HT Forum

Tam Versiyon: Hsv 1 hsv2
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba hsv 1 igm igg  hsv1 igm igg ve bir çok herpes bağlantılı  kan testi verdim hastanemde ama hsv2  negatif hsv1 pozitif çıkıyor biliyorsunuz ben mayıs ayında atak geçirdim ve doktorlar genital herpes dedi ama testler tam tersini anlatıyor doktorda çok şaşkın 2 kere tekrarladık testleri ve işin ilginci bende ne gözde,burunda,ağızda hiç uçuk çıkmadı  şu  yaşıma kadarsorum su başına böyle birşey gelen oldumu yoksa hiç duydunuz mu

En başta hsv1 igm igg ve hsv2 igm igg yazacaktım
(25-06-2020, Saat: 23:53)E.k.n.k Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba hsv 1 igm igg  hsv1 igm igg ve bir çok herpes bağlantılı  kan testi verdim hastanemde ama hsv2  negatif hsv1 pozitif çıkıyor biliyorsunuz ben mayıs ayında atak geçirdim ve doktorlar genital herpes dedi ama testler tam tersini anlatıyor doktorda çok şaşkın 2 kere tekrarladık testleri ve işin ilginci bende ne gözde,burunda,ağızda hiç uçuk çıkmadı  şu  yaşıma kadarsorum su başına böyle birşey gelen oldumu yoksa hiç duydunuz mu

En başta hsv1 igm igg ve hsv2 igm igg yazacaktım

Tamam işte genital bölgenize hsv1 yerleşmiş ondan dolayı atak yaşıyosunuz. Hsv1 illa dudakta olacak diye bişey yok. Atak sıklığınız nedir ?
Mayıstan beri henüz yaşamadım bekliyorum