HT Forum

Tam Versiyon: Görüşme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3

Nedenben

Arkadaşlar birbirimize destek olmak, tanışıp görüşmek için İstanbul’daki arkadaşlarla herkese uygun bir gün belirleyip buluşma düzenleyelim diyorum. Kimler katılmak ister acaba burdan bi yoklama yapalım.
Ben katılabilirim
katılırım bende
Bende
ben de katılırım yalnız konu hakkında konuşup bilgi paylaşabileceğimiz bir yer mi olacak nasıl bir buluşma planlanıyor
Ya tabii Bilgi paylaşımı olur. Ortak bir ses olur. Nasıl engelleyebiliriz konusunda konuşuruz. Bir de aynı dertten müzdarip insanlar iyi dost olurlar Smile
Toplanalım derdimize ağlayalım ya Big Grin :p şaka şaka vallahi çok bilgi almam lazım internette bir şey bulamıyorumm
(28-02-2020, Saat: 21:03)ŞLPurplepapaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ya tabii Bilgi paylaşımı olur. Ortak bir ses olur. Nasıl engelleyebiliriz konusunda konuşuruz. Bir de aynı dertten müzdarip insanlar iyi dost olurlar Smile

Bizim gibi Heart
Bu konu biraz hareketlensin bence buluşma işini yapalım çok sorum var Big Grin beşiktaş veya kadıköy diye ortaya atayım ses çıkartsın insanlar
(29-02-2020, Saat: 15:04)QWER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu konu biraz hareketlensin bence buluşma işini yapalım çok sorum var Big Grin beşiktaş veya kadıköy diye ortaya atayım ses çıkartsın insanlar

Ok :Smilekırmızı karanfil takarız Smile
Sayfalar: 1 2 3