HT Forum

Tam Versiyon: Aylarca geçmeyen lezyon ?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
2 tane su baloncuğu şeklinde hsv 2 lezyonum var.daha önce de yazmıştım konuyla ilgili.yaklaşık 60 gün oldu hala aynı şekilde duruyorlar.dojtıra gittim tedavi etmesen bile geçer dedi lezyonu tam göremedi çünkü erekte haldeyken belli oluyor sadece ? derdimi anlatamadım.var mı benim gibi 60 gün belirtisi devam eden birileri? Bu şey nasıl son bulacak bilemiyorum.asiklovir kullanmıştım 5 gün bişey değişmesi.valtrexe geçtik şimdi de.umarım artık bu bitirir
(07-11-2020, Saat: 14:37)clicksss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]2 tane su baloncuğu şeklinde hsv 2 lezyonum var.daha önce de yazmıştım konuyla ilgili.yaklaşık 60 gün oldu hala aynı şekilde duruyorlar.dojtıra gittim tedavi etmesen bile geçer dedi lezyonu tam göremedi çünkü erekte haldeyken belli oluyor sadece ? derdimi anlatamadım.var mı benim gibi 60 gün belirtisi devam eden birileri? Bu şey nasıl son bulacak bilemiyorum.asiklovir kullanmıştım 5 gün bişey değişmesi.valtrexe geçtik şimdi de.umarım artık bu bitirir
60 gün sürmesi imkansız... Molloskum veya siğil olabilir
Benimde aynı şekilde senin gibi, küçükken zor belli oluyo. Su dolu baloncuk degil kabarti gibi 2 tane.
3 4 aydır duruyor arada soner gibi oluyo