoruz böyle ben anlamıyorum artık. Yemin ederim çıldırıcam kafayı yicem.
(26-01-2021, Saat: 12:45)Nedenben Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yaaa ben anlamıyorum biz bu sitedekiler olarak neden bu kadar ağır yaşıyoruz bunu. Bazı insanlarda çıkıyor geçiyor. Yıllarca çıkarmayanlar var. Bu sitedekiler ben dahil obsesif olduğumuz için her şeyi buna yoruyoruz bundan mı kafayı yiyoruz böyle ben anlamıyorum artık. Yemin ederim çıldırıcam kafayı yicem.

Kesinlikle haklısın ama benim ilk atakda lenf bezlerim aşırı şişmişti ve eklem ağrılarım cok kötüydü yürüyemiyordum bile kalca bacak ağrım hat safhadaydı ağrılar eskisi gibi değil ama devam ediyor sizde bu tarz semptomlar oldumu ilk zamanlarda
Eklem ağrısını başka şeylere yoruyordum ben fakat dün fark ettim ki bende de atak belirtisiymiş. Geçmiş olsun hepimize.