HT Forum

Tam Versiyon: KÜBA HERPES İLACI
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
Merhaba arkadaşlar bilimsel çalışmalarda biliyorsunuz Küba değişik yöntemler kullanıyor. Mesela mavi akrep zehri yılan zehri gibi maddelerden ilaç aşı çalışmaları var. Küba ilaç sitesine baktım herpes ile alakalı [size=x-large][font=Montserrat, sans-serif]HEBERON ALFA R adında bir ilaç var acaba kullanan oldu mu? Olduysa sonuçlar nasıl[/font][/size]

Nedenben

Hepatit c için yazıyor bu ilaca
HPV, herpes zoster, hepatit B ve C, HIV, neoplazi için kullanılır.

Bu da antiviral galiba

http://consulta.info.tr/ilaclar.html
hic duymadım. daha fazla bilgi verebilecek olan var mi acaba?
Bitkisel Tedavimde Z Raporu-1

Bugün 19 Temmuz 2020

İlk ataktan sonra ard arda 1 ay arayla 2 atak geçirdim. Valtrex çinko krem kullandım. Yaklaşık 10 gündür bitkisel virüs öldürücü bitkiler kullanmaktayım. Vücudumdaki değişimler

- Kasık bölgesinde karıncalanmalar tamamen bitti oldukça enteresan

- Çok stresli günler geçiriyorum çok sigara içiyorum ama hala atak gelmedi

- Kendimi çok zihinde enerjik hissediyorum içtiğim yediğim bitkiler neden herhalde

- Dikkat ettim de atak olan bölgeler iyileştikten sonra sanki virüs derimi yemiş kıl çıkmamış atak sonrası bölgede

Bilim adamları uyuyan bu virüsü uyandırmanın ve virüsün uyandıktan sonra ilaçla öldürmeyi amaçlayarak aşı bulmaya çalıştıkları çalışmalar var. Eğer klasik bir aşı olsa immün sistem nöron hücrelerine yerleşmiş virüsle beraber sinir hücresini öldürebilir bu da kalıcı hasarlara hatta ölümlere yol açabilir. Bildiğiniz gibi bu hücreler kendini yenilemiyor.

Bitkisel tedavimdeki amaç her an sağlam bir bağışıklık sistemi. Ne zaman virüsler uyanır atak yapmak için harekete geçerse onların ölümünü sağlamak. Viral yük tamamen sıfıra ineceğine inancım tam..
(20-07-2020, Saat: 00:37)Yorgun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bitkisel Tedavimde Z Raporu-1

Bugün 19 Temmuz 2020

İlk ataktan sonra ard arda 1 ay arayla 2 atak geçirdim. Valtrex çinko krem kullandım. Yaklaşık 10 gündür bitkisel virüs öldürücü bitkiler kullanmaktayım. Vücudumdaki değişimler

- Kasık bölgesinde karıncalanmalar tamamen bitti oldukça enteresan

- Çok stresli günler geçiriyorum çok sigara içiyorum ama hala atak gelmedi

- Kendimi çok zihinde enerjik hissediyorum içtiğim yediğim bitkiler neden herhalde

- Dikkat ettim de atak olan bölgeler iyileştikten sonra sanki virüs derimi yemiş kıl çıkmamış atak sonrası bölgede

Bilim adamları uyuyan bu virüsü uyandırmanın ve virüsün uyandıktan sonra ilaçla öldürmeyi amaçlayarak aşı bulmaya çalıştıkları çalışmalar var. Eğer klasik bir aşı olsa immün sistem nöron hücrelerine yerleşmiş virüsle beraber sinir hücresini öldürebilir bu da kalıcı hasarlara hatta ölümlere yol açabilir. Bildiğiniz gibi bu hücreler kendini yenilemiyor.

Bitkisel tedavimdeki amaç her an sağlam bir bağışıklık sistemi. Ne zaman virüsler uyanır atak yapmak için harekete geçerse onların ölümünü sağlamak. Viral yük tamamen sıfıra ineceğine inancım tam..

