HT Forum

Tam Versiyon: Birliktelik
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4

Nedenben

Evli olan arkadaşlar ya da uzun süreli ilişki olan birlikte yaşayan arkadaşlar cinsel ilişkilerinin nasıl olduğunu paylaşabilir mi ? Sıklık durumunu vs. Ayrıca ne zamandan ne zamana atak yaşadığınızı da paylaşır mısınız ? Yani kadınların zaten 5 gün regl fix her regl döneminde de çıkıyor kafadan 10 gün gidiyor. Hani istediğiniz her an cinsellik yaşamak mümkün olmuyor sanırım değil mi ?
malesef olmuyor. cok daha dikkatli olmak gerekiyor. hatta kısıtlı bir cinsellik bile diyebiliriz.

Nedenben

(22-06-2020, Saat: 05:43)HopeFul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]malesef olmuyor. cok daha dikkatli olmak gerekiyor. hatta kısıtlı bir cinsellik bile diyebiliriz.

Bi de bunu diyen sen 3 ayda bir falan atak yaşıyorsun. Ben her ay yaşıyorum. Evlenince karşı tarafa bulaşmama zor gibi. Zaten kimse kısıtlı bi cinsellik yaşamak da istemez

Nedenben

Yani evlilikte herkes artık cinselliği önemli görürken bunu baz alarak da evlenirken kısıtlı bir cinselliği kim yaşamak ister bilemiyorum valla Sad
Big Grin yine bunalımlara girdi. bu benim de aklıma geliyordu adet herpes derken tam geçti diyelim bende başlarsa 6-7 gün desek ayda belki 1 hafta ilişki olacak. he ama kalan günlerde öpüşün Big Grin elimiz kolumuz tutuyor artık olduğu kadarıyla. kaptık kapacağımızı artık olanı kullanacağız
Arkadaşlar takılmayın hesap kitap yapmayın. Biraz oluruna bırakın. Anı yaşayın. Hayat ne sunacak bilemezsiniz hesaplayamazsınız. Bunları düşünürken al sana der başka birşey verir bunu mumla ararsınız. O yüzden diyorum beterin beteri var çok takılmayın.

Nedenben

Mutsuzherpesli haklısın da. Virüsü evlenmeden hatta hayatında kimse yokken kapsan sen düşünmez miydin bunları

Nedenben

Bir şey soracağım. Şimdi ot un dediğine göre virüs yükü ne kadar fazlaysa atak o kadar çok oluyor diyor. Pinoon etkisi diyor. O zaman eşimize de bulaşsa yine lezyon varken olmamak mı gerekiyor ? Mutsuz herpesli biz oluyoruz diyor. Ondan mı bu kadar çok atak yaşıyor ? Her lezyon olduğunda ekstra virüs mü giriyor ben anlamadım bu işi. Ee o zaman herpesli birini bulsak da çözülmez ki bu durum. Tamam bulaşmaz ama yine virüs yükünü arttırırız o zaman. Ee ne anladım ben bu işten
(24-06-2020, Saat: 00:06)Nedenben Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bir şey soracağım. Şimdi ot un dediğine göre virüs yükü ne kadar fazlaysa atak o kadar çok oluyor diyor. Pinoon etkisi diyor. O zaman eşimize de bulaşsa yine lezyon varken olmamak mı gerekiyor ? Mutsuz herpesli biz oluyoruz diyor. Ondan mı bu kadar çok atak yaşıyor ? Her lezyon olduğunda ekstra virüs mü giriyor ben anlamadım bu işi. Ee o zaman herpesli birini bulsak da çözülmez ki bu durum. Tamam bulaşmaz ama yine virüs yükünü arttırırız o zaman. Ee ne anladım ben bu işten

Hsv de pinpon etkisi yok dedim. Hpv için geçerli

jimmmy

Hsv de oyle bir sey yok her seferinde tekrar kapma vs gibi. Kimseyle birlikte olmadan da ayni ucuklari cikarirsiniz. Biriyle birlikte olunca da tekrar tekrar daha fazla virus almiyorsun yani. Tek bir tane bile olsa kendini replike ediyor cogaltiyor o zaten. Omurilikte de o gecmeyen virus hep oluyor.
Sayfalar: 1 2 3 4