Yazın I am legend filmini anımsattı Smile umarım inancın gerçekleşir.
Bitkisel Tedavimde Z Raporu-2

Bugün 29 Temmuz 2020

Bu 10 gün sanki 1 yıl gibiydi. İş yerimde 200 den fazla kişi çalışıyor. Corona çıktı herkes tedirgin...Sayı 6 oldu.

* Bitkileri kökleri yemeye devam ediyorum. Listeme şimdi de Pelin ekledim Smile)

* Sinirlerde uyuyan bu virüs uyanmazsa onu öldürmek imkansız

* Dün bir arkadaşın bahçe evi vardı. Oraya gittim

- AMAÇ : Panik, heyecan ve stres yapmak
- MATERYAL: Yeryüzünde en panik olduğum şey, sürüngenler ve böcekler Smile)

-İŞLEYİŞ : Gece lamba açıldı pencere açık içeriye bir haşerenin gelmesi beklendi. Gelen misafir bir çekirge arkasında iğnesi olan daha önce hiç görmediğim korkunç bir hayvan. Oldukça zeki bana saldırıyor. İnanılmaz panik oldum.

- BU KADAR KORKU YETER Smile) Virüsün uyanması için iyi bir endişe stres oldu

- Kullandığım bitkilerin en iyi hissettiğim yanı kasıktaki karıncalanmanın tamamen yok olması. İyi bir yolda olduğumu düşünüyorum

- Lezyon hala yok sanki hiçbir şey yok gibi. Ama biliyorum virüs hala vücudumda pusuda bekliyor

Yaklaşık bir ay sonra rapor -3 yazdığımda umarım hala lezyon çıkmaz.. Umudumuz devam ediyor.. Herkese sağlıklı huzurlu mutlu günler diliyorum
(29-07-2020, Saat: 11:45)Yorgun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bitkisel Tedavimde Z Raporu-2

Bugün 29 Temmuz 2020

Bu 10 gün sanki 1 yıl gibiydi. İş yerimde 200 den fazla kişi çalışıyor. Corona çıktı herkes tedirgin...Sayı 6 oldu.

* Bitkileri kökleri yemeye devam ediyorum. Listeme şimdi de Pelin ekledim Smile)  

* Sinirlerde uyuyan  bu virüs uyanmazsa onu öldürmek imkansız

-İŞLEYİŞ : Gece lamba açıldı pencere açık içeriye bir haşerenin gelmesi beklendi. Gelen misafir bir çekirge arkasında iğnesi olan daha önce hiç görmediğim korkunç bir hayvan. Oldukça zeki bana saldırıyor. İnanılmaz panik oldum.

- Kullandığım bitkilerin en iyi hissettiğim yanı kasıktaki karıncalanmanın tamamen yok olması. İyi bir yolda olduğumu düşünüyorum

-  Lezyon hala yok sanki hiçbir şey yok gibi. Ama biliyorum virüs hala vücudumda pusuda bekliyor

Yaklaşık bir ay sonra rapor -3 yazdığımda umarım hala lezyon çıkmaz.. Umudumuz devam ediyor.. Herkese sağlıklı huzurlu mutlu günler diliyorum

Başarılar dilerim . Umarım çözüm bulursunuz
Hep beraber inş
(29-07-2020, Saat: 11:45)Yorgun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bitkisel Tedavimde Z Raporu-2

Bugün 29 Temmuz 2020

* Sinirlerde uyuyan  bu virüs uyanmazsa onu öldürmek imkansız

-  Lezyon hala yok sanki hiçbir şey yok gibi. Ama biliyorum virüs hala vücudumda pusuda bekliyor

Ben: aşı calısmaları ne durumda bi bakim
Sitede: virüsü ortaya çıkaran saldırı planı
Sayfalar: 1 2 3 4